Skocz do zawartości

I zlot Koszulki zlotowe


Jacek 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swej strony proponuje dodanie na koszulce hasła, które wymyślił Maciej..oraz ułożenie Oriona wg schematu z CDC odzwierciedlającego jogo "pochylenie" nad horyzontem w dniach zlotu!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Ze swej strony proponuje dodanie na koszulce hasła, które wymyślił Maciej..oraz ułożenie Oriona wg schematu z CDC odzwierciedlającego jogo "pochylenie" nad horyzontem w dniach zlotu!

Myślę że da się zrobić, ale mam prośbę nie kombinujmy więcej w projekcie ok?

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę uwag  ;)

1 Napis i rysunek powinien być z przodu ( np jak zrobimy grupowe zdjęcie ładnie się będzie prezentował )

2 Wolałbym aby koszulka była z długim rękawem, październik to już zimny miesiąc :)

3 Niech ta koszulka będzie tak zrobiona że na następne zloty zmieniamy tylko nr. zlotu np. I, II, III itd.

  zaoszczędzi nam czas na robienie kolejnych projektów ;)

4 Brak mi w napisie że jest to pierwszy taki zlot u nas :)  ( I Zlot Miłośników Astronomii

                                                                                  Północna Wielkopolska

                                                                                        Zatom 2010

5 Co do Oriona można zrobić tak jak zasugerował Robert a to dlatego ze takie ułożenie Oriona było już wykorzystane do jakiegoś zlotu czy spotkania teraz już nie pamiętam gdzie.

To tak od siebie i nie wszyscy mogą się ze mną zgadzać :)

Oczywiście ogólny projekt koszulki jest super  8)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzichu do zdjęcie grupowego zawsze możesz stanąć tyłem ;D Jakoś nie pasuje mi wizualnie Orion z tekstem na przodzie, co w takim wypadku zrobimy z logiem forum (zrezygnujemy z niego całkowicie?) czy wydrukujemy go z tyłu na lewej łopatce?

I Zlot Miłośników Astronomii w Północnej Wielkopolsce Zatom 2010 Wpatrzeni w Niebo-to ma być koszulka czy gazeta do czytania, po cholerę ta jedynka dla wielu z nas to nie będzie pierwszy zlot, ja wiem że pierwszy w Zatomiu ale skąd wiadomo że tam będzie drugi i trzeci? ZLOT MIŁOŚNIKÓW ASTRONOMII ZATOM 2010 WPATRZENI W CIEMNOŚĆ, to dla mnie max.

W poniedziałek będę wiedział jakie są szanse na długi rękaw i jaka będzie różnica w cenie.

Oriona oczywiście prze-koszę.

Proszę o uwagi pozostałe osoby, chciałbym żeby wszyscy bili zadowoleni a nie szeptali za moimi plecami że koszulki są do dupy  :)

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak będzie chciał ogół. Skoro nie wiadomo czy będzie następny to po co organizować ten  ;).

Skoro podchodzimy w sposób co by było gdyby było to nigdy na północnym zachodzie nie będzie tak jak na południu, ja osobiście już jestem myślami o organizowaniu następnego taka moja natura.

Dostosuje się do ogółu.

PS rezygnuje z koszulki ponieważ po przemyśleniu nie bardzo mi odpowiada napis na plecach i rysunek,choć sam projekt jest OK i podziękowania dla Ciebie za zajęcie się tym.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że zrobię tak jak będzie chciała większość, nie mam prawa narzucać swojego zdania, więc nie podejmujmy proszę pochopnych decyzji pod wpływem emocji o rezygnacji z koszulki. Dlatego proszę o wypowiedź innych, będziecie chcieli nadruk z przodu, będzie z przodu-będziecie chcieli Oriona z południowej półkuli do góry nogami też da się zrobić.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to widział tak jak na moim projekcie + dokładniejsze odwzorowanie ułożenia Oriona w czasie zlotu. a logo forum zamieściłbym na rękawie, "plecy" pozostawiając czyste. Nikt nie ma zamiaru stać plecami do kogoś :D:D Ewentualnie napis "wpatrzeni w ciemność" przenieść na tył. Co według mnie jest zbędne.

P.S. Te fale miały przedstawiać symbolicznie horyzont, jakieś tam pagórki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dopisać na koszulce nick z forum?

Zgadzam się z Alienem, a co do grafiki i czytelności... mamy do dyspozycji przód, tył, rękaw i całą lewą stronę ;)

Może Oriona i "wpatrzeni w ciemność" na piersi zaś "I Zlot Miłośników Astronomii  Zatom 2010" i logo forum z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydruk na rękawie nie wchodzi w grę (Koszty) Pamiętajcie o tym że koszulka za 25zł miała mieć jednokolorowy nadruk z jednej strony. Przód-tył to już inne koszta ale jakoś dogadam się z szefem i nie trzeba będzie dopłacać, jednak rękawek odpada.

Nie wiem ile kosztuje koszulka z długim rękawem ale przypuszczam że będzie droższa.

Pomysł Tutka mi się podoba.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja do kliknięcia:

Dołączona grafika

Zrobiłem kilka poprawek, wypowiedzcie się czy już jest ok. czy może jeszcze coś poprawić. Przydało by się już zatwierdzić jakiś projekt bo czas ucieka a trzeba zabrać zaliczki na zakup koszulek i je wydrukować. Może Robert powinien mieć ostateczne zdanie?

Co do koszulek forumowych: Drukiem i dystrybucją zajmę się zaraz po zlocie, więc zainteresowanych proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot ma priorytet a logo forum jest drugorzędne, ja bym dał na pierwszej stronie Oriona :

1)Od góry Oriona Zlot Miłośników..Zatom..

2)Od dołu Oriona napis pisany przeciwstawnym półkolem - wpatrzeni w  ciemność

3) Z tyłu: samo logo forum bez napisu!

Przyjadą tez  przecież ludzie niezarejestrowani  i może będą chcieli nabyć koszulkę i mogą nie czuć związku z naszym forum.

A drugostronne wyeksponowanie loga nikogo raczej nie urazi.

To moje zdanie!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sądzę że 2xduża grafika przód+tył to trochę mało estetycznie...

Ja z przodu widziałbym małą grafikę na piersi,np.: LOGO Forum z napisem "Zapatrzeni w ciemność" (czy innym ale to hasło brzmi nieźle) pod spodem mój nick, oraz duży Orion i "I ZLOT......" z tyłu lub na odwrót...

Z przodu "I ZLOT...." + Orion+ mój nick a z tyłu Wielki napis "ZAPATRZENI...." + Logo Forum.

Ogólnie projekt jest OKI i nie ma się co kłócić czy fochać ;)

Jaką Jacku koszulkę nie zrobisz to ja biorę 1szt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznajmy zatem ten projekt za ostateczny i nie podlegający zmianą. Jutro będę wiedział jaki mamy szanse na długi rękaw, jutro też podam numer konta na które proszę o wpłacanie zaliczek.

Dołączona grafika

Jeszcze jedno chodzi mi po głowie, Robert czy nie powinieneś zastrzec (choć nie wiem jak to się robi)  prawa do logo forum oraz do hasła Wpatrzeni w Ciemność? Chodzi o to żeby za kilka miesięcy to samo hasło nie ukazało się np. na zlocie kominiarzy czy kanalarzy :).

Tak jak już pisałem w tej chwili robimy tylko koszulki na zlot, koszulkami dla forumowiczów zajmiemy się po zlocie.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki z nadrukiem na całej powierzchni po kilku godzinach chodzenia wygladają jak krowie z gardła wyciągnięte a logo jest w nich ponaciągane we wszystkich możliwych kierunkach.Jeżeli mają mieć reprezentacyjny wygląd logo musi być jedynie na tzw.klacie a jeszcze lepiej gdy zajmuje jedynie miejsce 1/4 powierzchni na lewej czy tez prawej piersi.

Przypatrzcie sie wszelkim logom w firmowych koszulkach .

Koszulka to nie Wikipedia nie musi wszystkiego opisywać i wyjaśniać a jedynie sygnalizować

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś w ręce coś co nazywa się koszulką z długim rękawem i zrobiłem sobie małą wizualizacje, dla mnie wygląda to jak piżama z nadrukiem a nie o to tu chodzi. To ma być super unikalna okolicznościowa koszulka a nie ciepłe ubranko na jesień. Co do tego rozciągania się loga-spokojnie nie będzie tak źle. To nie będzie jakaś gówniana koszulka z pierwszej łapanki wydrukowana drukarką atramentową z której nadruk zejdzie po dwóch praniach, tylko 200 gramowa bawełna wydrukowana w porządnym sitodruku.

Niestety koszt wzrósł do 30zł za jedną sztukę i zainteresowanych będę prosił o zaliczki 15 zł (reszta pieniążków w Zatomiu) oczywiście jak ktoś reflektuje na więcej niż jedną sztukę to wpłaca zaliczkę odpowiednio większą.

Wieczorem wyślę na priv wszystkim zainteresowanym numer konta na który proszę o wpłaty. Listę chętnych zamykam w środę 29.09.2010r. w czwartek chcę zamówić koszulki.

Do tej pory zgłosili się:

Ignisdei 1szt. XXL

Alien7101 2szt. XL ????? zrezygnował ale projekt jest zmieniony

Gregohr 1szt. M ??? co taka mała bierzesz dla siebie czy dla dziecka proponuję przynajmniej L

Slawko 1szt. XL

Piotrekzp 1szt.XXL

Tutko 1szt. XL

Altair4 1szt. XL

Ossek 1szt. XXL

Zwierzak_Grubas 1szt. XXL (będzie Polskie nie chińskie  :))

Jeżeli kogoś pominąłem to krzyczeć.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregohr 1szt. M ??? co taka mała bierzesz dla siebie czy dla dziecka proponuję przynajmniej L

Lubi opięte.

To "wpatrzeni w ciemność" to jak "wpatrzeni w czarne dziury" albo "widzę ciemność".

Lepiej już nic nie pisać, a "I zlot miłośników astronomii" rozbić na 2 wiersze. Przecież to wiele liter. Napis będzie się zlewał.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)