Skocz do zawartości

Informacja Astronomiczne Wiadomości z Internetu.


Paweł Baran

Rekomendowane odpowiedzi

 Po za zastanowieniu się i przemyśleniu rezygnuję z dodawania AWI na  jednym Forum Astronomicznym, podjąłem decyzję, że nie będę umieszczał wiadomości podam powody.

1.         Bardzo małe zainteresowanie

2.         Brak czasu z mojej strony, większość obowiązków w domu i koło domu spadła na mnie, jak brat nie pracował zastępował mnie w obowiązkach było inaczej miałem więcej wolnego czasu dla siebie, teraz brat nie ma czasu, więc swoje i jego obowiązki wziąłem na siebie.

Mieszkam na wsi jak wiecie praca jest tu najważniejsza, muszę pogodzić wszystko, nie rezygnuję całkowicie, bo będę dodawał Astronomiczne Wiadomości z Internetu na dwóch Forach Astronomicznych. Astromaniak gdzie AWI miało swoje początek oraz na Forum Astronomiczne tam zapraszam do czytania AWI, zaprzestaję tylko dodawanie na Forum, ACD. Proszę Was o wyrozumiałość, nie odchodzę z ACD, będę nadal wysyłał życzenia czasem coś tam napiszę, Ale widzę, że AWI na ACD nie ma aż tak większego grona czytelników, jeśli ktoś będzie chciał dodawać AWI na ACD proszę bardzo zgadzam się, bo ja już nie będę zdania nie zmieniam. Przepraszam za zaistniał sytuację częściowo nie z mojej winy, jedynie z braku czasu. Ta informacja pojawiła się też na Astromaniaku i na Forum Astronomicznym, dlatego by nikt nie był zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że nadal będę dodawał, ale na dwóch forach, w sumie nie widzę sensu dodawania, jeśli mało osób czyta, co do tego zdania, co napisałeś, masz racje, ale wystarczy, że będę dodawał tu taj i na Astromaniaku, ponieważ, mało, kto wie, ale to jednak trwa, szukanie, zapisywanie zdjęć, sklejanie, opisywanie, kopiowanie a na ostatku dodawanie, a nie na każdej stronie można dodać wszystkie pliki, trzeba je czasem pomniejszyć, a wtedy jakość spada tak jest z mapkami w kalendarzyku astronomicznym, co dodaję od kolegi Ariela, dodanie wiadomości do AWI, to będę dodawał, jakie znajdę, bo jak ja nie dodam doda ktoś inny za mnie, zresztą na ACD AWI nie zamykam, jeśli będzie ktoś chętny niech tam dodaje. A jak nikt się nie znajdzie to zostanie tak jak jest bez dodawania wiadomości.:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)