Skocz do zawartości

Interdyscyplinarny Konkurs Astronomiczny - etap I (styczeń - marzec 2017)


lukost

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Ej!? Co się dzieje? Jest tu kto jeszcze? 

Już prawie zapomniałem, że kiedyś napisałem coś, co może spełniać kryteria. Niech będę pierwszy:

1.  http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/11475-1-mała-lornetka-1-nieduży-teleskop-2-i-pół-bohatera-na-koniec-roku/

 

 

Vortex Viper HD 10x42, APM ED 25x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Serdeczne Gratulacje dla Zwycięzcy i wszystkich uczestników pierwszej i mam nadzieję nie ostatniej edycji, ale to wszystko zależy od potencjalnych uczestników i BARDZO OD JURORÓW....... Ilość głosów oceniających bardzo motywuje.
 

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zarówno dla zwycięzcy, jak i każdego autora biorącego udział w konkursie! Dziękujemy za wspaniałe teksty pobudzające naszą wyobraźnię!

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, gratuluję zasłużonej wygranej. Było interdyscyplinarnie, było nowatorsko, ale przede wszystkim - merytorycznie :) 
Olu - gratuluję drugiego miejsca :) Pewnie gdyby starczyło sił na drugi tryplet w szkicu, walka byłaby do samego końca.  

Ukłony dla pozostałych uczestników za ciekawe relacje (szczególnie dla cxb za wplecenie zmiennych do relacjonowania).
Dziękuję również głosującym (niekoniecznie na moje wypociny) - za to, że jesteście i dajecie feedback (a to baaaardzo napędza do dalszego działania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze wielu Userów FA pogratuluje naszym konkursowiczom a lada chwila powstanie kolejny oficjalny wątek II Etapu IKA i prac będzie co najmniej tyle ile w Konkursie Henia :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również serdecznie gratuluję Łukaszu.

ps. Napisałem już do naszego Sponsora DO, by skontaktowali się z Tobą na maila w celu finalizacji I etapu.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie głosy oraz za najwyższe uhonorowanie mojej pracy :) Działa to niezwykle motywująco i na pewno sprawi, że z jeszcze większym zapałem będę się z Wami dzielił moimi obserwacyjno/relacyjnymi wynalazkami ;)

Gratulacje również dla Oli za drugie miejsce - szkicuj więcej bo widać tu Twój niezwykły talent. No i Marek, twoje prace to nieustannie topowy poziom więc nie powiem więcej niż "tak trzymaj".

Gratulacje i podziękowania również dla pozostałych uczestników! Nie przestawajcie publikować - każda praca wnosi duża wartość dla osób które dopiero zaczynają przygodę z astro (i nie tylko).

Jeszcze raz dziękuję!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, szczególnie dla zwycięzcy za świetną pracę i  pomysł jej prezentacji. Pozostałym uczestnikom również gratuluję super prac, a Oli także talentu do szkicowania. Obyśmy częściej i więcej mogli czytać i oglądać Wasze opisy:)

Sam niestety nie wyrobiłem się:( może w drugim etapie dam radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę z opóźnieniem, ale i ja dołączam się do gratulacji dla wszystkich uczestników, szczególnie dla Łukasza, od kiedy tylko wstawił swoją pracę wiedziałam, że wygra, wykonał rewelacyjną robotę B)
Dziękuję również za wszystkie głosy oddane na mój szkic i relacyjkę, a także za wszystkie miłe słowa napisane tu w moim kierunku, to bardzo miłe i motywujące :)
Fajnie też, że trochę prac się pojawiło tuż przed końcem tego etapu, bo wydawało się, że będzie biednie... Mam nadzieję na jeszcze więcej zgłoszeń w kolejnych etapach, no i przede wszystkim na większą liczbę osób głosujących, tak jak mówi Jacek, niech się konkurs rozrasta :)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)