Skocz do zawartości

Firma "Delta Optical" Partnerem FA.


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, ignisdei napisał:

DO będzie wysyłać zaufanym userom sprzęt do testowania  a te osoby napiszą recenzję testowanych produktów ? będą to oczywiście obiektywne recenzje.

Jestem zainteresowany. Bardzo lubię testować i porównywać lornetki, okulary itp. Nie wiem tylko, czy zasługuję na miano "zaufanego usera". Geek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jutomi napisał:

Jestem zainteresowany. Bardzo lubię testować i porównywać lornetki, okulary itp. Nie wiem tylko, czy zasługuję na miano "zaufanego usera". Geek

Oczywiście Cool.

ps. Zgłaszajcie swoje propozycje w tym temacie.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pociągnę temat.

Proponuję na pierwszy ogień przetestować "nowości", o których jest jeszcze mało wiadomości w sieci. Najciekawsze byłyby testy produktów ze średniej i górnej półki cenowej - mielibyśmy informacje, na co warto zbierać kasę. ;)

Z lornetek proponuję przetestować:

- serię DOT ROH 8x56; 10x56; 12x56

- serię Celestron Nature DX 8x42; 12x56

Z okularów proponuję przetestować:

- serię WO XWA

- serię VIXEN SSW

- serię BP Morpheus

- okular BP Mark IV 8-24

I już jest praca dla kilku testerów tylko w asortymencie lornetkowym i okularowym, o ile wszystkie produkty DO ma na stanie magazynowym.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hagen napisał:

Widać, że niebawem przybędzie  sporo rzeczowych testów i recenzji ciekawego sprzętu i to prosto z "poligonu"! Pozstawiam!!! 

To, jak szybko nastąpi to "niebawem" zależy od kilku ważnych czynników:

1. Jak szeroko firma DO zechce rozkręcić akcję testów, czym dysponuje na magazynie (tu liczę na informację z pierwszej ręki od kolegi Winforce, który mam nadzieję zagości w tym wątku).

2. Ile pogodnych nocy i dni będą mieli testerzy w marcu, kwietniu i maju.

3. Ilu będzie tych testerów.

itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy ta wiadomość :) Oby obie strony zyskały jak najwięcej!

Z mojej strony chciałem zaznaczyć, że dobrze by było, aby pracownicy Delty w miarę aktywnie przeglądali nasze forum. Czasem pojawiają się jakieś wątpliwości związane ze sklepem, czasem szukamy rozpaczliwie jakichkolwiek informacji o nowym produkcie, czasem wylewamy żale na podwyżki cen itp. W tych i innych sytuacjach głos Delty mógłby wiele wyjaśnić, czasem polepszyć wizerunek firmy, a czasem dać nam wyczekiwane informacje o nowym produkcie. Możliwości jest sporo.

  • Like 2

SW 200/1000, TSAPO65Q, NEQ6 Pro SynScan, iOptron CEM25EC, Atik 383L+, ASI1600MMC, PG Chameleon3, MPCC, IDAS LPS P2, Nagler 9mm, Powermate 2,5x, Nikon D80, D7500, D750, Samyang 135

Szukasz darmowej wersji PixInsigt LE? Zgłoś się na PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, świetny pomysł. Z drugiej strony każdy z nas wie jak ciężko jest śledzić forum, sporo ciekawych tematów, wszystko ciężko przeczytać. Proponuję założenie działu np. "Pomoc techniczna dla klientów Delta Optical", wtedy DO mogłoby śledzić ten dział i szybko reagować, dodawać informacje o ciekawych produktach itp.

  • Like 2

Astrogołębnik, NEQ6, ATM Newton carbon 200/800 (by jolo), SBIG2000XM, korektor x0,73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że współpraca z Deltą będzie dla Forum swego rodzaju "nowym rozdaniem", bo - nie czarujmy się - w ostatnim czasie utkwiło ono w marazmie.

Recenzje sprzętu (ze szczególnym uwzględnieniem nowości i zabawek mniej rozpowszechnionych, ze średniej i wyższej półeczki), konieczne zawierające opis jego praktycznego wykorzystania - to je to!

Zatem - szkoda czasu, zaczynajmy, bo wiosna idzie, a z nią szanse na większą ilość pogodnych nocy. 

PS Damian, dawaj te Morfeusze i Vixeny SSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DarX86 napisał:

 "starzy wyjadacze" zajmą się testowaniem, a nie robieniem zdjęć :)) 

,,Na tom czekał" jak powiedział jeden z naszych hetmanów i spuścił wpiernicz Szwedom. Wstawię wreszcie swoja i zgarnę nagrodę główną :))

  • Like 6

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Panasmaras napisał:

Właśnie przyszła do mnie paczunia z Delty, a w środku zabawki do testowania:
- DO Titanium 7x50, 8x56ED, 10x56 i 9x63;
- DO Titanium ROH 8x56, 10x56 i 12x56...

Właśnie Cię przestałem lubić :bash:

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Panasmaras napisał:

Właśnie przyszła do mnie paczunia z Delty, a w środku zabawki do testowania:
- DO Titanium 7x50, 8x56ED, 10x56 i 9x63;
- DO Titanium ROH 8x56, 10x56 i 12x56.

A dlaczego Ty już masz i to tak dużo naraz a ja jeszcze nic? :?(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Panasmaras napisał:

Oj tam... bo mam więcej zabawek niż Ty? ;) 

Gdybyś dał się pobawić, to co innego. Nie masz jakichś interesów w Warszawie?

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, mam to szczęście, że nie tylko w pełni doceniam zabawki, które mam (w sensie - swoje), ale i nie zdążyłem się nimi nabawić.
Ale spojrzenie przez inny sprzęt to zawsze +15 pkt. doświadczenia ;) i +12 do świeżości spojrzenia ;) 

A tak poza tym, wszystkie te lornetki będą do obmacania na zlocie w Zatomiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janko napisał:

Gdybyś dał się pobawić, to co innego. Nie masz jakichś interesów w Warszawie?

Do się dopisz do wątku jako testujący a przy następnym rzucie lornion Ty będziesz testował i pisał recenzje. ;)

Albo do Zatomia przyjedź...

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ponarzekać łatwiej ;-)  Nie wiesz, jak to było z tym szewcem co się upił z zazdrości, gdy prałat został biskupem? czasnakawe

  • Like 1

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Partnerstwo DO z FA nabrało przyspieszenia. Geek

Efekt to paczuszka, którą przed chwilą otrzymałem  - rodzinka 5 szt fabrycznie nowych Morfeuszy; szkoda że ogniskowa 17,5mm jest ciągle jeszcze niedostępna, ale może lada tydzień to się zmieni. Liczę też na drugą paczkę ze zdublowanym jednym okularem do testów z nasadką bino. 

MORFEUSZE.thumb.jpg.55d8f53d2cf79d73e2393666d4705d7b.jpg

Nie ma wyjścia, pełnia nie pełnia, chmury nie chmury - trzeba testować. :))

c.d.n.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)