Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydajemy w tym roku bardzo ładny kalendarz astronomiczny ze zdjęciami jednego z najlepszych polskich astrofotografów Dominika Wosia.

Kalendarz będzie miał format A1, papier 250gr, lakierowany UV, zakończony listwą do zawieszania na ścianie.

Druk kalendarza zakończy się na początku listopada. Cena kalendarza wraz z kosztami wysyłki w tubie do Polski to 15 zł brutto.

Forma płatności to jedynie przelew na konto ScopeDome (MBank 07 1140 2004 0000 3102 2660 3052, ScopeDome, Jaśminowa 29, 76-200 Słupsk)

Koniecznie w tytule przelewu proszę podać hasło "Kalendarz 2014".

Po zapłacie prosimy o email do nas na konto: [email protected] z danymi do wysyłki i zamówionej ilości sztuk.

 

Zamówienia i wpłaty można robić już od dziś - przewidywany nakład to 250 sztuk.

 

I na koniec sam wygląd kalendarza.

 

Pozdrawiamy

ScopeDome Team

post-178-0-35151300-1382000360_thumb.jpg

  • Like 4

Jacek Pala

http://www.scopedome.com

tel. +48 602 315 947

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super Jacku 8)  - miejsce już ma, po tegorocznym - od kiedy można wpłaty czynić  ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie przewidujemy polskiej wersji kalendarza.

 

Na dziś mamy zamówienie na jedną sztukę od użytkowników forów. Więc wydawanie specjalnej wersji dla Polski naszym zdaniem nie ma większego sensu (minimalny nakład to 250 sztuk) - przepraszamy za to - ale takie są realia rynku.

 

Kalendarz właśnie kończy się drukować, teoretycznie w czwartek 31 listopada powinien do nas dotrzeć, wysyłkę planujemy od 4 listopada  2013r.

 

Zachęcamy do zamawiania kalendarzy - przy okazji wesprzecie chorą na raka Monikę - służba zdrowia jak wiemy jest w tym kraju dość droga  - pomimo, że ponoć płacimy na to wszyscy podatki.

Autor zdjęć do kalendarza czyli Dominik Woś - poprosił o przekazanie zysku z kalendarza na ten cel: http://www.alivia.org.pl/skarbonka/monika-zuchowska/ .

Zachęcam do zakupu kalendarza lub wpłat na wskazane na stronie Moniki konto.

Jacek Pala

http://www.scopedome.com

tel. +48 602 315 947

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez różnicy czy EN cz PL cel szczytny, czekam z niecierpliwością już dawno zrobiłem przedpłatę.  :)

Ja też właśnie zamówiłem, zacnie że pieniądze zostaną przekazane na konto fundacji


Sowa 24" F/4.33, Paracorr VIP 2010, Nagler 20mm, ES14mm

www.astro-foto.pl/index.php/obserwacje-wizualne/sowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebraliśmy dziś kalendarze z drukarni i wysłaliśmy je do wszystkich, którzy złożyli zamówienia.

Kalendarze są ładniejsze w druku niż wyglądają na ekranie. Jestem pod wrażeniem jakości zdjęć zrobionych przez Dominika Wosia i przygotowania tych zdjęć do druku przez Papatkiego - nie chciałbym nadmiernie kadzić - ale zdjęcia nie ustępują jakością tym robionym przez teleskop Hubbla.

Ponieważ było tylko pięć przesyłek postanowiłem dodać do nich po dwie sztuki dla znajomych. Mam nadzieję, że nikt się o to na nas nie obrazi :).

Jacek Pala

http://www.scopedome.com

tel. +48 602 315 947

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku dziękuję jest naprawdę Piękny 8)

Jest tak super jakości łącznie z fotografiami, że niemal szoku doznałem :)  - moja fotka komórką :-[

 

Słupszczaki - mogę podarować 2 (zapłaciłem za jeden - dostałem 3) aby zachęcić na przyszły rok - kto pierwszy ten lepszy ;)

post-476-0-91479700-1383681637_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 8 miesięcy później...

Zostałem poproszony przez Jacka Palę (brak czasu - wyjazd) o poinformowanie Koleżanek i Kolegów, że jak co roku powstaje kalendarz firmy ScopeDome.

 

Będzie on jednak różnił się od dotychczasowego w formie plakatu, składał się będzie z 12 kart miesięcy + okładki, w poszczególnych miesiącach 2015 roku. Zgodnie z wcześniejszą obietnicą w wątku kalendarza  FA  znajdą się w nim prace Kolegów i ewentualnie Koleżanek, którzy wzięli/wezmą udział w naszym Konkursie Henia na Astro-Fotografię Roku, którego ScopeDome jest głównym sponsorem.

 

Prace, ruszają już ? dlatego prośba do uczestników konkursu:

Jeśli chcecie aby Wasze prace znalazły się w kalendarzu przysyłajcie je w jak najlepszej rozdzielczości i jakości. Jacek prosi o nadsyłanie prac wszystkich biorących udział w poszczególnych miesiącach na adres: [email protected]  

Maile z astro-fotografią muszą zawierać zgodę na ich publikację.

 

Co do konkretnego projektu-wyglądu kalendarza Będziecie informowani na bieżąco.

Cena dla Userów FA będzie w stosownym czasie podana w wątku, natomiast dla autorów prac, które zostaną wybrane kalendarze będą bezpłatne.

 

Jeszcze raz ponawiam prośbę Jacka o niezwlekanie z wysyłaniem swoich prac, pomoże to w szybszym sfinalizowaniu projektu i tym samym rozprowadzeniu edycji 2015 do użytkowników. Ostatnie prace - miesiąca grudnia będą przyjmowane do 05.12.2014r.

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)