Skocz do zawartości

Piotr Brych

Użytkownik
 • Zawartość

  176
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

214 Excellent

O Piotr Brych

 • Tytuł
  Deneb

Profile Information

 • Płeć
  Nie podano
 • Zamieszkały
  Polska

Converted

 • Miejsce zamieszkania
  Polska
 1. Informuję, że nowym wydawcą miesięcznika Astronomia jest od numeru listopadowego Apogee Games - Mariusz Kulma. Jestem przekonany, że zmiana ta zaowocuje wzbiciem się Astronomii na znacznie wyższy niż dotychczas poziom. Numer październikowy był mocno opóźniony ale został już wysłany do prenumeratorów.
 2. Numer wrześniowy staje się faktem. Dzisiaj otrzymają go prenumeratorzy wersji elektronicznej a za ok. tydzień będzie dostępna wersja drukowana.
 3. Miesięcznik Astronomia poszukuje nowego wydawcy

  lukost - Nie, na razie czasopismo będzie wydawane normalnie, aż do przejęcia go przez nowego wydawcę lub podjęcia decyzji o zakończeniu wydawania, co jednak nie nastąpi tak od razu. ignisdei - Nie, nie jestem na minusie. Czasopismo jest opłacalne, generuje w każdym miesiącu zyski ale bez szału.
 4. Postanowiłem przekazać moje dzieło, którym zajmuję się od ponad 5 lat w nowe ręce, które tchną w niego nowego ducha. Pod moim zarządem miesięcznik już nie będzie się rozwijał tak jakbym tego chciał a ponadto są zajęcia i plany które uniemożliwiają mi rozwój czasopisma. Zapraszam osoby zainteresowane przejęciem miesięcznika Astronomia do kontaktu na redakcja@astronomia.media.pl. Niezależnie od podjętych ustaleń i działań, gwarantuję całkowitą ochronę interesów aktualnych prenumeratorów. PS. Numer sierpniowy jest jeszcze w drukarni, powinien w tym tygodniu wyjść do prenumeratorów i sklepów.
 5. Piotr Brych

 6. Nadrabiam opóźnienie z poprzednich numerów. Dzisiaj, 26 czerwca, prenumeratorzy otrzymali lipcowe wydanie Astronomii w wersji elektronicznej. Najprawdopodobniej 30 czerwca wysłana zostanie także wersja papierowa. Przypominam o promocji za świadectwa, która kończy się 15 lipca a z której już niektórzy skorzystali zyskując nawet 30% ceny prenumeraty. Ponadto na 5 osób ze średnią 6,0 czeka roczna prenumerata Astronomii zupełnie gratis. Miłej lektury!
 7. Mikrosoczewkowanie grawitacyjne

  Zgoda jest potrzebna. Gdybyś chciał w przyszłości publikować jakiś materiał z Astronomii, napisz na redakcja@astronomia.media.pl. Być może udzielę zgody a może nawet podeślę Ci oryginalny obraz wysokiej jakości z gazety.
 8. Dzisiaj otrzymałem z drukarni majowe wydanie Astronomii, które zaliczyło największe w historii wydawania czasopisma opóźnienie. Wszystkich oczekujących bardzo przepraszam i zapewniam, że pracuję nad tym aby taka sytuacja się już więcej nie powtórzyła. Dzisiaj też wyszły przesyłki do prenumeratorów. Liczę, że Poczta Polska nie pogłębi jeszcze zbytnio tego opóźnienia. Przypominam, że w przypadku opóźnienia na profilu fb Astronomii zamieszczam fragmenty gazety które szybko tracą swoją aktualność (np. kalendarz astronomiczny).
 9. Zalbar 29 marca 2017 ul kaszubska 27 m 8 szczecin Baltazar Orlowski

  1. MaPa

   MaPa

   Nie do konca adres jest potrzebny wszystkim ;)

 10. Jeżeli jeszcze nie masz konta na FA i nie miałeś jeszcze kontaktu z miesięcznikiem Astronomia - skorzystaj z naszej promocji i załatw obie sprawy za jednym zamachem! Załóż konto na Forum Astronomicznym i odbierz prezent w postaci darmowego egzemplarza najlepszego polskiego czasopisma astronomicznego. Napisz na redakcja@astronomia.media.pl podając w tytule "Nowy użytkownik Forum Astronomicznego" a w treści listu: Twój login na FA, datę założenia konta (musi być 2017 rok) i adres (z kodem pocztowym) na który bezzwłocznie wyślemy, bez żadnych zobowiązań, darmowy egzemplarz miesięcznika "Astronomia".
 11. Prezent dla nowych użytkowników Forum Astronomicznego

  Promocja zostaje przedłużona na 2017 rok.
 12. Wczoraj ukazało się lutowe wydanie Astronomii. Miesięcznik od tego miesiąca zaczyna przechodzić zmiany - więcej tekstów, mniej tabel, prostsze tematy. Trwa specjalna promocja w której każdy prenumerator wersji drukowanej dostaje darmowo także wersję elektroniczną miesięcznika, której plusem jest dodatkowo to, że ukazuje się na około 10 dni przed dostawą wersji drukowanej - pomijamy bowiem czas spędzony w drukarni i na poczcie.
 13. Styczniowe wydanie Astronomii już u prenumeratorów wersji elektronicznej i nie tylko - albowiem zgodnie z tradycją Nowy Rok = nowa promocja. Teraz każdy prenumerator wersji drukowanej może otrzymać zupełnie za darmo wersję elektroniczną. Wystarczy, że poda maila na który na ok. 10 dni przed ukazaniem się wersji drukowanej otrzyma cały numer w formacie pdf.
 14. Przypominam wszystkim którzy kupowali coś ostatnio w Delcie i jeszcze nie skorzystali z tej promocji lub mają zamiar coś kupić, że: Przy zakupie towaru w cenie od 300 zł wzwyż w terminie do końca tego roku, można otrzymać darmową prenumeratę Astronomii. Warunki są proste: 1. kupujemy coś w Delcie przez internet lub w salonie do 31 grudnia 2016 r., zachowujemy paragon/fakturę 2. robimy skan paragonu/faktury i jeszcze w tym roku przesyłamy na adres redakcja@astronomia.media.pl 3. w mailu ze skanem podajemy adres na który ma przychodzić prenumerata Co ważne: Jeśli ktoś zakupił już jakiś towar w Delcie (po 28 kwietnia 2016 r.) a nie skorzystał z promocji - może to jeszcze do 31 grudnia zrobić, robi wtedy tylko punkty 2 i 3. Szczegóły na: https://deltaoptical.pl/darmowa-prenumerata-astronomii,s35.html http://www.astronomia.media.pl/pro.html
 15. Praca nad wydaniem grudniowym zakończona. Osoby oczekujące promocji nie powinny być zawiedzione bo przygotowaliśmy ich aż 3 (poza tymi które są na stałe). Teraz kupując prenumeratę drukowaną, równoległą prenumeratę elektroniczną otrzymasz gratis. Kupując zaś prenumeratę elektroniczną dostaniesz za darmo dodatkowo 3 wydania (w przypadku prenumeraty rocznej) lub nawet 6 wydań (gdy zakupisz prenumeratę dwuletnią). Ale najbardziej świąteczną jest ta w której możesz komuś sprawić prezent, kupując drugą prenumeratę za pół ceny. Szczegóły na stronie www.astronomia.media.pl/pro.html
×
© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2017)