Skocz do zawartości

Szczeciński oddział PTMA


statek

Rekomendowane odpowiedzi

Perseus wypełniaj i kontaktuj się z Tadeuszem (statek) jako naszym Prezesem.

 

Napisałem komunikat dla wszystkich, którzy chcą się do nas przyłączyć (w oddzielnym wątku żeby w przyszłości łatwiej było znaleźć tą informację)

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/3765-komunikaty-ptma-szczecin/?p=53140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Czy można do Was dołączyć i w jaki sposób uczynić to formalnie?

 

Pozdrawiam

Tomek

Cześć,

przyjdź na nasze spotkanie. Najbliższe zaplanowane jest na dzień 13 lutego o godzinie 18:00 w Budynku Międzywydziałowym ZUT.

Śledź wątek z komunikatami PTMA Szczecin http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/3765-komunikaty-ptma-szczecin/

Nie musisz być członkiem naszego oddziału, ale jeżeli chcesz w pełni do nas dołączyć to przyjdź z wypełnioną deklaracją członkowską (formularz jest do pobrania w wątku z komunikatami).

Zapraszamy :)

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Test przeszedłem  pozytywnie, ale znalazłem się chyba w przedsionku.... którędy iść dalej?

Brakuje mi kolegów których znam osobiście, ich osiągnięć i problemów, ich prac i porad  codziennych. Czasami pojawi się jakiś post na forum ogólnym, ale to nie to "o czym marzą młode dziewczęta" (i starsi panowie). Zamknęliście się w skorupie żółwia, tak szczelnie otuleni smogiem Szczecina, że nawet paradoksalnego uśmiechu Paradoxa nie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Zdzisiu, tylko nie mogłem się odnaleźć w strukturze organizacyjnej naszego forum, a teraz już wiem że trafiłem nie do tego działu. Jednakże strony www.ptma. szczecin.pl są dla mnie nadal niedostępne to jest doszedłem do relacji ze zlotu integracyjnego 2015 i dalej dostałem odmowę dostępu. Wiem że tam już pewnie niewiele więcej jest, ale wkurzające jest odrzucenie loginu i hasła.

Pierwsze wejście z testem odbyło się "z marszu" wprost z forum ogólnego Ignisa i doszedłem na starym loginie aż do relacji z Zatomia. później był STOP, nowy login i kicha... Może wybierzesz się do mnie  na majówkę z Arturem?

Pozdrawiam Waldek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problemy z logowanie na nasza stronę, ale już się tym nie przejmuje i sobie głowy nie zawracam. Nie lubię walić głową w mur bo można się nabawić wstrząśnienia mózgu. W majówkę pracuję a i dalej mi samochód szwankuje.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie waliłem w mur od ubiegłego roku,- gdy zaczęły się problemy z wirusem, ale każde podejście później zawsze było blokowane. Nawet interwencja Prezesa nic nie pomogła, co prawda był komunikat od Marcina żeby zgłosić się do wyznaczonej osoby, ale wtedy już zaczęły się moje problemy zdrowotne i dałem spokój aż do wczoraj. Jednak  z tego co udało mi się zauważyć wczoraj,- chyba wiele osób ma problemy z logowaniem bo tutaj zastałem pustynne rejony, a na forum głównym kipi równikowa dżungla. Nawet sztandarowy konkurs Henia Kowalewskiego na stałe zagościł na forum głównym, a u nas skąd Heniu pochodził, i skąd wyszła inicjatywa konkursu,- nawet się o nim nie mówi,  nie wspomina się też za wiele o pięknie astrofotografii i kosmosu,- zauroczyły nas gwiazdy zmienne i media

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)