Skocz do zawartości

Merling

Protogwiazda
  • Liczba zawartości

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Aktualizacje statusu dodane przez Merling

  1. Cześć, jestem nowy na forum. Zero doświadczeń z astrofoto jeśli już to raczej fotografia przyrody. Mam pomysł by na biwaki (góry, Stawy Milickie) zabierać seestar s50 (zamiar zakupu). Czy może jest ktoś z okolic Wrocławia - Katy Wrocławskie, kto chciałby się spotkać i pokazać jak to działa w terenie 😉

    1. polaris

      polaris

      Napisz w tym wątku: 

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.