Skocz do zawartości

IX ZLOT w Zatomiu TRANSPORT


Rekomendowane odpowiedzi

No razem się chyba nie damy rady zabrać, sam mój szpej zajmuje większość bagażnika :/ Nie wiem jak my tam (nie w bagażniku of course... chyba :P ) upchniemy Mikołaja :)

Jakby coś, to służę przyczepką (o ile macie hak ;) )

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś, to służę przyczepką (o ile macie hak ;) )

Hak jest, przyczepa jest (czymś awatar trzeba wozić) ale koszta na autostradzie już nie te. Chociaż można jechać inaczej- do dogadania :)

Ale potwierdź jeśli możesz, czy jedziesz z nami? Bo już nie wiem :)

Sorry za OT! I czekam na info od Ignisa

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak jest, przyczepa jest (czymś awatar trzeba wozić) ale koszta na autostradzie już nie te. Chociaż można jechać inaczej- do dogadania :)

Ale potwierdź jeśli możesz, czy jedziesz z nami? Bo już nie wiem :)

Sorry za OT! I czekam na info od Ignisa

 

Na awatar się wsiada i się jedzie ^_^   (chyba, że nie masz homologacji, to już inny problem  :huh: )

Definitywnie jadę z Wami, bo inaczej nie dam rady ;)

~Sorry4OT

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co autostrada,,,,,? Strata kasy Robię tą trasę z 10 razy w roku ....Jedziesz przez Opatów, Kielce , Kierujesz się na Piotrków, Łask,Turek i Poznań ! Trasy są przyzwoite Spalanie paliwa 30% mniejsze niż na autostradzie! O drogich bramkach nie wspomnę! Na fotoradary uważaj...   ps. Omijajcie Łódź  brak tam obwodnic!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co autostrada,,,,,? Strata kasy Robię tą trasę z 10 razy w roku ....Jedziesz przez Opatów, Kielce , Kierujesz się na Piotrków, Łask,Turek i Poznań ! Trasy są przyzwoite Spalanie paliwa 30% mniejsze niż na autostradzie! O drogich bramkach nie wspomnę! Na fotoradary uważaj...   ps. Omijajcie Łódź  brak tam obwodnic!

Właśnie w powrotnej tak jechaliśmy, w tak w Łodzi się wje..... A, szkoda gadać.

Dzięki :)

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja potrzebuję transportu z miasta Szczecinek lub okolic. Jakby ktoś jechał i znalazłoby się jedno miejsce to będę wdzięczny :)

Ja będę jechał z Debrzna ewentualnie mógłbym Cie zabrać z Barkowa (to na trasie Człuchów-Wałcz) ale jadę w czwartek gdzieś koło 10.30. Nie wiem  natomiast ja by było z powrotem, bo mogę wyjechać już w sobotę ale to nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jechał z Debrzna ewentualnie mógłbym Cie zabrać z Barkowa (to na trasie Człuchów-Wałcz) ale jadę w czwartek gdzieś koło 10.30. Nie wiem  natomiast ja by było z powrotem, bo mogę wyjechać już w sobotę ale to nic pewnego.

Dzięki zza odzew, ale mam uzgodniony już transport :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są chętni na transport do Zatomia mam wolne miejsca na trasie Debrzno-Zatom przez Lędyczek,Jastrowie,Wałcz,Mirosławiec,Kalisz Pomorski. Wyjazd w czwartek tj 25.09.2014r około godz. 10.30. Powrót planowany w niedzielę ale może sie skrócić do soboty południa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już bardziej realne ;) Kilkanaście osób jedzie z Poznania lub przez Poznań ..ja mogę Cię zgarnąć w Obornikach jeśli dojedziesz PKP! 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Konina pojadę przez Gniezno, Oborniki, Czarnków ale dokładnie jeszcze się zobaczy...

Jedno miejsce obok mnie wolne i tylne siedzenie do dyspozycji na ewentualny sprzęt, bagaże.

Aaa jadę w czwartek około południa.

TS80APO Q, RC 6", QHY8L i inne astro zabawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a w czwartek? Może uda mi się wykręcić z pracy w piątek... W czwartek po południu z Poznania, jedno miejsce. Ktoś??

Będę mieć jedno miejsce.. tylko nie wiem jaki sprzęt chcesz zabrać..

Montaż ATM, niutek 130/650 z ASI034 do guide na refraktorku 70/500, Nikon D3100 full spectrum + pier  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś się wybierał z południa? Tzn. przez Kielce lub okolice?  Moja sytuacja transportowa właśnie uległa wielkiej zmianie i raczej nie dam sobie z tym rady we własnym zakresie. Może znajdzie się ktoś, komu nie zrobi dużego kłopotu zabranie mnie ze sobą - oddam za paliwko ;)

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autobus...Kielce - Szczecin
 
Połazisz i pozwiedzasz sobie po Szczecinie lub  Poznaniu ( stamtąd  jedzie wiele kolegów) a jak do Obornik dojedziesz (30km od Pozn.)
to Cię mogę nawet do Zatomia podwieźć autem. Tak zabierałem Pejczerów rok temu!
 
Możesz dojechać do tych miast na mapie (z linka)  i zabrać się z kimkolwiek ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo przyjemniej będzie Ci się zabrać z kimś z Warszawy (o ile ktoś jedzie). Ja tak jechałem rok temu- do stolycy autobus, a z Wawki z OhBeOne'em.

 

Z Kielc do Krakowa ma rzut marynarskim beretem, do stolicy prawie drugie tyle a do dyspozycji autobusy, busy, pociągi, stop.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)