Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

ParadoX

MARS serial National Geografic

Czy ktoś z Forumowiczów ogląda serial "Mars" na National Geografic tv?

Nie odpuszczam żadnego odcinka, ostatnio tak było przy "Twin Peaks" , bo ogólnie fanem seriali nie jestem.

Mając świadomość, że to tuba propagandowa misji biznesu Elona Muska świadomie tę misję popieram.

Ciekaw jestem Waszych opinii.

?

1 osoba lubi to

No tak, było to do przewidzenia, choć w temacie tej produkcji spodziewałem się oddzielnego wątku.

Admina poproszę o porządek z moim naiwnym pytaniem, "czy ktoś z nas to ogląda" (przeniesienie/usunięcie).

thx

10 godzin temu, ParadoX napisał:

Admina poproszę o porządek z moim naiwnym pytaniem, "czy ktoś z nas to ogląda" (przeniesienie/usunięcie).

thx

Pawle niema możliwości przeniesienia pierwszego postu danego tematu do innego. Dlatego proszę napisz swój pierwszy post w http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/4138-filmy-dokumentalne-dotyczące-astro-na-żywo-z-iss-kosmos-inne/&page=6 a ja temat skasuję i tam podyskutujemy o wrażeniach :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.