Skocz do zawartości

KONKURS na najlepszą relację z obserwacji - IV kwartał 2016 r.


lukost

Rekomendowane odpowiedzi

 

                                         szopa.jpg

                                                                  szopa2.jpg

Zapraszam do zgłaszania swoich kandydatur do IV edycji kwartalnej Konkursu na najlepszą relację z obserwacji wizualnych 2016 r.
Termin zgłaszania prac - do 31 grudnia 2016 r. 
Przed dokonaniem zgłoszenia warto zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSU
Tradycyjnie proszę też o wstrzymanie się z "lajkowaniem" zgłoszonych relacji (oczywiście tylko w tym wątku).

PS To ostatnia szansa na spróbowanie swych sił w tych zmaganiach - podjąłem decyzję o zakończeniu konkursu po rozstrzygnięciu ankiety na relację roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lukost przypiął ten temat
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.11.2016 at 15:32, Panasmaras napisał:

Nikomu nie chcę grozić, ale @Ciekawska, @Paweł Trybus, @Damian P. i @Grzesiek - dowiem się gdzie mieszkacie i skopię Wam tyłki jak się nie dodacie do konkursu...

Ty mi Panie Kolego nie groź, tylko załatw piękne niebo i urlop :P. W tym roku naliczyłem 6 (słownie: sześć !) obserwacji... Szkoda gadać.

Vortex Viper HD 10x42, APM ED 25x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Panasmaras napisał:

Kupię ćwiartkę żulom spod GS-u, toż to prawie szamani. Może wymedytują Tobie pogodę ;) 

Parafrazując poetkę: "dziś prawdziwych żuli już nie ma". Dobra, jeszcze miesiąc. Może coś wpadnie.

Vortex Viper HD 10x42, APM ED 25x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
22 minuty temu, lukost napisał:

Jeśli ktoś jeszcze zamierza zgłosić się do konkursu, to teraz jest dobry moment. Raczej nie będę śledził tego wątku, tudzież edytował ankiety jutro wieczorem... ;)

Ale ja dzisiaj/jutro obserwuję :P Dostaniesz wrzutkę w sobotę :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to wszystko jasne. Wrzucone na taśmę perypetie Bruneta (Lukasz83) zajęły I miejsce.

Tuż za nim uplasował się Damian P., zabiegający (nader skutecznie) o przychylność mitycznej Kasjopei.

Trzecie miejsce zajęli: nadrabiająca obserwacyjne zaległości Ciekawska i dumny posiadacz ośmiocalowego SCT - Jolo. 

Wyżej wymienionym gratuluję, ich relację wchodzą do walki o miano relacji roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lukost odpiął ten temat

Serdecznie Państwu Gratuluję - dokładnie wszystkim - Wspaniałych prac przybliżających nam niebo :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla obu Łukaszów, Damiana i wszystkich biorących udział. Dziękuję bardzo za wszystkie głosy, nie tylko te oddane na moją relację, fajnie, że komuś chce się czytać nasze prace :)) No, to teraz czas na starcie finałowe :) 

  • Like 2

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim!

Tym którzy głosowali na moją pracę ale też tym którzy po prostu ją przeczytali :)

Cieszę się, że naprędce spisany epizod obserwacyjny bruneta przypadł Wam do gustu.

Gratulacje również dla wszystkich pozostałych osób - już samo napisanie relacji jest sukcesem samym w sobie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lukasz83 napisał:

Dziękuję Wszystkim!
Tym którzy głosowali na moją pracę ale też tym którzy po prostu ją przeczytali :)

Gratuluję zwycięstwa kwartalnego :) 
Akurat na Twoją relację głosu nie oddałem, ale czytałem z wielką przyjemnością. Edycja kwartalna była kameralna, niemniej - wszystkie relacje były wyśmienite. Musiałbym oddać pięć głosów albo wybrać tę jedną relację, która najmocniej zarezonowała we mnie (zarezonowały oczywiście wszystkie :)). Bez urazy, no ale była lornetka, Kasjopeja i ciemne mgławice... rozumiecie chyba? :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)