Skocz do zawartości

VIII ZLOT - zakwaterowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! oto temat zakwaterowania. Tyle osób wrzuciłem na podstawie PW  i stałych ekip.

 
Pyrlandia jest rozrysowana a reszta rozpisana
 
Podzieliłem jak zwykle na Pyrlandię +Gościniec oraz dodatkowo Szkołę pod Kasztanami oraz uwzględniłem osoby,  które rezerwują kwatery  prywatnie w innych ośrodkach .
 

 

 
1) Pyrlandia
 
post-3-0-22151800-1395474897_thumb.jpg
 
2) Gościniec

 
Gościniec1 Pierwsza meta po prawej od strony Szkoły
 
I Mieszkanie (2 pokoje łączone)
1 .Cesar
2.Kopkiner
3.Willow
 
II Mieszkanie (dwójka)
1.orome4
2. maquu
 
III Mieszkanie (dwójka)
1.Allano
2. Borowy Misiek
 
Gościniec2  Druga meta po lewej (koło kościoła)
 
I mieszkanie
1) Altair4
2)Marcin_tech
3-przemo77
4-Maks
 
II mieszkanie
1)Krzysztof_K
2)Bogusia
3-Łukasz
4-Iwona
 
III mieszkanie
1) Dominik85
2) Pery
3)WIESIEK31
4-JanuszG
 
IV mieszkanie
1)Insem
2)Insem+żona
3-
4-
 
V Domek wolno stojący (kominek - ogrzewanie płaszcz wodny)
1)Krzysztof G.

2) Krzysztof S.



 

3). Nocleg w własnym zakresie/poza zlotowymi lokacjami

1) Sagi nocleg (nocleg poza zlotem)

2) Statek (nocleg poza zlotem)

3) ParadoX (nocleg poza zlotem)

4) Maksiu (nocleg poza zlotem)

5) Azar (nocleg poza zlotem)
 
 
 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój 1

 

1. Polaris

2. Thomas

3. Acidtea

4. Bandros

5. Jajak

6. Maciej

 

Niestety Kolega Yoop był pierwszy na PW. Jeśli chcecie być razem z Maciejem wybierzcie inny pokój.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem który domek ma jaki numer, ale któryś z Gościńca (chyba ten z sauną, jaccuzzi i lodówką pełną browara do dyspozycji 8) ) mam zarezerwowany z orome4. Wpisuję do III bo i tak rezerwowane było u właściciela

 

2) Gościniec
 

III Domek

orome4

maquu

 

IV Domek

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Domek nr 7. w Pyrlandi.

 

2 pozostałe miejsca rezerwacja dla Mariuszka Rudego i... może Darius skorzysta??? Nic na siłę. Chyba, że mają inne plany.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety Kolega Yoop był pierwszy na PW. Jeśli chcecie być razem z Maciejem wybierzcie inny pokój.

Robert, w naszym pokoju jest chyba 5 miejsc na górze i jedna rozkładana kanapa na dole która nie była dotychczas wykorzystywana do noclegu. Warto może to zaznaczyć żeby ewentualny szósty chętny wiedział gdzie będzie spał :) Chyba, że u góry jest 6 łóżek, a ja mam słabą pamięć?

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, w naszym pokoju jest chyba 5 miejsc na górze i jedna rozkładana kanapa na dole która nie była dotychczas wykorzystywana do noclegu. Warto może to zaznaczyć żeby ewentualny szósty chętny wiedział gdzie będzie spał :) Chyba, że u góry jest 6 łóżek, a ja mam słabą pamięć?

No Bandros...chce być z kolegą Maciejem więc pewnie się do innego pokoju przeniosą. Rozkładana kanapa na dole też wygodną jest :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwateruję Was w szóstce!

ps. Kusiu pokoje to apartamenty, więc jeśli masz kłopoty z chodzeniem po schodach na samym dole jest dwuosobowy tapczan .

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignis chyba zapomniał o specyfice trójmiejskiego pokoju:-).

Chyba każdy pokój ma swoją krótką historię. No a dwójeczka to co? Tam rezerwacje opłacone są do 2020r. :D

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darius potwierdza lokalizację w pokoju nr 7. w Pyrlandii. Hej

SW Dobs 12" rozsuwany, Coronado PST 40/400, ES 24 mm, LVW 13 i 8 mm, WO SWAN 33 mm, filtry UHC-S, O-III, H-beta, Powermate 2,5x Tele Vue i inne rzeczy, mniej ważne ale też potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis, chciałem być razem z Jolo (nauczyciel) :) ale jeśli się nie da to obok w pokoju nr. 6

No w 7mce komplet...chyba, że Kolega Jolo się przeniesie do 6. Ustalcie i dajcie mi znać ....byle szybko. Na razie jesteś w 6

 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie "zaewidencjonować" do pokoju nr 3

Chciałeś - Masz :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)