Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

szary

TRANSAKCJA ZREALIZOWANA Sprzedam lornetkę Delta Oprical Extreme 15x70 ED

Przymierzam się do sprzedaży mojej Delta Optical EXTREME 15x70 ED. Solidna lornetka w bardzo dobrym stanie optycznym oraz mechanicznym, poprawnie skolimowana. Kupiona w 2013 r. w Delta Optical,  a więc jeszcze na gwarancji.  Jest to sprzęt ze znanej i cenionej serii BA8.  Poszczególne modele z tej serii, klasyfikowane jako premium można spotkać pod różnymi markami, np. TS Marine, William Optics, Orion Resolux, Oberwerk Ultra itp. Parametry pod linkiem: 

https://deltaoptical.pl/lornetka-delta-optical-extreme-15x70-ed,d2880.html

Jak można przeczytać na optycznych i astronomicznych forach, ze wszystkich modeli z serii BA8 to właśnie 15x70 pod kątem jakości dawanych obrazów jest najbliższa legendarnemu już Fujinonowi 16x70 FMT-SX . Można się spotkać z opiniami, że to 80% jakości Fujinona za kilka razy niższą cenę. W zestawie lornetka, oryginalna walizka z kompletem kluczyków, pasek do zawieszenia lornetki na szyi (nigdy nie używany), ściereczka do czyszczenia optyki (nigdy nie używana), dokument zakupu oraz gwarancja. Cena 1.000 zł, przy czym ze względu na wartość oraz gabaryty sprzętu preferuję odbiór osobisty (Lublin i okolice), chociaż wysyłkę również mogę rozważyć. Więcej informacji na temat lornetki  na PW.

DSCN0788.JPG

Aktualne ?

Edycja: wszedłem w temat z opcji "szukaj" nie zauważyłem, że nieaktualne. Możesz napisać w prywatnej wiadomości czy warta ceny i jak się sprawowała?

Pozdrawiam