Skocz do zawartości

Bieszczadzki minizlot FA 2017 17-20.08.2017


Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, my z Przemkiem jesteśmy zdecydowani, przyjeżdżamy w piątek pod wieczór na miejsce, wracamy we wtorek, czyli pewnie liczone to jako 4 doby by było. Daj znać, czy mamy podzwonić do właścicieli sami i opłacić zaliczki sami, czy Ty to zrobisz ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli na chwilę  obecną mamy 6 osób, które jadą na pewno: Ignis, Miron, Alice, Przemek i ja plus osoba towarzysząca. Jutro zrobię rezerwację u Emila i wpłacę zaliczkę. Rozliczymy się już na miejscu. Gdyby ktoś jeszcze był zdecydowany, to proszę o info do jutra do poludnia. O ile ktoś zdecyduje się później, to będzie musiał zrobić sobie rezerwację we własnym zakresie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lukost napisał:

Dobra, czyli na chwilę  obecną mamy 6 osób, które jadą na pewno: Ignis, Miron, Alice, Przemek i ja plus osoba towarzysząca. Jutro zrobię rezerwację u Emila i wpłacę zaliczkę. Rozliczymy się już na miejscu. Gdyby ktoś jeszcze był zdecydowany, to proszę o info do jutra do poludnia. O ile ktoś zdecyduje się później, to będzie musiał zrobić sobie rezerwację we własnym zakresie.

Ja jadę z córką. Czyli jest 7 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, dla mnie i Przemka od 18 do 22 (cztery doby).

Pomyślałem że wezmę durszlak do umycia jeżyn, na które mam nadzieję się wybierzemy. Przy okazji poczytałem o naszej ulubionej chorobie zlotowo-bieszczadzkiej, bąblowicy :D Jednak jak przeczytałem, że rocznie wykrywa się w Polsce ok. 40 przypadków, jestem raczej spokojny xD Za młodu co roku zjadałem spore ilości niemytych jagód leśnych, mam nadzieję, że skoro do tej pory nie mam objawów to nic raczej nie siedzi mi w wątrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany! Po ostatnich nocach chyba tylko bieszczady będą mogły mnie zadowolić. Jedzie ktoś ze Szczecina lub okolic? Jeśli miałby miejsce to z chęcią bym się zabral. Jeżeli nie, to czy ktos z okolic Rzeszowa wybiera sie na mini zlocik i mógłby mnie odebrac? Jeżeli ktos by jechal z okolic Szczecina to zabiorę 14" i lornetke 100mm 45*. Jak mialbym leciec samolotem do Rzeszowa to tylko lornetkę. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kamilsc napisał:

Jestem zainteresowany! Po ostatnich nocach chyba tylko bieszczady będą mogły mnie zadowolić.

O, kolejny przypadek dolegliwości zwanej syndromem południowoafrykańskim. Też przez to przechodziłem, Bieszczady faktycznie łagodzą objawy. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lukost napisał:

O, kolejny przypadek dolegliwości zwanej syndromem południowoafrykańskim. Też przez to przechodziłem, Bieszczady faktycznie łagodzą objawy. ;)

Nie! To miejsce tylko spotęguję tęsknotę! :)) Wróciłem stamtąd godzinę temu (Olchowiec) i już chcę takiego nieba. Lukost -czy miejsce zlotu  i numer telefonu są takie jak tu: https://www.google.pl/maps/place/Cicha+Dolina/@49.173384,22.2740033,13095m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0xb9db9b73a0d6d033!8m2!3d49.1537739!4d22.316538

Vortex Viper HD 10x42, APM ED 25x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 23.06.2017 o 13:17, lukost napisał:

Oki, zrobiłem rezerwację od 17.08., mamy dwie dwójki i jedną trójkę z łazienkami (jedna z łazienek wspólna dla dwójki i trójki), cena to 42 zł za dobę od osoby.

Rozumiem Łukasz że ja jestem ujęty z tą łazienką...?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej ...Ja rozumiem ale chodzi mi o to, czy w tej zarezerwowanej przestrzeni  uwzględniłeś  moją osobę? nie chcę korzystać z pryszniców na dole...

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)