Skocz do zawartości

Ostrzeżenie o błędach


Rekomendowane odpowiedzi

Może u ciebie to funkcjonuje, a u mnie niestety nie. Chodziło super na poprzedniej wersji, a po zmianie niestety już nie. Nie wiem jakiego typu jest to przyczyna, sprawdzałem i forma zapisu nie jest aktywna. Jedynie po przeglądnięciu przez ciebie mojego profilu na chwilę zaczęło to wszystko chodzić jak trzeba, ale teraz załączyłem komputer i dalej jest to samo. 

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fobek! Mała instrukcja. Narobiłeś sobie kanałów a żaden z nich nie był domyślny. Wszystkie je skasowałem i zrobiłem Ci nazwę "fobek od ignisa" jeśli stworzysz nowy kanał musisz uczynić go  domyślnym (patrz obrazek)  czyli uczynić go aktywnym, bo w przeciwnym razie zawsze wybierze pierwszy lepszy z listy. 

fobek1.jpg.15f4052d2b7f4a3483896603a9bdbd43.jpg

 

 

Teraz masz jeden w którym możesz sobie zmienić nazwę! To nic trudnego!

 

 

fobek.jpg

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz już działa. Nawet nie wiedziałem, że takie kanały zostały stworzone. Może to z automatu zostały wygenerowane. Nie wiem, ale dzięki za pomoc. 

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super:)

 Ps. Tutorial niech zostanie dla osób, które jeszcze nie potrafią sobie poradzić z ustawieniami kanałów, to naprawdę jest proste. 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.f97d5bccb544e2a8e95c7af20de0812f.png

Dziwne, jak w ustawieniach przełączyłem tylko nieprzeczytane posty to mi coś takiego wyświetliło. Posty z przyszłości? ? wejdź na mój profil i zobacz. Ciekawe

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc z telefonu (Android, Chrome), z poziomu strony głównej nie mogę wejść w powiadomienia (pokazuje mi że są, ale po kliknięciu częściowo wygasza się ekran i nic się nie dzieje). Z którejkolwiek podstrony (wątek, dział) wchodzi bez problemu.
Wersja pełna (z OSX lub W10) nie robi mi takich numerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Właśnie zalogowałem się przezd chwilą na Twoje konto na wersji mobilnej i na wersji na komputer na Chromie i w żadnym z nich, nie ma problemów z wejściem w powiadomienia,  więc zapewne   coś u Ciebie. Wyczyść przeglądarkę Chrome.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fobek, nie posty z przyszłości ale wpisy dotyczące wydarzeń przyszłych w kalendarzu FA,  każdy użytkownik ma prawo dodać wpis do kalendarza a moderator globalny to Akceptuje.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignisdei napisał:

Marek Właśnie zalogowałem się przezd chwilą na Twoje konto na wersji mobilnej i na wersji na komputer na Chromie i w żadnym z nich, nie ma problemów z wejściem w powiadomienia,  więc zapewne   coś u Ciebie. Wyczyść przeglądarkę Chrome.

Obecnie też nie mam, ale i nie mam powiadomień. Wtedy wejście jest bezproblemowe. Gorzej, jak mam powiadomienie.
Jeśli problem się powtórzy, dam znać. A w międzyczasie poczyszczę wszelkie ciastka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokazałem Ci Włodek obrazek.Wyżej masz z takim czerwonym koszem,porobiłem nawet strzałeczki...

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
26 minut temu, ignisdei napisał:

 sprawdźcie proszę czy wszytko dobrze poustawiałem!

Jakieś wielkie są strzałki przewijania góra-dół, chyba że mnie coś źle wyświetla......
No i Facebook już 2 miesiąc źle odsyła, pisałem o tym kilka razy w sprawach do załatwienia :(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są problemy z tym dodatkiem" scroll to up "w domu sprawdzę, mam wersję starą.  Spróbuje ją zaktualizować,  żeby się strzałki pojawiły, obecnie  cały interfejs tego widgetu jest w języku Rosyjskim. Całe szczęście, że pamiętam jeszcze cyrylicę ;) bo maturę zdawałem z Ruska :)

Czemu  piszecie że Facebook nie działa? przecież  ikonka na forum przekierowuje na wejście od stronę?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zalogowaniem brak (same kwadraciki bez strzałek), po zalogowaniu już jest OK.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jacek E. napisał:

No i Facebook już 2 miesiąc źle odsyła, pisałem o tym kilka razy w sprawach do załatwienia :(

Co do Facebooka to u mnie dobrze działa, może pokazuje Ci się tak dziwnie, bo nie jesteś zalogowany?

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Ciekawska napisał:

Co do Facebooka to u mnie dobrze działa, może pokazuje Ci się tak dziwnie, bo nie jesteś zalogowany?

Działa dobrze ale po kliknięciu na ,,f" przenosi do wersji mobilnej a nie jak powinien do ,,komputerowej" https://pl-pl.facebook.com/Forumastronomicznepl-196323367053712/

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jacek E. napisał:

Działa dobrze ale po kliknięciu na ,,f" przenosi do wersji mobilnej a nie jak powinien do ,,komputerowej" https://pl-pl.facebook.com/Forumastronomicznepl-196323367053712/

Zwracam honor, wcześniej patrzyłam z telefonu i było okay, z komputera faktycznie jest tak jak piszesz.

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2018 o 21:09, Karol_C napisał:

Nie wiem dlaczego na telefonie wyświetla mi wersje komputerową. To problem ze strony forum czy moich ustawień ?

Mam to samo. Jak się wyloguję i wyczyszczę wszystkie dane przeglądarki to jest wersja mobilna. Ale po zalogowaniu mam wersję komputerową. 

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po aktualizacji zginął favicon (w tej chwili jest zdaje się domyślny, taka biała kartka z zagiętym narożnikiem) , szkoda bo łatwiej namierzyć naszą stronę jak ma się otwarte kilka kart no i przyzwyczaiłem się do naszej ikonki..

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Ciekawska napisał:

Hmm, może i rozdałam "trochę" lajków z okazji zaćmienia, no ale jak to tak... Zresztą jest już po północy, a lajkowałam wczoraj :(

 

Mam tak samo jak Ty...Dawno mnie nie było,przeglądając zaległości i nagradzając obrazki też mi taka blokada się włączyła.

Pewnie błąd jakiś bo czemu miałoby służyć takie ograniczenie  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
37 minut temu, DarX86 napisał:

Coś wygasło czy się zmieniło? bo wyskakuje komunikat, że strona niezabezpieczona.

https://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/15615-wygasł-certyfikat-ssl/&tab=comments#comment-197844

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kapral a ten twój problem nie jest związany z rozmiarem jpg'a? Spróbuj dodać coś mniejszego. 

 

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)