Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

BlackPitchPL

Moja przygoda z Astrofotografią

121 postów w tym temacie

Tych rozkojarzeń to jeszcze nie koniec, - wyobrażam sobie minę Zdzisia jak mu napisałem o zastosowaniu korektora RCC. Pewnie do dzisiaj boli go brzuch ze śmiechu, boli też pewnie Ciebie bo polubiłeś ten post, a lubienie czegoś/kogoś kojarzy mi się z radością i śmiechem. Tak że pewnie inni też tak radośnie reagują na moje potknięcia i niebawem stanę na podium rozweselaczy:)).

A tak na poważnie,- jestem trochę zaniepokojony tymi "odpałami", bo jak zauważyłem ostatnio zdarzają mi się coraz częściej. Jeśli więc kogokolwiek czymś urażę to proszę postarać się nie przejmować tą sytuacją tylko od razu, jeszcze na ciepło zapytać na PW o co mi chodziło. Z natury jestem bardzo przyjazny i spokojny więc wszystko  da się wytłumaczyć.

Na koniec,- już znalazłem w Astromarkecie zestaw filtrów Baadera LRGB i koło filtrowe w Delta Optical. Za kilka dni będę pytał, pytał.... więc uwaga na odciski:D. Pozdrawiam Waldek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.