Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

głosowanie
Głosowanie na zdjęcie miesiąca

    

Kalendarz
jolo
   (1 opinia)

Powtarzaj wydarzenie każdego miesiąca dopóki 03.12.2017

Szczegóły wpisu

W konkursie im. Heńka Kowalewskiego. Czy już oddałeś swój głos?

Konkurs Heńka Kowalewskiego.jpgReakcje użytkowników


Wega

  • 5
   1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

 Minął już miesiąc od kiedy tu jestem oficjalnym użytkownikiem tego forum, "Forum Astronomiczne.pl", tak to brzmi dumnie, a mi przypomina o tej dumie gdy tu zaglądam,
dowodem tego jest to, że przy każdym wejściu tu na forum, pierwsze to taki mój wewnętrzny obowiązek "loguję się" by w ten sposób poczuć się gościem, nie występuję anonimowo.
Nie o tym chcę kilka słów napisać, lecz o tym, iż uzyskałem prawo do oddawania głosów w "Konkursie im. Heńka Kowalewskiego" i to będzie moje pierwsze głosowanie.
Z drugiej strony ogarnia mnie smutek, małą ilością Kolegów wystawiających swe prace, a jest nas dużo, rozumiem ostatnio warunków nie było, one były wcześniej.
Koledzy dajcie coś do popatrzenia, zamieszajcie swoimi Dziełami na tyle byśmy wszyscy mogli stanąć przed trudnym problemem wyboru, cieszę się z tego co już jest,
lecz wszyscy oczekujemy na więcej, nie dopuśćmy do tego by ten konkurs odszedł w niezapomniane bo razem z nim i my odejdziemy.

 

Podziel się tą opinią


Odnośnik do opinii