Skocz do zawartości

Itli

Protogwiazda
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zamieszkały
  Łódź
 1. Jak w temacie. Ale nie tyle sprzedam co chętnie wymienię ma Nikkora 70-300 AF--S chętnie VR , nie musi być DX lub równoważnego Tamrona do D3200. Bresser Lyra kompletny. Mało używany. Brak kartonu org i załączonych dóbr: mapa nieba ...etc. Montaż para, okulary, podstawka do okul. są. Nie gwarantuję tylko baterii kolimatora.- w ubiegłym roku działała. Mogę uczciwie wymienić z podwiezieniem Łódź Warszawa.
 2. Jak w temacie. Ale nie tyle sprzedam co chętnie wymienię ma Nikkora 70-300 AF--S chętnie VR , nie musi być DX lub równoważnego Tamrona do D3200. Bresser Lyra kompletny. Mało używany. Brak kartonu org i załączonych dóbr: mapa nieba ...etc. Montaż para, okulary, podstawka do okul. są. Nie gwarantuję tylko baterii kolimatora.- w ubiegłym roku działała. Mogę uczciwie wymienić z podwiezieniem Łódź Warszawa.
 3. Itli

  Teleskop do 500zl

  Na start mam Bressera Lyra 70/900 kompletny z montażem para. Stan db. Własny, użyty z 50 razy. Nie gwarantuję tylko baterii kolimatora. Nie jestem zainteresowany sprzedażą. Raczej wymiana na 70-300 Nikkor AF-S lub równoważmy Tamron .... do Nikona d3200. Ceny w granicach wymogów Kolegi.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy pliki cookies w Twoim systemie by zwęszyć funkcjonalność strony. Możesz przeczytać i zmienić ustawienia ciasteczek , lub możesz kontynuować, jeśli uznajesz stan obecny za satysfakcjonujący.

© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2018)