Skocz do zawartości

KONKURS Henia 2016 - losowanie nagród dla jurorów


Rekomendowane odpowiedzi

Oto list najbardziej sumiennych jurorów, którzy oddali ważne głosy każdego miesiąca oraz w głosowaniu rocznym. Gratulacje!

  1. Przemek_K
  2. Damian P.
  3. Pawcio
  4. wessel
  5. Anva
  6. Energetyk
  7. Fobek
  8. szdom1
  9. jcbo
  10. DarX86
  11. dziki1
  12. Lukasz83
  13. przemo77
  14. Ossek
  15. gryf188
  16. bujarek
  17. ivonia
  18. miron
  19. sferoida
  20. Ciekawska
  21. marko7
  22. Jacek E.
  23. WIESIEK31

Na podstawie tej listy zostaną rozlosowane dwie nagrody w postaci albumów pamiątkowych konkursu Heńkowego AD2016. Losowanie będzie się odbywało na podstawie wyników Multi Multi jak w poprzednich latach. Suma wylosowanych liczb zostanie podzielona modulo przez 23 i do wartości zostanie dodana jedynka, i ta liczba wskaże wygranego. http://www.lotto.pl/multi-multi/wyniki-i-wygrane

Pierwszy album zostanie wylosowany na podstawie losowania z godziny 21.40 w poniedziałek 23.01.2017.

Drugi album zostanie wylosowany na podstawie losowania z godziny 21.40 we wtorek 24.01.2017.

Pojedyncze losowanie będzie powtórzone, jeśli:

  • osoba nie odpowie w ciągu 24h na wysłane do niej PW z informacją o wygranej
  • w drugim losowaniu zostanie wylosowana ta sama osoba, co w pierwszym
  • Like 6

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i padło ale ja tego nie ogarniam ;) Łukasz cuś zapewne napisze..... Jest wyjechany wraca około 21.

P.S. A jak nie dostałeś PW to za album płacisz ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabijcie mnie jak się pomyliłem, ale po wielce skomplikowanych obliczeniach wyszło mi, że wygrał nr. 23 ale... poczekajmy na słowo Mistrza Ceremonii vel Jolo - Mam nadzieję, że nie zabije mnie przy okazji na zlocie że mu się wciąłem w wątek .. :)

Moim zdaniem tak uważam gdyż:
Wylosowane liczby: 1,2,3,8,10,14,18,24,27,28,29,30,41,47,57,68,72,76,78,79
Suma: 712
712 mod 23 = 22 + 1 = 23 TaaDaaa!
 

  • Like 1

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jacek E. napisał:

Może i padło ale ja tego nie ogarniam ;) Łukasz cuś zapewne napisze..... Jest wyjechany wraca około 21.

P.S. A jak nie dostałeś PW to za album płacisz ;)

Znam swoje szczęście (garbate)-bez zapłaty nie obejdzie się:))

  • Like 2

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anva, z ust mi to wyjąłeś, pobawiłem się w liczenie żeby tylko się upewnić - cale życie pech, do szkoły pod górkę, ze szkoły pod górkę wiatr w oczy non stop :)... Chcę mieć album - muszę sobie kupić :)

  • Like 1

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pawcio napisał:

.... do szkoły pod górkę, ze szkoły pod górkę wiatr w oczy non stop :)

Burżuju jeden -  trzeba było w jednej chałupie mieszkać Crazy

P.S. A po jaką cholerę to jeden dodawać - se jolo wymyślił już bym się z listy skreślił >:O

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolo se wymyślił jeden na wypadek, gdyby reszta dzielenia sumy przez 23 "wyszła" 0 :) Matematyka, Panie matematyka - ale prawie było 22 :) a masz za tego burżuja hehe

  • Like 1

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pawcio napisał:

... uczciwy los tak chciał!

Ta jasne uczciwy :(Ślepy i mnie nie zobaczył 3:)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo naszej forumowej sierotce Marysi (dla niewtajemniczonych to też maszyna losująca tylko z interfejsem białkowym :) )  czyt. Multi Multi bliżej widocznie Temidzie hehe Swoją drogą na przyszłość zmień delikatnie zasady - bierzemy sumę liczb z Multi Multi, dzielimy ją modulo przez sumę liczb z Multi Multi i dodajemy aktualną pozycję gdzie jest Jacek - dla Boskiego Moderatora to fraszka :) Powodzenia następnym razem!

  • Like 2

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nieskromnie marzy, aby w przyszłym roku, każdy skrupulatny juror otrzymał przynajmniej jakąś skromną nagrodę pocieszenia. Może to być np. filuterna "małpka" szlachetnej astro-nalewki własnej produkcji oznaczonej logo FA z indywidualną inskrypcją dla zdyscyplinowanego jurora. :msn-wink:. "Małpek" nie posiadam, ale wsad do nich jestem w stanie wyrychtować.Crazy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet nie chce się odzywać ;) bo nigdy nie otrzymałem jakiekolwiek nagrody, a nieraz kandydowałem - zawsze szczęście mnie omijało wielkim łukiem ;) i dlatego cicho siedzę i czekam na czas płatności za album i się nie łudzę że cokolwiek otrzymam ;) Życie już mnie tego nauczyło.

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potwierdziło się co wcześniej już pisałem, zawsze nie ja :O - te nie sprawiedliwości ...

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)