Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

Panasmaras

Rozmowy o wizualu na przełomie 2016/2017 r.

124 postów w tym temacie

... pole makowe, przyjechała policja... na początku trochę się przeraziłem i sprawdzałem, czy mnie nie przekierowało na jakieś inne forum, na szczęście to poczciwy maczek i niesforni sąsiedzi, ale do rzeczy. Relacyjki powstają: http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/12466-pole-makowe/ i miło się czytało po pochmurnej nocy.

1 osoba lubi to

3 godziny temu, M.K. napisał:

... pole makowe, przyjechała policja... na początku trochę się przeraziłem i sprawdzałem, czy mnie nie przekierowało na jakieś inne forum, na szczęście to poczciwy maczek i niesforni sąsiedzi, ale do rzeczy. Relacyjki powstają: http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/12466-pole-makowe/ i miło się czytało po pochmurnej nocy.

A dziękować, dziękować. Chciałbym zdążyć jeszcze popełnić relację na konkurs interdyscyplinarny, nawet mam tytuł:) W temacie Pole Makowe będę zamieszczał wszystko co się będzie działo u mnie z tym hobby, taki notatnik elektroniczny. 

1 osoba lubi to

Pomyślałem, że warto podrzucić do tego tematu. Z sąsiedniego forum: https://astropolis.pl/topic/37980-moja-pierwsza-relacyjka/?do=findComment&comment=690908

Właśnie postanowiłem sobie odświeżyć jak to było na początku. Czytając ten pamiętnik uświadomiłem sobie, że spisywanie tych często baaardzo prostych, ale wyrażających uczucia opisów pierwszych obserwacji było strzałem w dziesiątkę. Strasznie fajnie sobie powspominać jak to było kiedyś, zupełnie jakbym tam był, przypominam sobie okolice, pogodę, nawet ubrania które wtedy miałem na sobie. Pisanie relacji to najlepsza rzecz jaką można sobie samemu sprawić w tym hobby. Nieważne jakim sprzętem, często nawet nie tak ważne w jakich warunkach, ważne że się staraliśmy i ważne, że robiliśmy to absolutnie z czystej atawistycznej ciekawości!  :)

3 osoby lubią to

Qrcze, ale tekstu zapodałeś. Nie dam rady dzisiaj wszystkiego przeczytać. To lektura na dobry tydzień :)