Skocz do zawartości

Jesienne Spotkanie Miłośników Astronomii Zatom


Jacek 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Nie wiem czy twoja wypowiedż nie jest tendencyjna ale jeżeli moge to chętnie zajmę ponownie tą kanape.

Nie jest, bo ja też jestem wysoki i doceniam takie kanapy.

Jedyny minus jest taki, że kanapa jest na dole i w nocy łażą nad głową, bo idą akurat myć nogi na tym ręczniku w łazience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że będzie nas 23 osoby, nie sądzę żeby to się zmieniło.

Mamy do dyspozycji cały hotel więc ciasno nie będzie.

Ana niestety odpadła, w związku z tym pozostałe panie dostaną dla siebie czwóreczkę w pyrlandji.

Czy ktoś może ma dostęp do Coronado? pytałem Piotra ale coś milczy. Fajnie byłoby pooglądać słońce.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że będzie nas 23 osoby, nie sądzę żeby to się zmieniło.

No takie było przecież Wasze założenie:  by zrobić kameralne, typowo rekreacyjne spotkanie z luzem, bez ścisku, turowych posiłków itp! 

Na wiosnę znowu zrobimy "oficjalny"  show z dzieciakami, mediami, sponsoringiem itp.

A teraz wypoczywajcie! Nie obiecuję. Ale jest mała szansa, że uda mi się wpaść na chwilę w sobotę wieczorem!

ps. Od czwartku pogoda ma się podobno  poprawić  8)

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nam się nie uda ale spróbujmy.......

Pan Leszek pytał ile jest chętnych na spływ bo chce nam zaklepać odpowiednią ilość kajaków, znając życie to i tak do jutra wszyscy chętni się nie zdeklarują jednak postarajcie się odezwać żeby wiedzieć czy będzie chętnych 5-10-15 osób mniej więcej. Jutro po południu mam dać jakąś odpowiedź.

Chętni Na Spływ Korytnicą Na Sobotę Po Śniadaniu.

1. Jacek2

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów tak: 6-10-16  ;)

Zaklep 7 kajaków i koniec.  Jak będzie więcej chętnych, a kajaków nie będzie, to ich strata. A jak będzie mniej chętnych, to pewno nic się nie stanie, jak się zwolnią.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej bym się pisał na jakąś wycieczkę pieszą w co ciekawsze przyrodniczo zakątki okolicy. Jeśli ktoś ma dobrą mapę tego obszaru i jest chętny na odrobinę chodu to fajnie :)

Noce zapowiadają się zimne w okolicach kilku stopni powyżej zera. Czy nad ranem w ośrodku będzie w miarę ciepło, bo nie wiem czy brać halkę, koszulę nocną czy coś cieplejszego?

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szukać pyrlandii w Zatomiu, tak? a czy jest szansa nie zauważyć i pojechać w las? Pomóżcie mi, bo jadę pierwszy raz w te strony. W sobotę zgubiłam się na drodze do Wejherowa, bo były objazdy, a stadion w lesie, więc zwiedzałam kury i konie i trafiłam na żniwa czy na coś, co się robi na polu.

Szukałam tu mapki i mam podobną, ale ta końcówka za Drawnem jakby nieco inna. Tak mam jechać?

post-164-137699811715_thumb.jpg

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której będziesz w zatomiu? bo jak po 17 to można wyjść po Ciebie powiedzmy pod kościół  :), już pisałem że z kościoła to dwa kroki.

Wstępne prognozy pogody są obiecujące.

http://www.twojapogoda.pl/polska/zachodniopomorskie/drawno/16dniowa

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której będziesz w zatomiu? bo jak po 17 to można wyjść po Ciebie powiedzmy pod kościół  :), już pisałem że z kościoła to dwa kroki.

No ok, stanę pod kościołem i wtedy pomyślę. Mam Twój telefon jakby co. Nie wiem, o której przyjadę, chciałabym wyjechać o 11 z przerwą w Canpolu na obiad, ale ja w czwartek jeszcze pracuję, więc różnie może być.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni Na Spływ Korytnicą Na Sobotę Po Śniadaniu.

1. Jacek2

2. Sothis

3. Sagi

4. darius

SW Dobs 12" rozsuwany, Coronado PST 40/400, ES 24 mm, LVW 13 i 8 mm, WO SWAN 33 mm, filtry UHC-S, O-III, H-beta, Powermate 2,5x Tele Vue i inne rzeczy, mniej ważne ale też potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni Na Spływ Korytnicą Na Sobotę Po Śniadaniu.

1. Jacek2

2. Sothis

3. Sagi

4. darius

5. qbanos

6. Gregohr

choć rzec trzeba, że pogoda- temperatura- nie nastraja optymistycznie do spływu...

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ( Alan i Zibi ) będziemy około godziny 16 w piątek.

Za kajaki dziękujemy  :P

Generalnie oby była pogoda  ??? , prognozy są takie sobie  :-\  , może warto zabrać zgrzewkę okularów LECH , czy ŻYWIEC  ;)

Pytanko , czy na miejscu obserwacji można się podłączyć pod zasilanie ?

Pozdrawiam i do zobaczenia

zibi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni Na Spływ Korytnicą Na Sobotę Po Śniadaniu.

1. Jacek2

2. Sothis

3. Sagi

4. darius

5. qbanos

6. Gregohr

7. kenny

8. rogalx

Synta 8", dwa kitowe okularki 10 i 25mm, okular plossl z serii made 5000 26mm, filtr baader UHC-s, fltr słoneczny zrobiony z folii baader we własnej oprawie, laser 50mW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy! Trwa jeszcze sprzatanie po zielonej szkole-40stu gimnazjalistow dalo sie we znaki zarzadcy terenu;-)

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)