Skocz do zawartości

100 lat dla Astroparody!


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się, że dzisiaj po raz pierwszy przejrzałem Twojego bloga. Przeglądam fora raczej wybiórczo, koncentrując się na wybranych tematach. Raczej omijam wątki ogólne, pyskówki itp. dlatego z wielkim zaciekawieniem i rozbawieniem przeczytałem "  Subiektywnie wybrane najlepsze teksty pojawiające się na

forach astro". To naprawdę dobry pomysł. Utrzymaj go, oczywiście dbając o poziom postrzegania wszystkiego z poziomu szczegółu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Usuwając moje trzy komentarze ze swojego blogu pokazałeś że jesteś tak samo wyrafinowanym cwaniakiem, jak osoba, którą według mnie ze względów osobistych szczególnie ostro atakujesz na swoim blogu. Dwa pierwsze nie były aż tak uszczypliwe, chciałem tylko delikatnie cię przetestować. Trzeci faktycznie był ostry, ale wyrażający szczere zdanie na twój temat. No cóż nie każdy potrafi stawić czoła prawdzie.

Pozwolę sobie zacytować część komentarza, który bardzo szybko usunąłeś.

"Kim jest szlachetny rycerz w lśniącej zbroi zwalczającego złych ludzi w świecie astro?. Obserwuję od pewnego czasu twoje poczynania i już dawno wyrobiłem sobie o tobie zdanie. Aby oceniać innych i wyzywać ich od idiotów, samemu trzeba świecić przykładem, inaczej są to tylko puste słowa. Potwierdziłeś moje przepuszczenia co do swojej osoby usuwając dwa moje komentarze. Chcesz wykreować tym tematem złą aurę wokół Pana J. i umocnić ją pochlebnymi sobie komentarzami, usuwając te niewygodne. " Sam manipulujesz swoim blogiem, a bezczelnie wypominasz to innym.

Czyżby astronomiczny klaun bardzo cię uraziło ;D Ktoś tu opisał admina tego forum zaszczytnym słowem król. Na swoim forum na pewno, ale w świecie astro użył bym bardziej określenia książę. Twoja osoba Peather kojarzy mi się z tą opisywaną w poniższym linka na wikipedii :D

http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82azen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy, kto ma bloga pisze w nim o Astronomii, ma prawo ktoś upomnieć oświecić, tego typu sprawy nie powinny wychodzić na Fora Astronomiczne w żadnym stopniu, a osoby powinni dojść do ładu pisząc do siebie na PW. Druga sprawa temat dotyczył rocznicy urodzin a nie wypisywaniem tego typu zdań niepotrzebnych i niczemu niesłużących.

Mam cichą nadzieję, że się pogodzicie oraz na przyszłość nie będziecie pisać tematów niezwiązanych z tematem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy, kto ma bloga pisze w nim o Astronomii, ma prawo ktoś upomnieć oświecić

W odpowiedzi na upartego można by było wcisnąć ten cytat "Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów."

Druga sprawa temat dotyczył rocznicy urodzin a nie wypisywaniem tego typu zdań niepotrzebnych i niczemu niesłużących.

Mam cichą nadzieję, że się pogodzicie oraz na przyszłość nie będziecie pisać tematów niezwiązanych z tematem. ;)

Ktoś chyba nie do końca zrozumiał, doczytał intencje autora tego tematu :D

"Nie ukrywam, że liczę na jakieś sugestie, uwagi, co jest dobrze, co jest źle...;)"

Te słowa mówią same za siebie "Ta , każdy tak pisze do póki ktoś inny nie zacznie krytykować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak regularnie usuwam Twoje komentarze. W zasadzie jak ktoś komentuje anonimowo to jakoś mam mniejszy opór żeby to robić, ale powód też jest przydatny.

Prześledźmy Twoje teksty (te niby sugestie, uwagi):

Właściciel tej strony ma osobistą urazę do Pana Janusza. Niestety, każdy popełnia błędy. Wystarczy jakiś arogancki pupilek jesiona, który wytknie błędy nawet super sprzedawcy astro sprzętu. Tchnęło mnie na słowo arogancki po przeczytaniu tego cytatu: ?Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego w błędzie trwać?

"Arogancki pupilek jesiona z osobistą urazą do Pana Janusza". Już wiadomo gdzie znajdują się Twoje sympatie - jesion vs Pan Janusz.

Wskażesz mi gdzie napisałem nieprawdę, coś co wynikałoby z urazy a nie z faktów? To jest główny problem wszystkich krytyków bloga. Czekam na to merytoryczne zwrócenie uwagi, gdzie coś jest nie tak, może jakiś błąd, jakieś kłamstwo? Ponad rok i doczekałem się tylko "oczernia" i tym podobnych.

Poza tym, tego nie usunąłem ;).

Jedziemy dalej:

Z drugiej strony, fajnie że mamy głupiego, trwającego w błędzie sprzedającego astro sprzęt i astronomicznego klauna prowadzącego tą stronę ;)

Astronomicznego klauna - spoko ;)

Autor strony krytykuje innych i wyzywa od idiotów, a sam postępuje tak samo i usuwa niewygodne komentarze ;)

Znajdź mi miejsce gdzie kogokolwiek wyzwałem "od idiotów" albo zamilcz.

Kim jest szlachetny rycerz w lśniącej zbroi zwalczającego złych ludzi w świecie astro?. Obserwuję od pewnego czasu twoje poczynania i już dawno wyrobiłem sobie o tobie zdanie. Aby oceniać innych i wyzywać ich od idiotów, samemu trzeba świecić przykładem, inaczej są to tylko puste słowa. Potwierdziłeś moje przepuszczenia co do swojej osoby usuwając dwa moje komentarze. Chcesz wykreować tym tematem złą aurę wokół Pana J. i umocnić ją pochlebnymi sobie komentarzami, usuwając te niewygodne.

Jeśli usuniesz również ten, to przeniosę całą tą dywagację na najpopularniejsze astro fora internetowe z moim względnym spojrzeniem na astronomicznego klauna w brudnej, rycerskiej zbroi. Szkoda że taka hipokryzja szerzy się w świcie astro i jest podsycana przez, zdawało by się inteligentne osoby jak np. jesion.

Jeszcze raz - wskaż mi miejsce gdzie wyzwałem kogoś od idiotów. Co ciekawe  wszystkie Twoje wpisy były w miejscu, gdzie ja prawie wcale nie wnoszę nic od siebie, prawie wszystko to screeny  :o Te screeny to cyfrowe pupilki Jesiona czy jak?

Kim jest ten człowiek, który tyle o mnie wie? Przedstaw się, wtedy będę Cię traktował na tyle poważnie, na ile mi pozwalasz ;)

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku ja prowadzę Astronomiczne Wiadomości z Internetu, szukam czy mam na to czas czy też nie, i co jak pojawi się błąd w opisie a skopiuję temat, dostaję ochrzan każdym prawie miesiącu, nie, kto inny jak tylko ja, dostawałem ochrzan na różnych forach, nawet za to, że mam takie a nie inne imię byłem blokowany, po pierwszym temacie, i co dałem sobie z tym spokój mam to gdzieś, nie chcę kłótni, nie chcę by ktoś traktował Was jak mnie traktowano ubiegłych latach. Dlatego napisałem lepiej rozwiązywać problem po miedzy sobą jak go pisać na forach. A to, że dostaję nadal za AW I za kogoś, to nic mi się już tego nie robi, nie mam pretensji ani do tych for astronomicznych, co byłem blokowany ani do nikogo,  nie upominam i nikogo nie poprawiam, to są jego blogi, jego zamiłowanie niech ma, chociaż czasem mam ochotę napisać, zwrócić uwagę, ale nie wolę milczeć, tego się trzymam, ale kłótni jak pisałem nie lubię na żadnym forum i mam nadzieję, że i Wy tak samo. :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś natręta co twierdził że zdjęcia jakie umieszczam to fotomontaże ze Stellarium. Co zrobiłem wprowadziłem akceptacje komentarzy. Blog jak jest prowadzony i jak wygląda to w zasadzie prywatna sprawa właściciela i nie nam czytającym jest wymuszanie co ma pisać.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazałeś że jesteś tak samo wyrafinowanym cwaniakiem, jak osoba, którą według mnie ze względów osobistych szczególnie ostro atakujesz

Dlaczego uważasz, że Pan Janusz jest wyrafinowanym cwaniakiem?

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi screenami to by można było prawie każdej udzielającej się osobie na forum wykreować zły wizerunek. Wystarczy tylko taki znudzony, uwzięty na kogoś Paether czający się z programem do screenowania. Natchnęło mnie na słowa pupilek jesiona ze względu na temat "Najlepszy blog o astronomii w Polsce?" Moim zdaniem, takie określenie to ogromna zniewaga dla wielu, naprawdę fajnych blogerów jak np. Alien7101, tworzących wartościowe dla świata astronomii amatorskiej wpisy.

Nie zamierzam z tobą dyskutować Paether, a tym bardzie się tobie przedstawiać. Wystarczy żebyś wiedział że jest zapewne wielu astro internautów, którzy odbierają twoją postać jako astronomicznego błazna.

I jeszcze jedno, działalność osoby, którą tak uporczywie krytykujesz jest o wiele bardziej wartościowa dla polskiej astronomii od twojego błaznowania.

Życzę 100 lat w zabawianiu astro społeczności i kreowaniu tego zaszczytnego wizerunku. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Arogancki pupilek jesiona z osobistą urazą do Pana Janusza". Już wiadomo gdzie znajdują się Twoje sympatie - jesion vs Pan Janusz.

Muszę Wam serdecznie podziękować, bo tyle miesięcy żyję w przeświadczeniu, że Paether to mój hejter i cały czas patrzy mi na ręce i wyczekuje potknięcia. A tu się okazuje, że to mój rzekomy zwolennik, a nawet pupilek. Dzięki Ci niebiosa. Sobota stała się pięknym dniem.

A w ogóle, co to jest za rozgraniczanie ludzi? jesion vs Pan Janusz? Świat jest trochę bardziej barwny, niż te dwie ponure postaci. Proponuję je olać ciepłym moczem i zająć się własnym życiem, własną astronomią, korzystając przy okazji z tego, co Wam oferują (lub wręcz przeciwnie, jeśli to komuś nie odpowiada).

Przyjaciel z forum Astropolis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam z tobą dyskutować Paether, a tym bardzie się tobie przedstawiać. Wystarczy żebyś wiedział że jest zapewne wielu astro internautów, którzy odbierają twoją postać jako astronomicznego błazna.

Nie zamierzam tu brać niczyjej strony (bo i z Januszem wiele piwa wypiłem i  Pejcza na swój sposób darzę szacunkiem), ale proszę Astromenie,  KrzysztofieŚ  czy kimkolwiek jeszcze jesteś o nieużywanie obraźliwych sformułowań wobec  userów FA ...bo głupio się tak auto-zbanować (regulaminowo) i nawet nie mieć potem  sposobności przedstawiania merytorycznych racji a o zabłyśnięciu już nie wspomnę.. Wstrzemięźliwości zatem radzę! :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi screenami to by można było prawie każdej udzielającej się osobie na forum wykreować zły wizerunek.

Przykład? Czytam fora dosyć dokładnie i nijak nie znajduję nikogo, kto równie często pisałby takie głupoty jednocześnie kreując się na eksperta. Wskażesz mi?

Wystarczy tylko taki znudzony, uwzięty na kogoś Paether czający się z programem do screenowania.

Programem? Na klawiaturze jest taki klawisz PrtSC, wystarczy ;)

"Najlepszy blog o astronomii w Polsce?" Moim zdaniem, takie określenie to ogromna zniewaga dla wielu, naprawdę fajnych blogerów jak np. Alien7101, tworzących wartościowe dla świata astronomii amatorskiej wpisy.

Zgadzam się :)

Nie zamierzam z tobą dyskutować Paether, a tym bardzie się tobie przedstawiać. Wystarczy żebyś wiedział że jest zapewne wielu astro internautów, którzy odbierają twoją postać jako astronomicznego błazna.

Jednak dyskutujesz, tylko nie przedstawiasz argumentów. Dalej nie wiem gdzie nazwałem kogoś idiotą  :-[

Pewnie jest sporo takich osób, kim jesteś że przywłaszczasz sobie prawo pisania w imieniu "wielu" ? Może niech każdy pisze za siebie?

I jeszcze jedno, działalność osoby, którą tak uporczywie krytykujesz jest o wiele bardziej wartościowa dla polskiej astronomii od twojego błaznowania.

Nie przeczę. Mam problem z tym, w jaki sposób ten "wkład" jest dosyć nieudolnie wykorzystywany do innych celów.

Podsumowując. Boisz się podpisać pod własnymi wywodami. Nie jesteś w stanie pokazać gdzie według Ciebie wyzwałem kogoś od idiotów, mimo że tak twierdzisz. Może pokażesz mi kto jeszcze pisze tyle głupot, że za pomocą screenów można "wykreować" podobny wizerunek? Twierdzisz, że prawie każdemu więc nie powinno być to trudne. Najlepiej gdyby był to ktoś kto kreuje się na doświadczonego astromiłośnika z dużą wiedzą bo na takim kontraście cały myk polega ;)

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak mówicie o screenach i możliwości kreowania dowolnej prawdy, to od razu mi się przypomina mistrzu, który mnie screenował przez kilka lat. Widzę, że kawałek jego ubeckiej teczki ciągle żyje w internecie. Ktoś go pamięta?

http://www.astrophotography.pl/inne/jesion/

Może to ten sam?

Przyjaciel z forum Astropolis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Wam serdecznie podziękować, bo tyle miesięcy żyję w przeświadczeniu, że Paether to mój hejter i cały czas patrzy mi na ręce i wyczekuje potknięcia.

Już nie muszę. Astromen twierdzi, że to żaden problem i dostarczy mi screeny  8)

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, jakim to trzeba być biało-czarnym ponurakiem żeby nie dostrzec w takim tytule "Najlepszy blog o astronomii w Polsce?" sarkazmu - tym bardziej, że dotyczył on bloga z natury rzeczy humorystycznego. Tak się zastanawiam, jakież trudne i frustrujące musi być życie, kiedy wszystko dookoła jest takie "poważne" i na serio?

Przyjaciel z forum Astropolis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog Pejcza jest typowym portalem satyrycznym a komedianci mają swoje prawa. Jestem częstym obiektem żartów i drwin  Pejczera...robi sobie też jaja z mojej wrednej facjaty, dokleja ją do rożnych dziwnych postaci np. Thora  :)

Czy ja go straszę za to sądem?, schizmą? lub choć forumowym banem?  ;) Starczy mieć odrobinę dystansu wobec siebie samego i wszystko :)

Takie podjecie jak Kolegi Astromena jest klasyczne dla ortodoksyjnych wyznawców partii konserwatywnych , wieczne nadąsanie, przeświadczenie o własnej praworządności  i chroniczny brak humoru :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrze napisane. Faktycznie chyba masz rację, jakbyśmy wszyscy mieli więcej do siebie dystansu i spiny, to byłoby milej (dotyczy to również mnie).

A tak btw - zbanowałeś bohatera tego wątku? Jeżeli tak, to podziwiam cywilną odwagę, bo mnie za takie coś już by na taczkach z gnojem wywieźli ;)

Przyjaciel z forum Astropolis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniemówił? Po prostu tu wcześniej nie zaglądałem. Fajna psychologiczna analiza mojej osobowości :D Już chyba wiem czym zarabiasz na życie. Może i troszku za ostro pojechałem, ale strasznie mi się spodobał komentarz zwierzaka grubasa, uzyskane efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wpadłem sobie tylko zrobić jego screen, teraz możecie mnie zbanować, lub wywieźć na taczkach.

Ps. kilka krotnie użyłeś już sformułowania "wywieźć na taczkach" czyżby jakaś trauma pozostała? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniemówił? Po prostu tu wcześniej nie zaglądałem. Fajna psychologiczna analiza mojej osobowości :D Już chyba wiem czym zarabiasz na życie. ...... uzyskane efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wpadłem sobie tylko zrobić jego screen, teraz możecie mnie zbanować, lub wywieźć na taczkach.

No Ty Kolego astromen to Masz kosmiczne mniemanie o sobie - tylko pozazdrościć  8)

Rozłożyłeś na łopatki, obnażyłeś nikczemne charaktery z podejrzaną przeszłością i uwieńczyłeś swą pracę upragnioną nagrodą w postaci screena - serdeczne gratulacje  8)

No jeśli by jeszcze tylko chcieli natychmiast zbanować to już szczęście było by niepojęte  ???

Gratuluję merytorycznych i na najwyższym poziomie intelektualnym wypowiedzi, wraz z bardzo logicznymi wnioskami.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś natręta co twierdził że zdjęcia jakie umieszczam to fotomontaże ze Stellarium. Co zrobiłem wprowadziłem akceptacje komentarzy. Blog jak jest prowadzony i jak wygląda to w zasadzie prywatna sprawa właściciela i nie nam czytającym jest wymuszanie co ma pisać.

Na moim blogu mam to samo. Każdy komentarz musi być przeze mnie zaakceptowany.

Popieram taką formę.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mi się spodobał komentarz zwierzaka grubasa, uzyskane efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wpadłem sobie tylko zrobić jego screen, teraz możecie mnie zbanować, lub wywieźć na taczkach.

Sie ma tą rączke do pisania  8) ,jeden wpis w temacie i już cytują

Wobec tego spróbuję napisać jeszcze kilka zdań  ;

Podziękować miłemu panu za udział w dyskusji.

Wprowadzić punkt do regulaminu o bezwarunkowych banach dla cwaniaków z kilkami wpisami .

Przyglądać sie merytoryce początkowych poczynań na FA

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wprowadzić punkt do regulaminu o bezwarunkowych banach dla cwaniaków z kilkami wpisami...

Oooo, i to jest myśl...

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z restrykcjami też nie można przesadzać. Ale fakt, że tutaj się zrobiło za luźno. Wiadomo, ze czasem trzeba popuścić wentyl, tylko trzeba uważać, żeby nie zrobił się kapeć.

Momentami bezsensowne wątki ciągną się za długo i zmierzają donikąd, a potem urażone jednostki uciekają z forum. Można by było szybciej wydzielać, szybciej zamykać i po pewnym czasie kasować.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak trzymaj, niczego nie zmieniaj

A jednak. Powoli zmieniam profil bloga z "prześmiewczego" na bardziej, hmmm...jak to nazwać? Chciałbym, żeby spory udział miały w nim treści okołoastronomiczne, lekki, mam nadzieję, że ciekawy materiał. Trochę ciekawostek, symulacji, luźny materiał z jakąś tam dawką wiedzy ;) Dlatego zacząłem rozwijać "Astrociekawostki" - http://www.astroparody.blogspot.co.uk/search/label/ASTROCIEKAWOSTKI.

Jest kilka pomysłów na wpisy w tym zakresie :D

Już wcześniej pojawił się "Astrosprzęt z Ekranu" - http://astroparody.blogspot.co.uk/p/blog-page_28.html , niestety nie mam zbyt dużo czasu na oglądanie filmów, dlatego proszę o namiar, jeśli ktoś coś zobaczy ;)

Oczywiście nie rezygnuję z treści "satyrycznych", mam nadzieję że będą przynajmniej neutralne emocjonalnie, zresztą ostatnio nie mam powodów do "pojazdów", cieszy mnie to :) Zdziwiło mnie odebranie przez niektórych motywu z misją Swordka na Marsa jako czegoś negatywnego, nie wiem gdzie tam to ośmieszanie było...

Tak czy owak przyznam, że zdziwiły mnie przeokrutnie dwa zjawiska. To, że nadal się tym zajmuję i skumulowałem tam tyle wszystkiego. Drugi to znacznie większe od spodziewanego zainteresowanie blogiem, który powstał tak po polsku - "Co, ja nie zrobię?"

Pozdro!

P.S. Ubolewam, że Kapitan Meteor się nie odzywa :(

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A jednak. Powoli zmieniam profil bloga z "prześmiewczego" na bardziej, hmmm...jak to nazwać? Chciałbym, żeby spory udział miały w nim treści okołoastronomiczne, lekki, mam nadzieję, że ciekawy materiał. Trochę ciekawostek, symulacji, luźny materiał z jakąś tam dawką wiedzy ;)

Zgodnie z powyższym. Mała porcja wiedzy z mrugnięciem okiem ;)

Trochę się napracowałem, więc polecam:

http://www.astroparody.blogspot.co.uk/2013/08/back-to-future-back-to-pastczyli-o.html#more

i przy okazji może jakaś opinia czy iść w tym kierunku ;)

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)