Skocz do zawartości

XIV zlot w Zatomiu, koszulka zlotowa


Rekomendowane odpowiedzi

Do zlotu został nieco ponad miesiąc, pora zatem pomyśleć o koszulkach zlotowych.

Tradycyjnie ogłaszam konkurs na grafikę wektorową koszulki czternastego zlotu.

Tył jak rozumiem pozostaje bez zmian, czyli logo forum+nicki uczestników zlotu.

Projektujemy zatem przód koszulki, najlepszy projekt zostanie wybrany drogą ankiety.

Nagrodą oczywiście darmowa koszulka.

Propozycje proszę zamieszczać do 5 marca.

Liczę na Waszą pomysłowość :)

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przegapił bym. Może uda się coś wymyślić. Jacek 2 sprecyzuj proszę z jakim rozszerzeniem ma być to plik. Zawsze mam z tym problem.

Jacek E. - Fajny pomysł na koszulkę. czasnakawe

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, towerfox napisał:

Do kiedy można zgłaszać projekty? :)

 

Dnia 18.02.2017 at 16:36, Jacek 2 napisał:

Do zlotu został nieco ponad miesiąc, pora zatem pomyśleć o koszulkach zlotowych.

Tradycyjnie ogłaszam konkurs na grafikę wektorową koszulki czternastego zlotu.

Tył jak rozumiem pozostaje bez zmian, czyli logo forum+nicki uczestników zlotu.

Projektujemy zatem przód koszulki, najlepszy projekt zostanie wybrany drogą ankiety.

Nagrodą oczywiście darmowa koszulka.

Propozycje proszę zamieszczać do 5 marca.

Liczę na Waszą pomysłowość :)

Post nr 1 zacytowałem ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zobowiązany napisać kilka słów komentarza, żeby uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Tradycyjnie już nie zamieszczacie projektów w krzywych. Powiedzmy że częściowo da się to przeskoczyć.

Już kiedyś pisałem że na ekranie komputera można zaprojektować koszulkę jaka nam się zamarzy. Jednak potem trzeba ją jeszcze wydrukować.

Co do projektu DarX86 Rozumiem że ten Księżyc to zdjęcie, zatem robi nam się koszulka: jeden kolor plecy+biały poddruk z przodu+cztery kolory CMYK.

Oczywiście da się to zrobić bez problemu, ale przy przeciętnym nakładzie około 35-40 zamawianych koszulek koszt jednej sztuki będzie grubo większy niż tradycyjne 36 zł. Należałoby ten księżyc przerobić, najlepiej narysować od nowa. Jeżeli Darek chce może się pobawić.

Projekt Roberta jest o wiele łatwiejszy i co ważne jedno kolorowy, ale drogi Panie nie będzie taki duży jak na wizualizacji (od pasa po ramie) będzie mieścił się w formacie 350x330mm. A Alnitak będzie miał raczej tylko spajka bez tej poświaty.

Mam nadzieję że weźmiecie sobie te uwagi do serca podczas głosowania.

 

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 21.02.2017 at 22:29, kapral napisał:

Jak będzie darX86'a to biorę  czarną.  Fajowa jest :)

 

Maciej, nie powinno być tak, że decydujesz się na "tę" (cholerne ą!!!) koszulkę a na inną nie. Przecież niezależnie jaki wzór wygra będzie to koszulka zlotowa, którą nosić powinni wszyscy zlotowicze. Oczywiście nie możemy narzucić wszystkim zakupu. Ja bynajmniej na koszulkę jestem zdecydowany jeszcze przed wybraniem wzoru.

 

EDIT: Poprawiłem literkę ażeby to "ą" nie gryzło w oczy. Wykład na temat poprawności pisowni znajduje się tutaj.

Zapraszam do lektury...

  • Like 3

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, szdom1 napisał:

 

Maciej, nie powinno być tak, że decydujesz się na "tą" (cholerne ą!!!) koszulkę a na inną nie. Przecież niezależnie jaki wzór wygra będzie to koszulka zlotowa, którą nosić powinni wszyscy zlotowicze. Oczywiście nie możemy narzucić wszystkim zakupu. Ja bynajmniej na koszulkę jestem zdecydowany jeszcze przed wybraniem wzoru.

Wszystkimi kończynami się pod tym postem podpisuję :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DarX86 napisał:

W takim razie poproszę o nie uwzględnianie mojego projektu w ankiecie. Jeszcze jest parę dni może wymyślę coś innego:)

Nie no spoko, projekt będzie normalnie brał udział w ankiecie. Jak wygra to będziemy się martwić :). Prawdopodobnie Księżyc będzie drukowany z jednego koloru. A jak coś Darku uda Ci się wykombinować z łysym, daj znać.

 

6 godzin temu, szdom1 napisał:

 

Maciej, nie powinno być tak, że decydujesz się na "tę" (cholerne ą!!!) koszulkę a na inną nie. Przecież niezależnie jaki wzór wygra będzie to koszulka zlotowa, którą nosić powinni wszyscy zlotowicze. Oczywiście nie możemy narzucić wszystkim zakupu. Ja bynajmniej na koszulkę jestem zdecydowany jeszcze przed wybraniem wzoru.

Szymon masz trochę racji, jednak nie możemy nikogo zmuszać do zakupu koszulki z wzorem który mu się nie podoba.

Choć z drugiej strony taka agitacja jak wyżej też nie jest wskazana.

  • Like 1

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nie napracowałem się ale chodzi bardziej o koncepcję. Potraktujmy to jako projekt rozwojowy, jeżeli kogoś natchnąłem to śmiało proszę czerpać z pomysłu.
Tył koszulki klasycznie z logo FA. Nie do końca jestem przekonany do zamieszczania naszych nicków, logo trochę "ginie w tłumie".
Pamiętam, że miały być krzywe ale pamiętam też, że da się to obejść ;)

PROJEKT 5

koszulka.thumb.jpg.603be6a81cbf66b9b151b2bb89d8abb0.jpg

 

  • Like 4

Astrogołębnik, NEQ6, ATM Newton carbon 200/800 (by jolo), SBIG2000XM, korektor x0,73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że coś ruszyło w temacie. Też próbuję coś sklecić. Mam nadzieję, że jutro, max pojutrze uda mi się znaleźć parę chwil na dokończenie projektu. 

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szdom1 napisał:

Też próbuję coś sklecić. Mam nadzieję, że jutro, max pojutrze uda mi się znaleźć parę chwil na dokończenie projektu. 

Daj se spokój - zajmij się niebem i tak jak zwykle nie masz szans z moją :D

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

1 godzinę temu, Jacek E. napisał:

Daj se spokój - zajmij się niebem i tak jak zwykle nie masz szans z moją :D

Noooo Panie Jacku, to żeś mnie teraz zmotywował. Zabieram się do roboty! 3:):))

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacek 2 przypiął i odpiął ten temat

Jutro po południu rozpisuję ankietę, więc kto ma jeszcze jakiś pomysł proszę się streszczać.

Ankieta będzie błyskawiczna (dwie doby) potem szybkie zapisy i zbieranie kasy. Akurat jest przed 10tym ;)

Chcę do powiedzmy 15 marca temat zamówień i kasy mieć zamknięty. Żeby na spokojnie zdążyć z drukiem.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)