Skocz do zawartości

ŚWIĘTO NASZYCH ASTRO KOBITEK :)


Jacek E.

Rekomendowane odpowiedzi

O de mnie również Najlepsze Życzenia dla wszystkich naszych astro Pań,a na zlocie zapraszam do swojego telepka.

  • Like 4

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYNTA 14,pełnoaperturowy ND5, Scopos 30mm, SW UWA  13 / 8 / 5 mm 70*,Pentax XW 7 mm,ATM okular.18 mm 120* i 55 mm 68*, Barlow GSO ED 2X,SM 20x80, DO SL 15x70,10 x50,2,5x25,Canon EOS 450D, polaryzacyjny zmienny,księżycowy 2"-13%,,Orion UB 2".OIII 2",kolorowe Meade 4000, i Wielkie Marzenie o wielkim teleskopie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/pages/Astronomia-S%C5%82upsk/866502086751044

https://www.facebook.com/groups/199415933741016/

PTMA - W-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przyłączam się do życzeń: Wszystkim Paniom astroamatorkom, w dniu Ich święta życzę bezchmurnego nieba, udanych obserwacji, szczęścia na codzień i spełnienia marzeń :)

  • Like 3

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koniczynkę trochę dziwnie wręczać :D

Taką  ???  ???  Chyba najbardziej ,,kwiat" przypomina... :)   Zapytaj 100 Kobietek - zobaczysz ile odmówi, wiedząc nawet że jest ,,kosmiczną koniczyną" i tak wygląda 8)

Na dodatek ,,cztero-listna" ;)

Przepraszam Kobitki za OT.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj 100 Kobietek - zobaczysz ile odmówi, wiedząc nawet że jest ,,kosmiczną koniczyną" i tak wygląda 8)

Ja nie odmówię takiej koniczyny :) Zwykłej zresztą też - najważniejszy jest gest

Dziękujemy Panowie za wszystkie kwiaty! EDIT: i za serce z Anten też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ode mnie najlepsze życzenia! Jesteście ozdobą i dopełnieniem tego forum - jak i również w życiu (bez kobiet świat by nie miał sensu :) ).

:))

  • Like 4

NIKON ACTION EX 10x50 CF

Canon 450D + Tamron 2.8/17-50 mm, Jupiter 37A 3.5/135, statyw Velbon DF60

Zapraszam na : http://starryshot.wordpress.com/ oraz https://www.facebook.com/StarryShot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takowe przemyślenia: na FA kobitki są aktywnymi userami, "produkującymi" wartościowe i rzeczowe posty.

Na innych forach tego nie widzę. O co chodzi?

Mi się wydaje, że FA z tych większych for, jest najbardziej przyjazne - troszkę nas tu docenicie i zmotywujecie :) Wiecie, kobieta musi mieć komfort psychiczny :)

Ja pamiętam jak napisałam tutaj swój pierwszy post, jakieś 3-4 lata temu i zaprosiłam Was na mojego bloga to byliście dla mnie tacy mil i naprawdę zachęciliście mnie do dalszego rozwoju w kwestii astro-pisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Nasze Gwiazdeczki - w Dniu Waszego Święta tak przyozdobionych miejscówek i takiego nieba przez cały rok oraz Słonka i uśmiechu na co dzień f015.gif

56de731b7e8b4_KobitkiFA.thumb.png.e734ee

  • Like 3

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)