Skocz do zawartości

XIII Zlot w Zatomiu - Relacja


Alice

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Jacek E. napisał:

Straż Graniczna - ustrzeże :)

Dobrze że jak mnie zatrzymywał zza drzewa nie miał założonej tej swojej zielonej kurtki i włączonego czerwonego światełka w czapce którą machał do mnie. Mogło to się zakończyć niechcianym pościgiem przez Gorzów i może po S3 ;)

 Takahashi FSQ 106ED, TS 50/205 guidescope, NEQ6pro belt mod, QHY8L, ALccd5L-IIc, 550d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować Wam za miło spędzone chwile, konwersacje i obserwacje i do zobaczenia na wiosnę.

Jacku, mam Twoją niebieską czapeczkę DO, jest zabezpieczona. Zdzwonimy się jutro.

SW Dobs 12" rozsuwany, Coronado PST 40/400, ES 24 mm, LVW 13 i 8 mm, WO SWAN 33 mm, filtry UHC-S, O-III, H-beta, Powermate 2,5x Tele Vue i inne rzeczy, mniej ważne ale też potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Canpol leży dokładnie w połowie drogi między Zatomiem i Trójmiastem. I najważniejsze, można tam smacznie zjeść.

Synta 14'', Synta 10'' dob, Nikon EX 10x50, Celestron 102/500 SLT, TV UHC 2'', Hyperion 31mm, ES 24mm, ES 14mm, ES 8.8mm, ES 6.7mm, Vixen  NLV 5mm, GSO 2x ED 2''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszu, popełniłeś podstawowy błąd, zacząłeś za wcześnie i za ostro :)) - musisz rozkładać siły nie 12:00 - 17:00 tylko 12:01 - 2:00. No i Panamerasowi lepiej podziękuj za przechowanie kompa ;). Myślę, że następnym razem będzie równie wesoło i nikomu się nic nie stanie :)

 

  • Like 2

Montaż ATM, niutek 130/650 z ASI034 do guide na refraktorku 70/500, Nikon D3100 full spectrum + pier  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , tak to bywa , że nie ma się  czasami tyle wolnego czasu na przyjemności ...Kolejny Zlot za nami..Niestety ominęła mnie czwartkowa impreza w naszym pokoju..podobno było gorąco...:))

No i nie wziąłem tym razem roweru :O!!!

Czasami było dramatycznie ... musiał interweniować room service...fotka w załączeniu.  :))

Pozdrówka dla wszystkich !!

 

PA010162.JPG

  • Like 9

Tylko lornetki ;) TZK 10x80,  Vixen BT 80 M-A, Oberwerk 20x80, BPC 25x70 , Pentax 12x50 , Levenhuk 16x42 ,Vixen Polaire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś wreszcie znalazłem trochę czasu i zmobilizowałem się do napisania kilku słów na blogu o XIII zatomskim zlocie. Zapewne co niektórzy już widzieli ten wpis. Może to i dobrze, ze opisałem to dopiero teraz bo wrócimy sobie na chwilę do tamtych dni. A dla wszystkich, którzy chcą to zrobić kilka fotek z mojego aparatu.

IMG001.jpgIMG002.jpgIMG003.jpgIMG004.jpgIMG005.jpgIMG006.jpgIMG007.jpgIMG009.jpgIMG010.jpgIMG011.jpgIMG012.jpgIMG013.jpgIMG014.jpgIMG015.jpgIMG016.jpgIMG017.jpgIMG018.jpgIMG019.jpgIMG020.jpgIMG021.jpg

  • Like 1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)