Skocz do zawartości

Koszulki- Zlotowe 14-17 marca 2013


Jacek 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja uważam, koszulka osobnym tematem. Każdy zamawia jaką chce i ile szt chce. Jak widać także osoby nie będące na zlocie zamawiają koszulki tak że może lepiej nie mieszać i zostawić jak było.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może chcielibyście bym Wam zaprojektował jakąś fajną grafikę na koszulki? Niestety jestem zarobiony i w trasie dlatego mogę sie do tematu zabrać dopiero w połowie tygodnia. Jeśli chcecie poczekać służę łąpą i doświadczeniem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max! Podobają nam się kurczaki! Niewątpliwie Twój projekt byłby świetny, ale może na następny zlot?

Kurczaki mnie urzekły. A proca jako statyw nie ma sobie równych.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, nie zabijaj mojego entuzjazmu :-P.

Nie, nie :)  Kolejność jest inna. I zapisy ruszyły spontanicznie. Aż sam się dziwiłeś, bo nie widziałeś koszulki w telefonie.

Do tej pory nie zamawiałam żadnej koszulki, bo były sztywne, bardzo naukowe i bardzo poważne, oczywiście czarne i oczywiście białe. Wszystkie koszulki na wszystkich forach są podobne. Skądinąd ładne, ale trochę nijakie. A Wam lepiej kufel piwa zrobić na plecach. Okulary Charona. Byłoby sympatyczniej i inaczej. Może tylko ten kotek qbanosa był pomysłowy, trochę odbiegał.  Owszem, w Zatomiu byłam raz i to tylko na zlocie nieoficjalnym, może więc koszulka mi się nie należała i nie miałam prawa się wypowiadać.

Jednak rzeczywiście mamy demokrację i każdy ma prawo do tego czy innego.  No, cóż..

PS> Charon też ma poczucie humoru i tworzy świetne grafiki. Im głupsze, tym bardziej mi się podobają  ;)

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niech Admin posprząta, zostawi kurczaki i zamknie temat, a Jacek wyliczy cenę, poda konto i termin wpłaty  8) :P

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie demokratycznie. Ok. Tylko proszę ażeby wygrał tylko JEDEN projekt. Bo ostatno była możliwość wyboru z 2 wzorów i:

po pierwsze nie mogłem się zdecydować i musziałem kupić 2 szt.  :P

po drugie fajnie jak na zlocie wszyscy paradują w jednolitych koszulkach. (chodzi mi o grafikę nie o kolor)

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu? Jakiś przymus??

No to już mi wszystko jedno, jaka koszulka wygra.

Robert ostatnio prosił żeby logo jednak było na plecach a nie na rękawku.

Ostatecznie możesz zamówić koszulkę bez logosa, ale czy tak wypada?

JacekErbel - radosna twórczość ;)

jacek2 - szkoda, pewnie wycofam swoją propozycję, jak konserwatyzm to konserwatyzm.

Nie bardzo wiem czego szkoda?

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie będzie bardzo ciepło i jak w ubiegłym roku, od pierwszego do ostatniego dnia będziemy chodzić w koszulkach  :P

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że z Ciebie taki betonowy konserwatysta  8) Te same plecy na każdym zlocie?  :o

Usiłuję znaleźć przyczyny takiego stanu rzeczy i pamiętając niedawny temat o internetowych rankingach wygląda to usilną promocję forum, jest to jak najbardziej normalne tylko metoda nieco dziwna.

Zlituj się Pejczer! Społeczność  Forum,  Zatom i jeszcze parę istotnych  rzeczy  .. to elementy jednej  marki,  którą jak widzisz promuję. Logo to znak rozpoznawczy, który powinien być na koszulce w widocznym miejscu...Nie upieram się co do wielkości - przód koszulki jest dowolny tył ma zawierać logo forum....ale też może zawierać inne rzeczy.  ???

Twoja koszulka była zajebiaszcza (zdecydowany mój faworyt) i  zamiast dla przekory publikować zdjęcia mojego psa z nadrukiem i mojej  tłustej facjaty  20kg wcześniej  ;D  tylko zmodyfikuj gawrony z tyłu i wklej gdzieś ten masoński cyrkiel by był widoczny! To jedyny  mój warunek! :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlituj się Pejczer! Społeczność  Forum,  Zatom i jeszcze parę istotnych  rzeczy  .. to elementy jednej  marki,  którą jak widzisz promuję. Logo to znak rozpoznawczy, który powinien być na koszulce w widocznym miejscu...

Zlot to przede wszystkim ludzie, forum to przede wszystkim ludzie. Dopiero później "marka". Nie zapomnij o tym.

Forum możesz promować w różny różnisty sposób. Ta jak to nazwałeś "przekora" miała Ci to prowokacyjnie pokazać. Nie musisz zmuszać ludzi do noszenia na plecach tego samego dwa razy do roku, rok w rok.

Nie upieram się co do wielkości - przód koszulki jest dowolny tył ma zawierać logo forum....ale też może zawierać inne rzeczy.  ???

Oooo i to już jest jakiś postęp bo do tej pory oficjalna wersja twierdziła, że tył jest zarezerwowany tylko na logo.

tylko zmodyfikuj gawrony z tyłu i wklej gdzieś ten masoński cyrkiel by był widoczny! To jedyny  mój warunek! :)

Z tym może być problem, ale jakaś tam koncepcja jest.

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony proszę Jacka,  gdy temat koszulek zostanie zakończony - myślę o dniu w którym  zostanie wstawiona ankieta w wątek,  by poczyścił temat  z zbędnych i często nieprzyjemnych offtopów.  :-\

To dział Jacka i nie chce w to ingerować!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć tego dobrego! Chcecie pogadać na temat z czym się kojarzy logo forum to załóżcie sobie oddzielny wątek.

Wszystkie posty nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Skoro nie możecie się dogadać mam taką propozycję; rezygnujemy z konkursu bo ptaki są na tyle oryginalne że większość uczestników zlotu chętnie będzie chciało mieć taką koszulkę. Robimy koszulki według pomysłu Paethera.

Paether pójdzie na mały kompromis i lekko zmodyfikuje swój projekt wkomponowując logo forum w motyw z ptakami.

Robert pójdzie na mały kompromis i nie zmusi nas żeby logo forum zajmowało całe plecy.

Paether jeżeli potrzebujesz logo forum w krzywych mogę Ci podesłać bo mam, daj znać w razie czego.

Prawdopodobnie nie będę już ogłaszał konkursów na projekt koszulki bo zawsze jest jakaś zadymka. Przed zlotami będę osobiście prosił osoby których projekty już nosiliśmy o jakiś nowy pomysł a Wy wybierzecie który jest najlepszy.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert pójdzie na mały kompromis i nie zmusi nas żeby logo forum zajmowało całe plecy.

Nie ma problemu, chce tylko by było widoczne, ok już nic nie modyfikujmy  może być nawet ten rękawek!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, chce tylko by było widoczne, ok już nic nie modyfikujmy  może być nawet ten rękawek!

No i dobrze.

Nie wiem, gdzie widzicie kłótnię  :o

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek i Robert macie piwo  :) :) :) :) :)

Niech żyją kurczaki astronomiczne  8)

Może w przyszłym roku wygram  ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie możecie się dogadać mam taką propozycję; rezygnujemy z konkursu bo ptaki są na tyle oryginalne że większość uczestników zlotu chętnie będzie chciało mieć taką koszulkę. Robimy koszulki według pomysłu Paethera.

Tak, to jest dopiero dogadać się Jacek... ::) A to se róbcie te kurczaki i nie trujcie więcej o jakichś konkursach i projektowaniu czegokolwiek.

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. JacekErbel - niebieska - XL - 2 szt.

2. polaris - niebieskie - 2 szt. - 1xM 1xS (chyba, że są XS?)

3. Marvaz - niebieskie - 2szt.- 1x XL, 1x S

4. Alien7101 - czarna - 2szt XXL

5. Kenny -niebieska XL - 1sz

6. Ania - niebieska L - jeśli wersja damska, albo jak męska to też L, bo ciągle mi rośnie - 1 szt

7.Felcia97 - niebieska XL - wersja czysto męska  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. JacekErbel - niebieska - XL - 2 szt.

2. polaris - niebieskie - 2 szt. - 1xM 1xS (chyba, że są XS?)

3. Marvaz - niebieskie - 2szt.- 1x XL, 1x S

4. Alien7101 - czarna - 2szt XXL

5. Kenny -niebieska XL - 1sz

6. Ania - niebieska L - jeśli wersja damska, albo jak męska to też L, bo ciągle mi rośnie - 1 szt

7.Felcia97 - niebieska XL - wersja czysto męska  :o

7.Ignisdei - niebieska XL - wersja czysto administratorska  ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. JacekErbel - niebieska - XL - 2 szt.

2. polaris - niebieskie - 2 szt. - 1xM 1xS (chyba, że są XS?)

3. Marvaz - niebieskie - 2szt.- 1x XL, 1x S

4. Alien7101 - czarna - 2szt XXL

5. Kenny -niebieska XL - 1sz

6. Ania - niebieska L - jeśli wersja damska, albo jak męska to też L, bo ciągle mi rośnie - 1 szt

7.Felcia97 - niebieska XL - wersja czysto męska  :o

7.Ignisdei - niebieska XL - wersja czysto administratorska  ;)

8. Gregohr -niebieska M-ka

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. JacekErbel - niebieska - XL - 2 szt.

2. polaris - niebieskie - 2 szt. - 1xM 1xS (chyba, że są XS?)

3. Marvaz - niebieskie - 2szt.- 1x XL, 1x S

4. Alien7101 - czarna - 2szt XXL

5. Kenny -niebieska XL - 1sz

6. Ania - niebieska L - jeśli wersja damska, albo jak męska to też L, bo ciągle mi rośnie - 1 szt

7.Felcia97 - niebieska XL - wersja czysto męska  :o

7.Ignisdei - niebieska XL - wersja czysto administratorska  ;)

8. Gregohr -niebieska M-ka

9.pmamot - czarna -  2szt XL

http://puu.sh/ar7Lj/3e788532b6.jpg

SW 300/1500  ASI120MM , ASI178MM  NEQ6

 

sygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)