Skocz do zawartości

I zlot Koszulki zlotowe


Jacek 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Robert, trudno mi już teraz zaplanować czasoprzestrzeń na następny miesiąc, ale jak tylko zwolni mi się termin, to jestem. Pozdrowienia.

O to to. A czemu książę się nie wpisał?

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a co w sprawie projektu na koszulki?

No mam coś takiego, pamiętajcie że nie jestem grafikiem..mam, (że tak powiem) tam jakieś drobne zdolności plastyczne. Projekt pewnie wymaga dopracowania....Na chwilę obecną wygląda to tak.

Dołączona grafika

Wykorzystałem Plejady Zdziska, mapę LP z czarnym punktem oraz logo forum..

Nie bądźcie surowi ..to mój pierwszy taki projekt ::)

ps. Już widzę w słowie "astronomii" jest ORT brak jednego "i" ..ale to tylko projekt. W oryginale będzie OK!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękny projekt. Jednak się nie zrozumieliśmy. Proponowałem koszulkę z jednym kolorem nadruku, wtedy jej koszt wyniósłby około 25 złotych sztuka. Przygotowałeś Robercie projekt na tak zwanego CMYK-a więc czterokolorowy co przy nakładzie powiedzmy kilkunastu-kilkudziesięciu sztuk znacznie podniesie koszt jednostkowy koszulki. Nie wiem jeszcze jak bardzo ale jutro się dowiem.

Poza tym u mnie w drukarni nie robimy koszulek w CMYK-u i trzeba by je zlecić gdzie indziej.

Co ja mogę zaproponować to zrobić z tego projekt dwukolorowy (żółty+biały) tekst, logo forum, może jakieś gwiazdki mniej więcej jak w projekcie. Mapkę natomiast zrobiłbym same kontury z oznaczeniem miejsca zlotu.

Na pewno też jutro się dowiem jakie koszty takiej koszulki metodą transferu.

W razie czego numer mojego gada 4558003

I jeszcze jedno projekt powinien być w jednym z trzech formatów: CDR, EPS, PDF.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę na monitorze wysokiej rozdzielczości ile muszę poprawić.. Nie podałem też daty zlotu...

Czy wiecie może jak w Gimpie zrobić rozświetlony mglisty  pas horyzontu?

Jacek najrozsądniej było by byś podał koszt koszulki w  4 kolorach! Lub Twój szef zmienił kolorystykę/dostosował już u siebie..

Co do ilości ...to wciąż pozostaje niewiadomą jak widzicie liczba zadeklarowanych gwałtownie się kurczy a następne zaliczki nie spływają. :(

edit: w czerni i bieli też niczego sobie, mapa LP wygląda trochę jak kratery na Merkurym :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Ci co zadeklarowali przyjazd na zlot niech się wypowiedzą czy będą zainteresowani koszulkami na poważnie bo nie wiadomo ile sztuk w razie co robić i jaki będzie  koszt  ;)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Oto projekt koszulki mojego pomysłu (w prostocie siła)  ;) Sama przygotowalnia koszulek w CMYK-u to kilkaset złotych więc przy powiedzmy trzydziestu koszulkach raczej nie ma o czym mówić.

To moja wizja koszulki zlotowej, całą czarną robotę odwalił mój syn. Po kliknięciu w link można zobaczyć rozmiar oryginalny.

Koszt takiej koszulki to 25 zł.

Napiszcie proszę czy akceptujecie ten projekt, jeżeli tak to potrzebuje deklaracji żeby wiedzieć ile sztuk drukować.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pry okazji poniżej znajduje się link do pliku svg (można go otworzyć bodajże w Firefoxie, Operze i Chromie), jest to format zapisu operujący na wektorach, a nie na pikselach, przez co można go bezstratnie powiększać.

http://specjalizacjaphp.cba.pl/logo.svg

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, z doświadczenia wiem że napis powinien być trochę niżej- ale poza tym dla mnie bomba

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla minie więcej niż OK. Czy zajmiesz się dystrybucją?

Ja już reflektuje na 1 szt w rozmiarach XXL  :)

Boje się jednak że  nie będzie aż  30  zainteresowanych, bardzo optymistyczna wersja to 20  :-X

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że Wam się podoba.

Jeżeli chodzi o dystrybucje, widzę to tak: Wszystkim zainteresowanym koszulki przywiozę na zlot, Chyba każdy zlotowicz będzie chciał mieć taką pamiątkę. Będę potrzebował deklaracji w postaci kto i jaki rozmiar zamawia i niestety 10zł zaliczki na zakup koszulek (pełne rozliczenie w Zatomiu), numer konta podam za jakiś tydzień a same zaliczki proszę wpłacić najpóźniej  do 1 października. Pozwolę sobie projekt podlinkować na "Astromaniaku" bo nie wiem czy wszyscy chętni tu zaglądają.

Po zlocie możemy zmienić napis na plecach na: "FORUM ASTRONOMII AMATORSKIEJ" zostawić resztę bez zmian i wszyscy zalogowani forumowicze będą mieli możliwość stać się posiadaczem koszulki forumowej.

Deklaracje proszę na pv tutaj albo na "Astromaniaku"

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

A ja sobie pozwoliłem na wykonanie projektu... prawie własnego... z nudów... na kacu.  :P

Wykorzystałem Oriona z projektu Jacka. Tak troszku chamsko.. bez zgody.  :-[

aaa... i dla mnie M-ka.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAciek hasło mi się podoba SUPER! Tak tylko po co te fale?  :D Obrazy na niebie kojarzą się raczej ze statyką chyba, że to ma oznaczać nieuchronnie czyhające chmury :)

Takie będzie  ustawienie Oriona w noc sobotnią zlotu ok 22-23.00

post-2-13769979306_thumb.jpg

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że Wam się podoba.

Jeżeli chodzi o dystrybucje, widzę to tak: Wszystkim zainteresowanym koszulki przywiozę na zlot, Chyba każdy zlotowicz będzie chciał mieć taką pamiątkę. Będę potrzebował deklaracji w postaci kto i jaki rozmiar zamawia i niestety 10zł zaliczki na zakup koszulek (pełne rozliczenie w Zatomiu), numer konta podam za jakiś tydzień a same zaliczki proszę wpłacić najpóźniej  do 1 października. Pozwolę sobie projekt podlinkować na "Astromaniaku" bo nie wiem czy wszyscy chętni tu zaglądają.

Po zlocie możemy zmienić napis na plecach na: "FORUM ASTRONOMII AMATORSKIEJ" zostawić resztę bez zmian i wszyscy zalogowani forumowicze będą mieli możliwość stać się posiadaczem koszulki forumowej.

Deklaracje proszę na pv tutaj albo na "Astromaniaku"

Pozdrawiam Jacek

Deklaruję chęć zakupu koszulki XL

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)