Skocz do zawartości

KONKURS FA pt. ,,WAKACYJNA CHMURWA FA 2016, 2017, 2018"

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

xxxxxx 2018 xxxxxx Kolejne wakacje, więc i kolejny sezon naszej unikatowej chmurwnej zabawy   Foćcie chmurwy w dzień i w nocy, niech ich piękno nas zaskoczy!   Przypominam regulamin i d

No to ja dokładam nagrodę za II miejsce.  

A propos nagród w konkursie.  Nasz Kolega Marcin z kraju pachnącym żywicą lub jak ktoś woli klonowego liścia, ufundował mały-wielki rarytasik, który wyszedł w nakładzie tylko 7000 egzemplarzy na cał

Dodane obrazy

Wchodzę na forum po ciężkim tygodniu a tu taka miła niespodzianka.

Dzięki za docenienie fotki :) Jest mi naprawdę miło zwłaszcza, że chmury i zjawiska optyczne w atmosferze to taka moja druga "zajawka" zaraz po astronomii.

Gratulacje dla pozostałych i jeszcze raz dzięki :)

• Like 4
Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 miesięcy później...

xxxxxx 2017 xxxxxx

Na razie powtórka z rozrywki :( Przynajmniej nad morzem :(
No to może powtórzymy zabawę????
Czy się znajdzie nagroda? Nieważne - będzie zabawa :)
Przypominam regulamin i do dzieła Forumowiczki i Forumowicze:

1. Do konkursu może przystąpić Forumowiczka i Forumowicz FA.

2. Każdy uczestnik może zgłosić 2 swoje fotografie, podając swoje imię i nazwisko z opisem - czym i jak zostały wykonane oraz gdzie.

3. Fotografie obejmują okres czyli od 26.06 - 31.08. Przedstawiać maja chmury w dzień i w nocy, jak również zjawiska im towarzyszące.

4. Fotografię ,,WAKACYJNEJ CHMURWY" wybierzemy w ankiecie od 06 - 11.09.2017r. Oddajemy 1-3 głosów.

Wielka prośba - Nie lajkujcie oficjalnie zgłoszonych prac - Zrobicie to w ankiecie :)

Nagrody może się znajdą.... - ale najważniejsza jest satysfakcja - czyli uznanie Userów FA :) - Ja każdemu z ,,Pudlarzy" wyślę naszywkę FA, może ktoś coś ma astro zbędnego ???? Będzie bardzo miło jak podaruje :)

Fotografie wstawiamy w tym wątku - można już od dzisiaj. W dniu 06.09 dorobię stosowną ankietę.
To do dzieła - Miłej zabawy w chmurwowaniu życzę :) 

• Like 5
Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Jacek E. napisał:

Nagrody może się znajdą.... - ale najważniejsza jest satysfakcja - czyli uznanie Userów FA :) - Ja każdemu z ,,Pudlarzy" wyślę naszywkę FA, może ktoś coś ma astro zbędnego ???? Będzie bardzo miło jak podaruje :)

Kiedyś dostałem na zlocie tapetę w motywie astronomicznym. Miała być przekazana w jakimś konkursie, nie pamiętam w jakim i z jakich przyczyn nie poszła. Zalega mi w szafie chętnie przeznaczę ją na nagrodę, jeśli oczywiście Organizator konkursu nie oponuje?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignisdei napisał:

Kiedyś dostałem na zlocie tapetę w motywie astronomicznym. Miała być przekazana w jakimś konkursie, nie pamiętam w jakim i z jakich przyczyn nie poszła.

A! - to dar od Przemka Ceszki ze Szczecina - Jest naprawdę super i jakościowo i wizualnie, zabezpieczona w twardym rulonie transportowym (jedna z lepszych firm, zamawiałem tam niebo do swojego astropokoju) - Pierwyj Sort Tapeciarstwa! Warto walczyć :)

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Niniejszym ogłaszam, że mamy kolejnego Sponsora nagród w naszej ,,Wakacyjnej chmurwie"
Jest nim Kolega Wega :) Dziękujemy!

Nagrodą jest nowiutka książka pt. ,,Atlas chmur i pogody"
Zapraszam do łapania tych naszych ,,ulubionych" wytworów natury :)

ATLAS CHMUR.jpg

Tak więc w puli nagród mamy: Tapetę nieba, tektyt z rodziny indochinitów lub rosiczkę (drosera capensis) - do wyboru, ,,Atlas chmur i pogody" oraz naszywki FA :)

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Do puli nagród dorzucam książkę o meteorytach, którą wygrałem w zeszłym roku. Sponsorem był Marcin (wessel) - może potraktujmy tą ciekawą książkę jako "puchar przechodni". Nie będę wklejał zdjęcia - post nr 6.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Gayos napisał:

Sponsorem był Marcin (wessel)...

Chciałeś napisać Maciek :) Jeszcze trochę i będzie więcej nagród jak zdjęć biorących udział w konkursie :)) 

Odnośnik do odpowiedzi

9.

Autor: Adam Niezgoda

Detektor: Nikon A10

Obiekt: Cumulus fractus przed zachodem Słońca

Rewal: dn.05.08.2017

Opis: Zdjęcie zostało wykonane po obróceniu aparatu fotograficznego o 180 stopni góra-dół, dlatego jaśniejsze tło nieba jest u góry.

Cumulus fractus przed zachodem Słońca.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • Jacek E. zablokował ten temat
  • Jacek E. odblokował ten temat
  • Jacek E. odblokował i polecił ten temat