Skocz do zawartości

XI ZLOT w Zatomiu. ZAKWATEROWANIE


Rekomendowane odpowiedzi

Zakwaterowanie XI zlotu

Zakwaterowanie uwzględnia w miarę możliwości Wasze prośby odnośnie lokalizacji. (kolejność zgłoszeń)
Jak zwykle Pyrlandia najbardziej oblegana.
Kilka osób jest niezdecydowanych (obojętnie gdzie) dlatego proszę się przyjrzeć mapie zlotowej i określić gdzie chcecie zrzucić swoje bambetle :)


1) Pyrlandia

  • 1) Pyrlandia Acidtea, Polaris, Thomas, Jajak, MarWo,  - Komplet
  • 2) Pyrlandia Alien, Jacek2, kenny, ceszka, matti_94, - Komplet
  • 3) Pyrlandia JacekE, Jolo, SZKLARZ, sferoida, Zielu, Anva - Komplet
  • 4) Pyrlandia przemo77, puchciu, Roofer, Pery - Komplet
  • 5) Pyrlandia Pablito + Watacha - Prestoneq Lukasz83 - Komplet
  • 6) Pyrlandia kuato, Mirek, Maciej, Bandros, Artir, - Komplet
  • 7) Pyrlandia ignisdei, szdom1, MarekM60,

2) Stara Szkoła pod Kasztanami
 

 

Poddasze:

  • Czwarty pokój 5-osobowy z łazienką i aneksem kuchennym  Marko7+ Piotr,  Krystian_koza, Thomson, Tymek  komplet
  • Szósty Pokój 2-osobowy z łazienką (pod skosem) Ola + Tata komplet
  • Siódmy pokój 1-osobowy z łazienką z holu (pod skosem) Ewa - komplet
  • Pokój Parter: 2-osobowy  gmurosia + 1 komplet

3) Nowa baza Potrawy znad Drawy obiekt będzie oddany do końca lipca (rozmieszenie pokoi jeszcze nie jest mi znane)
6 miejsc
pokój nr 1 2 osoby: Bazyl, Zarek
pokój nr 2 2 osoby: 2 wolne
pokój nr 3 2 wolne



4) Gościniec

Gościniec Bar

  • I) (apartament) Cezar, Willow, komplet

Gościniec stary
 

  • I mieszkanie marcin_tech+1, altair4,
  • V mieszkanie Alice, marcin122 +1 (1 miejsca wolne)

 

inne lokacje poza zlotem qbanos + os. towarzysząca

post-3-0-35478500-1423492026_thumb.jpg

post-476-0-70595100-1436347178_thumb.jpg

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też żałuję, ale już sobie wszystko z Hubertem wyjaśniliśmy, team zostaje, ale w Poznaniu :) Dominik też nie da rady być na zlocie, więc dojdą do naszego pokoju dwie osoby ze Zgorzelca.

  • Like 1

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Team z Poznania spoko, wypady na obserwacje bez zmian :) ale bardzo źle znoszę fanów Burzum o 3 nad ranem, nie tylko ja zresztą.

No ośrodki są trzy, np. "Stara Szkoła" jest prawie chilloutowa ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert wiem, że mogłeś być podirytowany tą sytuacją. Jest w tym tez pewnie i moja zasługa. W końcu to ja organizuje sprzęt i muzę, Szkoda tylko przez jedną imprezę przekreślać nasze wspólne wypady i wspólnie spędzone wieczory w doborowym towarzystwie.

  • Like 2

Seestar S50/ED80/GSO 10"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie mnie z listy zlotowej, nie będę blokował nikomu miejsca.

1 miejsce w Pyrlandii wolne - kto chętny? :)

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wskoczę w miejsca Mikołaja :)

Wrzuciłem Cię tam - tylko proszę napraw ten bigos, którego w zapisach narobiłeś, bo jak nie to na polu obserwacyjnym będziesz miał lokum :D

Wywaliłeś ponad połowę uczestników >:D

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak to wygląda jeżeli chodzi o płatności za zakwaterowanie? Ile kosztuje nocleg i czy płaci się na miejscu czy trzeba dokonać przedpłaty?

Jeszcze nie ma kalkulacji kosztów XI zlotu, organizator(Ignis) niedługo pewnie wrzuci temat "Koszty" ,  poprzednie dwa wyglądały tak -  http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/6519-x-zlot-koszty/ i na tym wstępnie można się wzorować :)

SW 200/1000 Celestron VX,
LVW 8,13,22  i jakieś tam szkiełka:)
NIKON 10x50 EX

  

      ------  PTMA Poznań  ------ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie jest tak optymistycznie jak by się mogło zdawać. Pierwsza rzecz to straciliśmy prawie cały Gościniec akonto grzybiarzy. Mamy więc tylko jeden pokój w Barze który zarezerwowali telefonicznie :

Bar: 1 pokój Cezar, Willow oraz Kopkiner

Oraz mamy I pokój w starym Gościńcu

(maquu, marcin_tech, altair4, Alice )

Wszystko resztę zajęte..

W przypadku Szkoły jest optymistyczniej ?całe górne piętro wolne +ewentualnie jeden pokój 5 osobowy na parterze ? ale Pani Aldona nie ma rozpiski przy sobie i będę wiedział wieczorem .dziś będę wiedział. Kolegów z Gościńca wrzucam więc do Starej Szkoły póki są miejsca jeszcze. Jeśli macie swoje typy co do zakwaterowania piszcie w temacie a dokonamy przetasowania.

Co do kosztów: to nie znam jeszcze cen jadłodajni (Pani Krysia ma wyłączony telefon)

Jednak: na pewno opłata zlotowa wzrośnie do 20zł.

Na którą to opłatę będzie się składać

? Identyfikatory

? Zorganizowanie ogniska

? Ubezpieczenie 5zł (będę później potrzebować Wasze pesele)

? Koszt dodrukowania dyplomów na konkurs Heńkowy 5zł

? Tak więc jeśli Pani Krysia nie podniesie wyżywienia zlot będzie droższy tylko o 10 zł/os

Tyle mam informacji na chwilę obecną .Nie ma nas tak wielu jak ostatnio zatem zlot będzie kameralny. Oczywiście dla chętnych zawsze coś się załatwi "po domach" w Zatomiu.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się jeszcze  głabnąć tylko dójkę na parterze Szkoły ale  Mamy za to nową Bazę, tuż przy korytku.  Nowa baza to: Potrawy znad Drawy pani Krysi 8) obiekt będzie oddany do końca lipca  (rozmieszenie pokoi jeszcze nie jest mi znane) 10 miejsc.

Ma być podobno śniadanie do łóżka! ;)

 

Dostępnych jest w sumie w tej chwili 14 miejsc, możecie się spokojnie dopisywać!

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poproszę o rezerwację w tym nowym ośrodku dla mnie + os. towarzyszącej :)  Czyli pokój 2 os. najlepiej

Ukompletowałeś ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ;D  Fajnie jeśli byłaby ew. możliwość jakiejś dostawki bo być może będzie chciała dojechać do mnie jeszcze jedna osoba ^-^  Może przyjechać ze swoim 'łożem' ;-) 

per aspera ad astra ^-^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mamy równy miesiąc do zlotu:

Kilka więc faktów:

Zaczynamy promocję zlotu 8)

  • Banerek zlotowy mamy dzięki uprzejmości Kolegi MaPa który udostępnił swoją świetną fotę (szacun)  8)
  • Pan Domagała zrewidował nieco swój stosunek do naszego zlotu i wydzielił nam  dodatkowe pokoje w Gościńcu..
  • Założyłem temat na skróty

To tyle, dopisywać się spóźnialscy bo pogoda oczywiście dopisze  ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualnie mamy Stara Szkoła pod Kasztanami 1 miejsce wolne =1

Potrawy znad Drawy 2 miejsca + ew.dostawka =3

Gościniec 5 miejsc wolnych =5

 

Mamy zatem 9 wolnych..jeśli ktoś się nie określił proszę zrobić to jak najszybciej!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę pokój przy "korytku" czyli w Potrawach...

Oż Ty żarłoku - jesteś :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)