Skocz do zawartości

KONKURS na NAJLEPSZĄ RELACJĘ z OBSERWACJI WIZUALNYCH - IV kwartał 2015 r.


lukost

Rekomendowane odpowiedzi

                  post-1213-0-62464600-1436196639.jpg

            

         post-1213-0-45851200-1436197071.jpg
 

 
 Zapraszam do zgłaszania swoich kandydatur do IV edycji kwartalnej Konkursu na najlepszą relację z obserwacji wizualnych 2015 r.
Termin zgłaszania prac - do 31 grudnia 2015 r. 
Przed dokonaniem zgłoszenia warto zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSU
No i tradycyjnie proszę o wstrzymanie się z "lajkowaniem" zgłoszonych relacji (oczywiście tylko w tym wątku ;)).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lukost przypiął ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Znamy zatem wyniki za IV kwartał:

I miejsce Panasmaras - relacja numer 4

II miejsce (ex aequo) Łukasz83 i Paweł Trybus - relacje numer 10 i 11

III Miejsce Damian P. - relacja numer 6

Gratulacje! Wyżej wymienione teksty wchodzą do gry o tytuł najlepszej relacji 2015 r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lukost odpiął ten temat

Dziękuję pięknie za głosy oddane na moją relację - i jednocześnie gratuluję bardzo dobrego wyniku Pawłowi, Łukaszowi i Damianowi. Znaleźć się w tak doborowym towarzystwie to prawdziwe wyróżnienie :5640dc6dbc8ce_01Smile:
Szkoda tylko, że dla Ewy zabrakło miejsca na pudle - bo bez wątpienia jej relacja na to zasługiwała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Gratuluję wszystkim biorącym udział w Konkursie na czele ze Zwycięzcą , Wasze prace czyta się jak najlepszą beletrystykę podpartą wątkami science.  Zachęcam do kolejnych konkursowych publikacji Was wszystkich jak i nowych konkursowiczów :5640dc6fa0398_07Cool:

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, Marek, Damian - gratuluję podium. Wszystkim pozostałym również gratuluję - długo myślałem na kogo oddać swój głos. Relacje były naprawdę dobre.

Dziękuję za głosy :) Może to truizm ale każda opinia pozytywna czy krytyczna motywuje do dalszego pisania i udowadnia, że warto.

Także dziękuję, że czytacie relacje ( w tym moje :5640dc6e20115_02Laugh: )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i ja wyrażę swoje podziękowania dla osób, które zagłosowały na moją pokraczną relację. Panowie, bardzo Wam dziękuję, gratulując jednocześnie wszystkim zdobywcom podium. Widzę (i czytam), jak długa jeszcze przede mną droga, aby choć trochę zbliżyć się poziomem do szacownego towarzystwa. No, ale nic więcej nie napiszę, bo Janko zaraz sprokuruje jakieś swoje, kąśliwe uwagi.:yes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Panasmaras napisał:

Biorąc pod uwagę, że temat już wygasł, skorzystam ze swego zbójeckiego prawa i zgłaszam się po coś zgoła nieistotnego...

Jestem na czas! Podaj mi proszę na PW swój adres a "Nieistotne" wyślę priorytetem najpóźniej jutro. W PW napisz też proszę dla kogo ma być dedykacja: Dla Marka, Marasa, czy Panasamarasa, czy może jeszcze inaczej :)

  • Like 1

SCT 5" 127/1250 NexStar SLT | WA66 6mm | X-Cel LX 9mm | GSO SV 15mm | SWAN 20mm | ES 68° 24mm | Sterling PL 30mm 57° (1,25" mod.) | barlow 2x | reduktor 0,5x | Baader Moon & SkyGlow | UHC-S i kolorowe | MS LifeCam HD-5000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)