Skocz do zawartości

Ostrzeżenie o błędach


Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie mogą nastąpić błędy na forum i czacie ...za co bardzo przepraszam. Forum to na razie niemowlę....które uczy się chodzić ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karma? ::) a cóż to? :D

No właśnie,co oznaczają te cyferki w Twoim profilu +1/-1.Próbowałem też ukryć imeila ale się nie daje.No i wreszcie te żółte napisy pod profilem,co to i dlaczego u mnie niema?.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karma? ::) a cóż to? :D

No właśnie,co oznaczają te cyferki w Twoim profilu +1/-1.Próbowałem też ukryć imeila ale się nie daje.No i wreszcie te żółte napisy pod profilem,co to i dlaczego u mnie niema?.

Pozdrawiam.

To karma, czyli jeśli komuś podoba się Twoja wypowiedź daj mu plusika...jeśli kogoś nie trawisz minusuj gościa ;)

Kto0ś dał mi minusa i ktoś dał plusa...;)

Fajna zabawa...oczywiście jeśli nie chcecie można to wyłączyć.

Jakie żółte napisy pod profilem?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie widzę 2 poważne błędy (używam przeglądarki Chrome) - brakuje ikonki oznajmiającej ze jest nowa wiadomość przy temacie w wybranym dziale - wyświetla się jedynie symbol brakującego obrazka. Plik z obrazkiem do którego się odwołuje:

http://www.forumastronomiczne.pl/Themes/blackrainv2203/images/polish-utf8/new.gif

Druga sprawa to wyświetlanie zdjęć w załącznikach. Fajnie by było zainstalować jakiś skrypt typu lightobox albo podobny - bo obecnie po kliknięciu na miniaturkę cała strona forum mi się rozsypuje a obrazek wylatuje poza ekran w prawo :/

poza tym forum wygląda fajniutko i mam nadzieję że się utrzyma :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Brakuje mi funkcji ( góra/dół ) na każdej stronie,zwłaszcza gdy jest już długa.

funkcja góra/dół włączona.

ja na razie widzę 2 poważne błędy (używam przeglądarki Chrome) - brakuje ikonki oznajmiającej ze jest nowa wiadomość przy temacie w wybranym dziale - wyświetla się jedynie symbol brakującego obrazka. Plik z obrazkiem do którego się odwołuje:

http://www.forumastronomiczne.pl/Themes/blackrainv2203/images/polish-utf8/new.gif

poprawione

Druga sprawa to wyświetlanie zdjęć w załącznikach. Fajnie by było zainstalować jakiś skrypt typu lightobox albo podobny - bo obecnie po kliknięciu na miniaturkę cała strona forum mi się rozsypuje a obrazek wylatuje poza ekran w prawo :/

poblem występuje tylko pod przeglądarką chrome, postaram sie to w jakiś sposób rozwiązać.

Robert mam dwa tematy

1)-Zegar forum- brak mi odnośnika AM-PM przy zegarku lub  zegara 24 godzinnego

2)-Brakuje mi przy awatarze wskazania obecności na forum - Offline Online

zmieniłem czas forum na 24 godzinny,

dodałem ikonki online/offline przy postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, masz teraz (zobacz pod swoim awatarem!) zero plusów i zero minusów. Jeśli chcesz sie poprawiać tak BARDZO, mogę ci zaraz wlepić minusa na dobry początek ;)

P.S. Do p. Ignisdei, winowajcy tego foruma- czy te emotikonki mogłyby być jakieś inne, w sensie fajowsze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja,widzę że mam ciemno pod latarnią,wszystko przez drzemkę z której wyszedłem jak z nad świetlnej.Tak na marginesie Luwrr Ci nie daruje profanacji MonaLizy.-------.

Taurus-16"Refraktor ED 120. Wszystko pod wizual, Pentaxy XW-3,5,XW-5,XL-7,XW-10,XW-14,XL-40,Orion SkyGlowe,Zrozumieć każdego i mu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Do p. Ignisdei, winowajcy tego foruma- czy te emotikonki mogłyby być jakieś inne, w sensie fajowsze?

Przekaże Technicznemu Wiesławie!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

...(używam przeglądarki Chrome)...Druga sprawa to wyświetlanie zdjęć w załącznikach. Fajnie by było zainstalować jakiś skrypt typu lightobox albo podobny - bo obecnie po kliknięciu na miniaturkę cała strona forum mi się rozsypuje a obrazek wylatuje poza ekran w prawo :/

W najnowszej wersji Google Chrome problem z załącznikami już nie występuje. Wystarczy zaktualizować przeglądarkę i po kłopocie:  http://www.google.pl/chrome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

nie chcác zakladac nowego watku pisze tutaj (mam nadzieje ze admin sie nie obrazi :) )

od czasu do czasu tutaj zagladam i problem mam taki, ze jak klikam "zobacz nowe posty" tylko 1 albo 2 tematy wyskakuja. czy robie cos nie tak, czy to taki urok silnika forum?

pzdr

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcác zakladac nowego watku pisze tutaj (mam nadzieje ze admin sie nie obrazi :) )

od czasu do czasu tutaj zagladam i problem mam taki, ze jak klikam "zobacz nowe posty" tylko 1 albo 2 tematy wyskakuja. czy robie cos nie tak, czy to taki urok silnika forum?

pzdr

adam

Napiszę do technicznego i dam znać! POZDRO

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 5 lat później...

Nie wiedziałem gdzie przykleić tego posta.

 

Nie można by tej listy zdecydowanie wydłużyć? Zapewne gro osób z tego korzysta a w tej chwili są tam tylko 3 pozycje.

2017-02-08_16h48_09.png.4dfc809d66046b5860d6eeb6f5825065.png

 

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)