Skocz do zawartości

Koszulki- Zlotowe 14-17 marca 2013


Jacek 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Koszulka z prawej.. w dechę..moja córka też uwielbia te wściekłe gawrony - wyładowuje mi telefon grając w  to dziadostwo... ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka z prawej.. w dechę..moja córka też uwielbia te wściekłe gawrony - wyładowuje mi telefon grając w  to dziadostwo... ;)

Robert,

1. to jest raczej jedna koszulka z dwóch stron

2. kup jej telefon i masz kłopot z głowy ;)

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawej.. w dechę..moja córka też uwielbia te wściekłe gawrony - wyładowuje mi telefon grając w  to dziadostwo... ;)

No właśnie miałem spytać, co te kury symbolizują. I już wiem ki diabeł ;)

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę na nią głosował ? tylko proszę ? NIEBIESKA  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. JacekErbel - niebieska - XL - 2 szt.

2. polaris - niebieskie - 2 szt. - 1xM 1xS (chyba, że są XS?)

3. Marvaz - niebieskie - 2szt.- 1x XL, 1x S

4. Alien7101 - czarna - 2szt XXL

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pomysłu, rewelacyjne koszulki;)

1. JacekErbel - niebieska - XL - 2 szt.

2. polaris - niebieskie - 2 szt. - 1xM 1xS (chyba, że są XS?)

3. Marvaz - niebieskie - 2szt.- 1x XL, 1x S

4. Alien7101 - czarna - 2szt XXL

5. Kenny -niebieska XL - 1sz

MOJA GALERIA :  https://www.astrobin.com/users/kenny/
NEQ-6 SYN SCAN, TS TRIPLET APO 90/600, TS 80/330, ZWO ASI120MM-S, ZWO ASI 2600MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co inne projekty? Im mniej, tym lepiej

1. JacekErbel - niebieska - XL - 2 szt.

2. polaris - niebieskie - 2 szt. - 1xM 1xS (chyba, że są XS?)

3. Marvaz - niebieskie - 2szt.- 1x XL, 1x S

4. Alien7101 - czarna - 2szt XXL

5. Kenny -niebieska XL - 1sz

6. Ania - niebieska L - jeśli wersja damska, albo jak męska to też L, bo ciągle mi rośnie - 1 szt

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, też o tym myślałam, ale ja na przykład w ogóle tych kuraków nie znam i mi to nie przeszkadza :)  Obawiam się, że dalsze zmiany koszulki spowodują zanik entuzjazmu.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed malowaniem projektu poczytałem nieco o prawach autorskich w przypadku postaci z gier i nie ma tutaj jasności:

http://conasuwiera.pl/?p=1956

Zadecydowały powielające się opinie, że jeśli nie jest to czynione w celach zarobkowych to nie ma problemu.

Przyjąłem, że każdy zamawia koszulkę na własne potrzeby i nikt na tym nie zarabia. Dlatego zdecydowałem się użyć te ptaszki ;)

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłą samowolkę tutaj urządziłyście siostry  :)

Nie wiem kto rozpoczął wątek ale na pewno nie ja, jednak dzięki za tą inicjatywę anonimowemu założycielowi wątku.

Projekt z Angry Birdssami made in Paether bardzo oryginalny, faktycznie może tym razem odstąpić od konkursu i skupić się na tym właśnie wzorze. Jednak pamiętajcie o tym że w ostatniej chwili przychodzi Qbanos i deklasuje wszystkich  ;).

Prawa autorskie? nie zawracajmy sobie głowy mogę teraz iść do marketu i kupić kubek lub koszulkę z tymi ptaszydłami więc nikt nas nie oskarży o produkcję kilkudziesięciu koszulek.

Ktoś pytał o koszty-na pewno nie będą większe niż ostatnio, około 35zł. za sztukę plus ewentualne koszty wysyłki.

Nigdy nie byłem zwolennikiem komercji, jednak widzę że Robert szuka ewentualnych sponsorów, może nie śmiało zaproponować logo sponsora na rękawku koszulki, taki luźny pomysł sami się wypowiedzcie.

Jeszce jedno, patrząc na organizacje innych zlotów nie jednokrotnie widziałem że cena zlotu zawiera cenę koszulki która jest nie jako obowiązkowa. Czy zostajemy przy starym zwyczaju że kto chce to zamawia, czy wprowadzamy "nową świecką tradycję" ;D i do kosztów zlotu doliczamy 35zł. i każdy uczestnik ma koszulkę.

Pozdrawiam grypowo kwi kwi  :( Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę kupno samej koszulki ,bo na zlocie mnie nie będzie(zbyt duża odległość)  a koszulkę chętnie kupie. Niebieska bardziej mi się podoba.

Tonight I?m running away

Tonight I?m flying away

Take my hand

I?m gonna take you to my secret place

Hold your breath

I?m gonna take you to my wonderland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)