Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

Hagen

Użytkownik
 • Zawartość

  295
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

104 Excellent

O Hagen

 • Tytuł
  Kapella
 • Urodziny 18.06.1960

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zamieszkały
  Grudziądz

Converted

 • Miejsce zamieszkania
  Grudziądz

Ostatnie wizyty

459 wyświetleń profilu
 1. No to do stu, a potem i więcej jak się da!!! Pozdrawiam!!!
 2. A co ma kwestia wiary do faktu lądowania ludzi na Księzycu!? Momentami sam sobie nasz Kolega zaprzecza. Mam pytanie do Kolegi "damona",skąd lub z czego Kolega czerpie lub czerpał wiedzę na ten temat?
 3. Gratuluje Pawle wspaniałych obserwacji i świetnej relacji, a jednocześnie zazdroszczę warunków oraz sprzętu!!! Pozdrawiam i ciemnego, czystego nieba życzę!!! Wiesiek.
 4. Odnoszę wrażenie czytając posty, że ktoś stara się miedzy wierszami powiedzieć czy pisać mniejsza oto, że lądowanie ludzi na Księżycu to prawdopodobnie była fikcja! Wybaczcie ludzie, ale bez obrazy, ręce opadają!!! Pozdrawiam!!!
 5. Obecne sondy, które są lub były na orbicie około księżycowej ustaliły ponad wszelką wątpliwość miejsca lądowań lądowników "Eagle" misji Apollo. Co do bieli i jasności na zdjęciach to mogę napisać to, że na własne oczy oglądałem próbki księżycowego gruntu i regolitu i jest ta materia wyjątkowo szara! Pozdrawiam!!!
 6. Życzę Wam chłopaki w dzień słoneczka na błękicie a w nocy gwiazdeczek moc na niebie czystym i czarnym jak smoła!!! Pozdrawiam!!!
 7. No jolo, do setki ciągnij!!! Pozdrawiam!!!
 8. Napiszę krótko, zajebiste!!! Pozdrawiam astronumizmatyków!!!
 9. Jak na półprodukt to całkiem niezłe to foto. Pozdrawiam!!!
 10. Żeby tylko akurat każdy się tak "wyżywał" w swojej astro dyscyplinie. Przyznam się szczerze że, ostatnio to specjalnie nie zaliczam sie do tych "wyżywających" się na sprzęcie i niebie, pogoda nie taka, chmury, trochę i lenistwo "pomogło" w tym, ale obiecuję w najbliższym czasie poprawę i moje "wyżycie" opiszę! Pozdrawiam wessela i wszystkich astrozakręconych!!!
 11. Ostatnio to można tylko chmurki podziwiać. A co do Wenus to faktycznie tego roku jest wyjątkowo urocza! Pozdrawiam!!!
 12. Jakiś czas temu do swojego statywu alu od AZ3 dołożyłem trzeci stopień i teraz to mam wygodę. Całość ma teraz 2 metry i żadnych problemów w czasie obserwacji, no i bez jakiejś tam kamasutry to wszystko! Pozdrawiam!!!
 13. Widać, że niebawem przybędzie sporo rzeczowych testów i recenzji ciekawego sprzętu i to prosto z "poligonu"! Pozstawiam!!!
 14. Kolejne głosowanie i przy okazji kolejny.........., zresztą każdy kto głosuje to wie! Pozdrawiam autorów prac i wszystkich astrozaktęconych!!!