Skocz do zawartości

I zlot Zlot Miłośników Astronomii w północnej Wielkopolsce Zatom 2010 (8-10 X)


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

3 doby? w piątek kolacja, w sobotę pełny wikt, w niedziele śniadanie- w sumie dwie doby? z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 doby? w piątek kolacja, w sobotę pełny wikt, w niedziele śniadanie- w sumie dwie doby? z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę

Praktycznie płacisz tyle ile jest w cenniku 60zł to kwota zaliczki którą ustaliłem jako wpisowe. Jak przyjedziesz na obiad nikt Ci śniadania nie policzy  :D Doba to doba. Każdy indywidualnie się rozliczy z gospodarzem!

Wiechowi słałem zawsze 50zł.. niech będzie 50zł? OK?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akceptuję po zbadaniu miejsca na żywo możliwe że można częściej robić takie wypady i nie będziemy w tych rejonach Polski bez miejsca wypadowego. Zawsze to jakaś alternatywa względem południa i większość będzie miała bliżej, a i z właścicielem  na pewno będzie można się dogadać.  :)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek jest na oficjalnej liście parku jako Baza noclegowa:

http://www.dpn.pl/content.php?cms_id=37&lang=pl

Gospodarz też wspominał, że miał nietuzinkowych gości m.in Zespół Kombi.  8)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyznaczeniu noclegowiska wpisałem go na mape i okazało sie ze mam 540 km w jedną strone.

W zawiązku z tym prosze żebyście przepisali mnie na liste rezerwową bo decyzja o moim wyjeżdzie zapadnie na krótko przed zlotem jak bedzie znana prognoza pogody.

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej mi bedzie podjąć pozytywną opinie jeżeli ktoś ze śląska ze mną pojedzie,rozmawiałem już wstępnie z Adamem ale on swój wyjazd także uzależnia od prognozy pogody.

Wiadomo głupio i drogo tak jechać 1100km żeby sie wódki napić

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej mi bedzie podjąć pozytywną opinie jeżeli ktoś ze śląska ze mną pojedzie,rozmawiałem już wstępnie z Adamem ale on swój wyjazd także uzależnia od prognozy pogody.

z którym Adamem?

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rozmowa z gospodarzem dała ściślejsze ustalenia:

Doba trwa od godz 14.00-12.00

Konkretne koszty przedstawiają się następująco: 

Przyjeżdżamy w Piątek po południu mamy:

- Obiadokolację  20zł

- Nocleg 35zł

Sobota

- Śniadanie 10zł

- Obiadokolację  20zł

- Nocleg 35zł

Niedziela

- Śniadanie 10zł

Ośrodek opuszczamy do godz 12.00

Każdy po zlocie indywidualnie rozlicza się z gospodarzem.

Oczywiście każdy z nas może zostać dłużej, co wymaga dodatkowych ustaleń z gospodarzem i dodatkowych kosztów

Cóż ....zatem oficjalnie podaję konto do wpłat.  Konto to wykorzystywałem wcześniej do akcji charytatywnych na Astromaniaku teraz przyda się jako konto zlotowe.

Będę wysyłał zaliczki na konto gospodarza gdy uzbiera się większa kwota. I listę nazwisk na maila.

Proszę byście w tytule podali nick forumowy i Imię i Nazwisko jeśli osoba wysyłająca przelew jest inną od tej która jedzie!

Zaliczkę pozwolę sobie wyznaczyć jednak na kwotę 50zł!

Wpłacajcie pieniądze na to konto, tyle wystarczy by dokonać przelewu (dokładniejsze dane podaję tylko na PW na specjalne życzenie gdyby były konieczne) 

Robert Twarogal

17 90550003 0001 0005 2676 0010

Zobaczymy jak nam pójdzie.

Nie ponaglam.. ale postarajcie się proszę nie ociągać zbytnio z wpłatami zaliczek.

Oczywiście jak pisałem mamy 35 miejsc i decyduje kolejność dokonanych wpłat..

Ps. Zmienię też tytuł wątku na zlotowy ;)!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)