Skocz do zawartości

Dzisiejszy European Astronomy Picture of the Day


wessel

Rekomendowane odpowiedzi

Jest błąd na stronie EAPODa - link prowadzi do wczorajszej fotografii, może później poprawią to się go zmieni.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Panasmaras napisał:

Cholercia, tak jak straciłem zaufanie do APODa, tak EAPOD jest dla mnie kompletnie inną półką jakościową :) 

PS wtorkowa ryba w galarecie ;) się nie wyświetla.

No - normalne I i III liga.
Na stronie też coś się im popitoliło :( Wkleiłem ze strony autorskiej.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

European Astronomy Picture of the Day - 22 stycznia  2017

The Eagle Nebula - autor Jacek Bobowik

 

http://eapod.eu/22-january-2017-the-eagle-nebula/

M16e.jpg

I niech mi nikt nie próbuje wmówić ze promocja polskiej astrofotografii amatorskiej przez Polish APOD nie działa. Dostałem podziękowania za wskazanie w Polskim APOD tak pięknej fotki od EAPOD TEAMU

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2017 at 08:24, wessel napisał:

European Astronomy Picture of the Day - 22 stycznia  2017

The Eagle Nebula - autor Jacek Bobowik

 

http://eapod.eu/22-january-2017-the-eagle-nebula/

M16e.jpg

I niech mi nikt nie próbuje wmówić ze promocja polskiej astrofotografii amatorskiej przez Polish APOD nie działa. Dostałem podziękowania za wskazanie w Polskim APOD tak pięknej fotki od EAPOD TEAMU

Napisałem to także na AP - nasz kolega zdobywa EAPODA i ZERO GRATULACJI ! To przykre, że tyle osób deklarujących zajmowanie się astrofotografią amatorską tak naprawdę wchodzi na forum tylko wtedy jak chce coś kupić albo sprzedać. Frekwencja w konkursach tylko to potwierdza.

Cytat

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, mam EAPODa zalubionego na FB i tylko tam miałem wczoraj czas zerknąć (wczoraj jakiś dziki dzień był ;)) - i ten Orzeł coś znajomo wyglądał.

Jacku, gratulacje! Pewnie jeszcze nie raz przeglądając EAPODa będę miał podobne te-że-we z Twoim zdjęciem.
Czy tam deja vu ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja poczułem się wywołany do tablicy i uwierz mi Maćku,że boję się już cokolwiek pisać na forum, a szczególnie wystawiać opinie czy oceny,- po pierwsze dlatego że żaden ze mnie ekspert, a po drugie i najważniejsze mój styl pisania dla wielu jest niezrozumiały, spontaniczny i nie jednego już skrzywdziłem swoim osądem. Nawet koledzy których wyróżniam wśród nas za ich postawę i zaangażowanie poparte rzetelną wiedzą i profesjonalizmem mogą się (lub chcą) czasami czuć się urażeni.

Jednak na naszym forum mam szansę chociaż sprostować, wyjaśnić motywy takiej lub innej wypowiedzi bo jestem wśród swoich rodaków. Na poziomie europejskiego, czy nawet światowego astrofoto wyszedł bym na Bin Ladena astrofotografii, więc jedynie oglądam, podziwiam i po raz pierwszy w życiu czegoś, komuś ZAZDROSZCZĘ.

A prace są wyśmienite. Pozdrawiam Waldek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)