Skocz do zawartości

PODZIĘKOWANIA


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie gratuluję ukończenia pracy, Proszę nie zapomnij też wspomnieć o Forum - jako medialnym pomocniku ;)

Z poważaniem Administrator !

  • Like 3

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogliśmy w jakimś stopniu pomóc i gratuluję ukończenia pracy. Myślę, że książka znajdzie się na półce niejednego Forumowicza :)

Dziękuję za pamięć o mnie w podziękowaniach i jeśli można, prosiłbym o podpisanie mnie Mikołaj Sabat. Może wszyscy pomocnicy warto żeby byli wspomniani z imienia i nazwiska?

 

Pozdrawiam i czekam na wydanie :)

  • Like 1

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje :D

 

Co do reszty: z chęcią wymieniłbym wszystkich z imienia i nazwiska, ale ich nie znam ? mam tylko nicki ;) Stąd też i post.

 

Co do informacji o forum ? na pewno się pojawi :)

 

Nie chciałbym zaśmiecać forum, ale zaznaczę na pewno kiedy książka wyjdzie. Chciałbym też podtrzymać kontakt z Forum ? mam pewne koncepcje związane z szerzeniem wiedzy na temat geografii galaktycznej przy okazji publikacji książki, ale to jeszcze sprawa "przyszłościowa" ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało zaproponuję, że mogło by to wyglądać tak: Imię Nazwiski  (nick)

Panowie - sprawa jest jasna - jeśli chcecie swoje imiona, nazwiska, przezwiska itp.  to tak jak Autor napisał - Piszcie PW i się rozszyfrujcie. Do tej pory każda propozycja będzie tylko pobożnym życzeniem - brak danych :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się rozszyfrować mogę. Ale z tego co pamiętam napisałem całe jedno zdanie typu "to se ne da"

Gratuluję ukończenia pracy w dość trudnym temacie.

Pozdrawiam Grzegorz Berkowski.

Meade LB 12"
Lornetka DO 10x50+ statyw foto made in germany,,
Scopos 30mm ,Meade SWA S5000 16mm,  ES 8.8mm , Ortho 10mm, Bino TS
Antares ALP 1,25" Bader SC 1,25" 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam jednak było. Udzieliliście mi także wsparcia, za co dziękuję :)

 

Wszelkie privy odbieram ? można do mnie bezproblemowo pisać ? stosując zasadę zamieszczania nicka/nazwiska tak, jak sobie tego życzycie. Jak na razie mam lekko wymieszane ? nieco nicków i nazwisk tudzież połączenie nick/nazwisko.

Na Wasze posty w tej sprawie czekam do niedzieli wieczorem (t.j. 31 maja br.)

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby to na pewno ciekawe rozwiązanie, ale kwestia konkursowych zdjęć nie leży już w mojej gestii. Pierwszy tom to zresztą lekkie na razie zasygnalizowanie kilku lokalizacji i zakładam, że dopiero w następnych uda mi się szerzej zaprezentować naszą Galaktykę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)