Skocz do zawartości
vundo

[pilne] GSO 8 M-CRF deLuxe komplet + dodatki

Recommended Posts

vundo    0

Cześć, ze względu na ciężką kontuzję nie mogę nosić ciężkich rzeczy i schylać się, więc GSO 8 na montażu Dobsona musi być sprzedany. Zależy mi na czasie, ponieważ potrzebuję zastrzyków przeciwzapalnych i zabiegów żeby wrócić do zdrowia.

Zestaw składa się z tego, co dostajemy w sklepie (opis produktu: http://teleskopy.pl/product_info.php?cPath=&products_id=2035 czyli oba okulary, microfocuser, szukacz, tuleja, wentylator i montaż baterii) oraz dodatkowo z dwóch plastikowych obręczy do montażu filtra i arkusza folii ND5 (30x30 cm). Jedna obręcz posiada zamontowany filtr gotowy do obserwacji Słońca.

W montażu nie brakuje żadnej śruby, są wszystkie zaślepki (także dla okularów), nie ma przetarć, zarysowań, łożyska są całkowicie sprawne i generalnie - jak nowy. Dołączam dokument zakupu (czerwiec 2017) i gwarancję.

Cena: 1100 do negocjacji, sprzedaję tylko pełen komplet.

Tylko odbiór osobisty.

Zapraszam do skorzystania z oferty.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_275.jpg

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_276.jpg

pawelekw    0

Witaj,

1. czy temat jest aktualny ?

2. do Radomia mam ok. 200 km ;(, takie odległości generują niestety koszty :( - ok. 150 PLN, i musiałbym to odjąć od moich "możliwości", jest jakaś możliwość spotkania w ok. pół drogi ? np. Kielce ..... jeżeli nie i odbiór w Radomiu, to mógłbym Ci zaproponować 900zł, resztę wydam na paliwo ... :(, może masz jakiś inny pomysł ... ?

3. temat do ew. realizacji np. 26.08. - sobota (teraz jestem poza Polską)

Paweł

Zjebur    0

Cześć,

jeżeli sprzedaż teleskopu jest aktualna to poproszę o kontakt. Mam też na oku inne Dobsony 8 ale najbardziej chciałbym GSO, nie ukrywam.

Jak się dogadamy to jutro mogę po niego przyjechać a mam 200km w jedną stronę :(

Marcin.