Skocz do zawartości

Incydent w Phoenix 1997 roku!


Rekomendowane odpowiedzi

Co się wydarzyło naprawdę 13 Marca 1997 roku w stanie Arizona w USA? Czy naprawdę odwiedzili nas obcy i co się tam wydarzyło? Co to za światła były czy to statek kosmitów! Czy rząd USA ukrawa coś przed ludzkością?  z kim walczą wojska amerykańskie reżimami czy naprawdę z istotą pozaziemską! Do dziś nie wyjaśniono te dziwne światła nad Phoenix i to mnie do dziś irytuje. Nie którzy sądzą że statek kosmitów ukrywał się za kometą Halleya-Bopp. Nawet fil powstał o tym.

 

Film: http://www.cda.pl/video/2311908c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się wydarzyło naprawdę 13 Marca 1997 roku w stanie Arizona w USA?

Brak pogody...... :-[

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się wydarzyło naprawdę 13 Marca 1997 roku w stanie Arizona w USA? Czy naprawdę odwiedzili nas obcy i co się tam wydarzyło? Co to za światła były czy to statek kosmitów! Czy rząd USA ukrawa coś przed ludzkością?  z kim walczą wojska amerykańskie reżimami czy naprawdę z istotą pozaziemską! Do dziś nie wyjaśniono te dziwne światła nad Phoenix i to mnie do dziś irytuje. Nie którzy sądzą że statek kosmitów ukrywał się za kometą Halleya-Bopp. Nawet fil powstał o tym.

 

Film: http://www.cda.pl/video/2311908c

Nie dość, że post - hmmm - nieco nieprzystający do tematyki astro, to jeszcze niechlujnie napisany (co to za kometa Halley - Bopp?); o literówkach i interpunkcji nie wspomnę...

Przenoszę do bimbrowni...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się wydarzyło naprawdę 13 Marca 1997 roku w stanie Arizona w USA? Czy naprawdę odwiedzili nas obcy i co się tam wydarzyło? Co to za światła były czy to statek kosmitów! Czy rząd USA ukrawa coś przed ludzkością?  z kim walczą wojska amerykańskie reżimami czy naprawdę z istotą pozaziemską! Do dziś nie wyjaśniono te dziwne światła nad Phoenix i to mnie do dziś irytuje. Nie którzy sądzą że statek kosmitów ukrywał się za kometą Halleya-Bopp. Nawet fil powstał o tym.

 

Film: http://www.cda.pl/video/2311908c

To ty tu jeszcze jesteś??????????????

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się wydarzyło naprawdę 13 Marca 1997 roku w stanie Arizona w USA? Czy naprawdę odwiedzili nas obcy i co się tam wydarzyło? Co to za światła były czy to statek kosmitów! Czy rząd USA ukrawa coś przed ludzkością?  z kim walczą wojska amerykańskie reżimami czy naprawdę z istotą pozaziemską! Do dziś nie wyjaśniono te dziwne światła nad Phoenix i to mnie do dziś irytuje. Nie którzy sądzą że statek kosmitów ukrywał się za kometą Halleya-Bopp. Nawet fil powstał o tym.

 

Film: http://www.cda.pl/video/2311908c

Ty tak na poważnie czy dopalacze brałeś? Twój tekst idealnie nadaje się na wstęp programu "Nie do wiary / Strefa 11". 

Sky Watcher 14" GoTo, SW 120/600 + Daystar Quark, SW AZ-EQ5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........i to mnie do dziś irytuje..........

Buhahaha, A może Cię to nurtuje? Mnie za to irytuje ( przypuszczam, że nie tylko mnie ) jak ktoś prubuje zabłysnąć na forum, ale nie bardzo ma czym i przytacza wiekową historię o, której przeczytał pewnie wczoraj bo nawet nie ma pojęcia, że już dawno została wyjaśnione i, która zresztą bardziej pasuje do forum science fiction a nie o tematyce Astronomicznej !!!!!!!!!!!!! OGARNIJ SIĘ CHŁOPIE I WRÓĆ LEPIEJ DO GWIAZD ZMIENNYCH CZY CZYM TAM OSTATNIO SIĘ ZAJMOWAŁEŚ!!!!!!!!!!!!
  • Like 1

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI224 MC, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Aż strach pisać posty :-)

posty ??? Nie..... Posty można śmiało pisać :)

P.S. I oczywiście w odpowiednich działach, poddziałach.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko twierdze czy naprawdę coś takiego mogło się wydarzyć. na pewno oglądacie ten film to wam aż gały wychodzą i sami przeżywacie!

Taaaaaaaa, gały nam z orbit wyskoczyły

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI224 MC, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą w 100 %, w każdej histori jest szczypta prawdy jest za dużo dowodów na instnuenie obcych we Wszechswiecie. Tak sobie myślę, że właśnie te tematy powinny być promowane na takich forach jak nasze. Jedni myślą, że to fanatyzm a drudzy myślą, że coś jednak jest na rzeczy. Film oglądałem i jestem mocno zdziwiony co do mnie doszło więc tyle ode mnie :)

Pozdrawiam

Pozdrawiam, :)

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie przejmuję co piszą koledzy na forum,ważne jest co napisałem o kosmitach ;)

No tak, tylko, że to jest forum astronomiczne a nie fantasy !!!!!!!!!!

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI224 MC, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą w 100 %, w każdej histori jest szczypta prawdy jest za dużo dowodów na instnuenie obcych we Wszechswiecie. Tak sobie myślę, że właśnie te tematy powinny być promowane na takich forach jak nasze. Jedni myślą, że to fanatyzm a drudzy myślą, że coś jednak jest na rzeczy. Film oglądałem i jestem mocno zdziwiony co do mnie doszło więc tyle ode mnie :)

Pozdrawiam

Na przykład jakich dowodów ? Bo chyba mi nie powiesz , że te bzdury z podlinkowanego przez astrodamiana filmu to jakiś dowód?

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI224 MC, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy miłośnik astronomii wie , ze we Wszechświecie jest za dużo planet by na którejś nie mogło istnieć życie. Choćby misja Keplera która odkrywała tysiące nowych egzoplanet , sami naukowcy twierdzą, że jest to nie możliwe byśmy byli sami w tak ogromnym Wszechswiecie. Mocnym dowodem jest projekt SETI radioteleskopy które mają na celu kontaktowanie się z obcymi cywilizacjami.Dowodów jest całe multum , szczerze brakło by mi posta by móc je wszystkie wypisywać zacząwszy od planet nadających się do życia. :)

Pozdrawiam

Adam

Pozdrawiam, :)

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy miłośnik astronomii wie , ze we Wszechświecie jest za dużo planet by na którejś nie mogło istnieć życie. Choćby misja Keplera która odkrywała tysiące nowych egzoplanet , sami naukowcy twierdzą, że jest to nie możliwe byśmy byli sami w tak ogromnym Wszechswiecie. Mocnym dowodem jest projekt SETI radioteleskopy które mają na celu kontaktowanie się z obcymi cywilizacjami.Dowodów jest całe multum , szczerze brakło by mi posta by móc je wszystkie wypisywać zacząwszy od planet nadających się do życia. :)

Pozdrawiam

Adam

A co ma to o czym napisałeś do ,,sensacyjnego filmu" który został polecony w pierwszym poście ??

To że gdzieś jest życie niema nic wspólnego z tym, że nas odwiedzili - to dwa całkowite obce sobie zagadnienia.

A o odwiedzinach obcych na podstawie, ,,filmów", ,,zdjęć" czy relacji ,,naocznych świadków"  jak czytam na forach astronomicznych to ziemniaki mi gnić zaczynają w piwnicy, choć mam ją pustą.

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SETI zajmuje się poszukiwaniami. Na razie z nikim się nie kontaktuje, co najwyżej ze sponsorami o kolejne granty.

Jest różnica między założeniem, że gdzieś może występować życie pozaziemskie (i najpewniej w prymitywnej formie), a wiarą, że wysokorozwinięci kosmici latają sobie tutaj ogromnymi statkami (bo filmy i tym podobne "dowody").

 

To takie luźne uwagi, bo dyskusji nie mam zamiaru prowadzić (żeby nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astro-Sky21 troche glupoty wypisujesz...

 

Owszem odkrywamy planety, i z dotychczasowych odkryc wynika ze we wszechwiecie jest srednio dwa razy wiecej planet niz gwiazd. Ale pisanie, ze to jest dowodem na istnienie kosmitow jest, delikatnie mowiac, nieporozumieniem. Znamy obecnie, z tego co wiem, kilkaset planet - tych majacych szanse na zycie na nich wystepujace jest okolo 10. Podkreslam sa to tylko szanse, bo znajduja sie one nie za daleko i nie za blisko swoich maciezystych gwiazd i maja odpowiednie masy - ale zadnym dowodem na faktyczne zycie to nie jest przeciez.

 

Twierdzenie ze istnienie jakiegos projektu jest dowodem na cokolwiek jest kolejnym absurdem....

 

Dowodu na istnienie obcych cywilizacji nie bylo i nie ma - i tyle.

 

Dodam ze mnie tez interesuje ten temat, i tez uwazam ze prawdopodobienstwo ze jestesmy sami we wszechswiecie jest znikome :) Ale staram sie byc krytyczny wobec wszelkich "rewelacji" na ten temat pojawiajacych sie w sieci, a juz na pewno nie uwazam ich za dowod na cokolwiek.

  • Like 3

William Optics Zenithstar 73 III APO, Sky-Watcher Star Adventurer GTi, ZWO ASI1600MM Pro, ZWO EAF 5v, Filtry + kabelki

 

http://www.astrobin....s/FunkyKoval35/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astro-Sky21 troche glupoty wypisujesz...

Owszem odkrywamy planety, i z dotychczasowych odkryc wynika ze we wszechwiecie jest srednio dwa razy wiecej planet niz gwiazd. Ale pisanie, ze to jest dowodem na istnienie kosmitow jest, delikatnie mowiac, nieporozumieniem. Znamy obecnie, z tego co wiem, kilkaset planet - tych majacych szanse na zycie na nich wystepujace jest okolo 10. Podkreslam sa to tylko szanse, bo znajduja sie one nie za daleko i nie za blisko swoich maciezystych gwiazd i maja odpowiednie masy - ale zadnym dowodem na faktyczne zycie to nie jest przeciez.

Twierdzenie ze istnienie jakiegos projektu jest dowodem na cokolwiek jest kolejnym absurdem....

Dowodu na istnienie obcych cywilizacji nie bylo i nie ma - i tyle.

Dodam ze mnie tez interesuje ten temat, i tez uwazam ze prawdopodobienstwo ze jestesmy sami we wszechswiecie jest znikome :) Ale staram sie byc krytyczny wobec wszelkich "rewelacji" na ten temat pojawiajacych sie w sieci, a juz na pewno nie uwazam ich za dowod na cokolwiek.

Dokładnie tego samego zdania jestem !

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI224 MC, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w każdej historii jest trochę prawdy.

To baaardzo uproszczony slogan, szczególnie w tym wypadku, taki ,,samoutwierdzacz"  ;)

Powodzenia w zdobywaniu Dowodów, tych niepodważalnych.

To ja już bym miał tyle w tym temacie.

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)