Skocz do zawartości

Gość bajastro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bajastro

Na polskim niebie coraz więcej tych dziwnych chmur, przez wielu uważanych za zwykłe smugi kondensacyjne. Rozpylają to od co najmniej 10 lat, tyle że robią to coraz intensywniej.

Wczorajsze zdjęcie wykonane w Mielcu:

IMG_20160604_181644.jpg

Kilka dni temu:

- kierunek północny-zachód

IMG_20160603_200615.jpg

- kierunek wschód

IMG_20160603_200726.jpg

I z satelity widoczne tylko te największe, zbliżające się do Lublina z tego samego wieczoru):

chemtrails 2016.06.03.jpg

Wczoraj widziałem jak samolot przestał emitować te smugi i poleciał dalej w kierunku Lublina. Gdyby to były smugi kondensacyjne, to silniki powinny przestać pracować (awaria), a w mediach powinny być doniesienia o rozbiciu się samolotu pod Lublinem...

Na Astromaniaku moje wpisy dotyczące chemtrails zostały usunięte przez administratora. Temat wyszedł przy okazji focenia Marsa, jak był nie na temat to nie można było go przenieść? Część osób z tamtego forum po prostu mnie wyśmiała. Problem badają m.in. Niemcy, zainteresowali się też Czesi. Znany jest skład tych chemikaliów, ponadto rozpylane są też włókna szklane pokryte warstewką aluminium:

Dla tych, którzy twierdzą, że to smugi kondensacyjne:

 

Jeszcze przykłady instalacji od środka (znaczna ilość tych samolotów to przerobione pasażerskie boeingi i airbusy):

https://www.metabunk.org/debunked-chemtrail-plane-interior-ballast-barrels.t661/

Na stronie Sejmu RP dokopałem się do tego miejsca:

http://search.sejm.gov.pl/SejmSearch/?StartSite

Po wpisaniu hasła w wyszukiwarce "geoinżynieria" pojawi się obszerna publikacja na ten temat.

Zauważyliście, że już u nas z roku na rok jest coraz mniej pszczół? Bo ja tak.

Smugi są rozpylane w Polsce południowo-wschodniej, gdy kierunek chmur w przybliżeniu jest z zachodu (południowy zachód, zachód, północny-zachód). Gdy chmury idą ze wschodu (Ukraina, Białoruś) smug nie ma, a niebo jest błękitne ze zwykłymi cumulusami, a cirrusy wyglądają na książkowe jeśli się pojawią i mają kształt wydłużonego pierza.

Po takim całodniowym rozpylaniu, na drugi dzień niebo potrafi być jednolicie białe, lub blado-niebieskie.

Zapraszam do wrzucania zdjęć, filmów z innych rejonów Polski...jak Admin nie będzie miał nic przeciwko temu. W końcu psuje to nam seeing w wizualu i astrofoto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bajastro napisał:

Na polskim niebie coraz więcej tych dziwnych chmur, przez wielu uważanych za zwykłe smugi kondensacyjne. Rozpylają to od co najmniej 10 lat, tyle że robią to coraz intensywniej.

Kolejna teoria spiskowa ???? Oczywiście, że zwykłe smugi kondensacyjne. Porównaj ile samolotów latało (intensywność) 10 lat temu z obecnym rokiem - odpowiedź będzie jednoznaczna - czemu ich coraz więcej.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajastro

Jacek E. a czy zajrzałeś do dokumentu na stronie Sejmu?

Jakimś dziwnym trafem w krajach, w których byłem a nie należących do UE czy NATO nie widziałem żadnych smug utrzymujących się dłużej niż kilkadziesiąt sekund. Żaden samolot nie zostawiał pasków od horyzontu po horyzont. W Turcji dla przykładu jest znacznie większy ruch lotniczy a chemtrails brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bajastro napisał:

Jakimś dziwnym trafem w krajach, w których byłem a nie należących do UE czy NATO nie widziałem żadnych smug utrzymujących się dłużej niż kilkadziesiąt sekund. W Turcji dla przykładu jest znacznie większy ruch lotniczy a chemtrails brak.

Taaaaa - a Turcja o ile mi wiadomo jest w NATO od poczatku lat 50-siatych ubiegłego wieku.... Błagam - nie chce mi sie szukać ale w Nibimrowni ten temat juz był kilka razy wałkowany...

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bajastro napisał:

Na polskim niebie coraz więcej tych dziwnych chmur, przez wielu uważanych za zwykłe smugi kondensacyjne. Rozpylają to od co najmniej 10 lat, tyle że robią to coraz intensywniej.

Boże, znowu te idiotyzmy. A kosmici już Cię porwali, czy dopiero planują?

6 godzin temu, bajastro napisał:

Wczoraj widziałem jak samolot przestał emitować te smugi i poleciał dalej w kierunku Lublina. Gdyby to były smugi kondensacyjne, to silniki powinny przestać pracować (awaria), a w mediach powinny być doniesienia o rozbiciu się samolotu pod Lublinem...

A wiesz, że to, czy smugi kondensacyjne powstają, czy nie, zależy od co najmniej kilku czynników i nie każdy lecący samolot ciągnie za sobą smugę? Czas, przez jaki widać smugi również zależy od wielu rzeczy, jak choćby wiatru i wilgotności na tym pułapie

6 godzin temu, bajastro napisał:

Na Astromaniaku moje wpisy dotyczące chemtrails zostały usunięte przez administratora.

Tutaj proponuję zrobić to samo:bash:

  • Like 2

SW 200/1000, TSAPO65Q, NEQ6 Pro SynScan, iOptron CEM25EC, Atik 383L+, ASI1600MMC, PG Chameleon3, MPCC, IDAS LPS P2, Nagler 9mm, Powermate 2,5x, Nikon D80, D7500, D750, Samyang 135

Szukasz darmowej wersji PixInsigt LE? Zgłoś się na PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bajastro napisał:

 Za to w Czechach dość mocno sypią.

Ostrzegam - przy wszystkich aktywnych Userach - jeśli nie przestaniesz za chwilę ,,sypać" tymi bzdurami nie podpartymi konkretnymi dowodami to odpoczniesz aż je znajdziesz i swoje teorie spiskowe udokumentujesz - Kropka.

  • Like 3

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajastro

Smuga kondensacyjna tworzy się w pewnej odległości od silnika. Na filmach widać, że te rozpylane, tworzą się od razu po wyjściu z dysz i zdarza się, że jest ich więcej niż silników w samolocie. Niesymetryczność powstająca zaraz za samolotem też o tym świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajastro

Dowody są na stronie Sejmu i w filmach, co mam Ci jeszcze przedstawić? Wyniki badań z akredytowanego laboratorium pomiarowego? Da się załatwić, ale takie badania robią w innch krajach, a też ludzie im nie wierzą. Skład chemiczny jest już znany, badania nad wpływem na środowisko naturalne trwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bajastro napisał:

 Za to w Czechach dość mocno sypią.

A ja byłem w Uzbekistanie i tam samoloty latają do tyłu. To jednoznacznie dowodzi, że państwo nas okłamuje!

SW 200/1000, TSAPO65Q, NEQ6 Pro SynScan, iOptron CEM25EC, Atik 383L+, ASI1600MMC, PG Chameleon3, MPCC, IDAS LPS P2, Nagler 9mm, Powermate 2,5x, Nikon D80, D7500, D750, Samyang 135

Szukasz darmowej wersji PixInsigt LE? Zgłoś się na PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś w takim razie postawił zarzuty w tej sprawie liniom lotniczym? Skoro takie pewne te dowody to rozumiem, że ludzie masowo wytaczają procesy prawda? No bo skoro są pewne dowody to proces to tylko formalność i żaden prawnik tu nie pomoże. Czyż nie??

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajastro

99,99% ludzi nie ma o tym pojęcia, w mediach cicho na ten temat. Jak sprawa trafi do polityków, to się zasłaniają, że albo nic nie wiedzą albo nie chcą udzielić żadnych informacji. W Polsce było skierowanych kilka pism do polityków, raz tylko odpowiedzieli, gdy zebranych było 1000 podpisów. Na jednostkowe pisma nie odpowiedzą. Na wytoczenie procesu potrzebne są znaczne fundusze. Tak więc w pojedynkę nie ma się żadnych szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kolego przegiąłeś >:O Nie będziesz psuł innym na forum astronomicznym pięknego niedzielnego wieczoru.

Za klepanie głupot Kolega sobie odpocznie do momentu aż na PW nie prześle mi wszystkich danych dotyczących smug kondensacyjnych, należy zawrzeć w wyjaśnieniach wszystkie warunki ich powstawania i warunki, w których utrzymują się krótko lub (niestety dla Kolegi) baaardzo długooooo. Dodatkowo, konkretnie skład chemiczny ,,trucizny" i źródła - podparte faktami.

Masz wyłączone pisanie.
Oczywiście Administrator to moze zmienić - z Poważaniem moderator.

  • Like 3

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jacek E. napisał:

Dobra Kolego przegiąłeś >:O Nie będziesz psuł innym na forum astronomicznym pięknego niedzielnego wieczoru.

Nie lubię, tylko KOCHAM ten post!

SW 200/1000, TSAPO65Q, NEQ6 Pro SynScan, iOptron CEM25EC, Atik 383L+, ASI1600MMC, PG Chameleon3, MPCC, IDAS LPS P2, Nagler 9mm, Powermate 2,5x, Nikon D80, D7500, D750, Samyang 135

Szukasz darmowej wersji PixInsigt LE? Zgłoś się na PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 5.06.2016 at 21:14, Jacek E. napisał:

Za klepanie głupot Kolega sobie odpocznie do momentu aż na PW nie prześle mi wszystkich danych dotyczących smug kondensacyjnych, należy zawrzeć w wyjaśnieniach wszystkie warunki ich powstawania i warunki, w których utrzymują się krótko lub (niestety dla Kolegi) baaardzo długooooo. Dodatkowo, konkretnie skład chemiczny ,,trucizny" i źródła - podparte faktami.

Wysłał? :)

Swoją drogą, nie rozumiem, jak ktoś, kto aktywnie uczestniczy na forum, zajmuje się prawdziwą astronomią amatorską, robi porządne zdjęcia i tak dalej, nagle wyskakuje z czymś takim. Rozumiem, gdy takie posty piszą jakieś oszołomy, które skądś przywiało, ale przecież kolega jest szanującym się użytkownikiem forum! Co jest?

  • Like 1

SW 200/1000, TSAPO65Q, NEQ6 Pro SynScan, iOptron CEM25EC, Atik 383L+, ASI1600MMC, PG Chameleon3, MPCC, IDAS LPS P2, Nagler 9mm, Powermate 2,5x, Nikon D80, D7500, D750, Samyang 135

Szukasz darmowej wersji PixInsigt LE? Zgłoś się na PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbiera dowody.....

Też się bardzo dziwię, a nawet w mojej starej palicy się to nie chce zmieścić.... :O

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)