Skocz do zawartości

XIV ZLOT w Zatomiu - Zapisy 30.03 - 02.04 :)


Jacek E.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignisdei napisał:

 

Oto lista zlotowiczów

65. Tomek "Wampum" - na 100% jedna doba z wyżywieniem, być może druga - jeszcze nie wiem gdzie, co (czekam na wpłatę)

No to więcej niż na XIII :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignisdei napisał:

 

Oto lista zlotowiczów


8.Anva -Pyra 3 140 zł (trzy doby bez noclegu) zwrócono 105zł za wyżywienie na konto zlotowicza 

Kurka wodna -jestem bez noclegu i bez żarcia -to 140 to opłata klimatyczna czy jak?
3 doby bez wyżywienia to 125 a bez noclegu 140 -dobrze czytam?
 

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.

 

" 57. Cesar - 3 doby bez wyżywienia - Gościniec Bar 140 zł (trzy doby bez noclegu)  odnotowane na podstawie potwierdzenia  przelewu "

 

Właściwie,  będzie ciepło to w wiatce głowę przyłożę gdzieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Anva napisał:

Kurka wodna -jestem bez noclegu i bez żarcia -to 140 to opłata klimatyczna czy jak?
 

Włodek - przyjmiemy Cię do trójki między lodówką a schodami zrobisz sobie gniazdko :)) Oczywiście co najmniej jedna wiśniówka za dobę!

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Cesar napisał:

Mam to samo.

 

" 57. Cesar - 3 doby bez wyżywienia - Gościniec Bar 140 zł (trzy doby bez noclegu)  odnotowane na podstawie potwierdzenia  przelewu "

 

Właściwie,  będzie ciepło to w wiatce głowę przyłożę gdzieś :)

Jedna strona twoja a druga moja:))

6 minut temu, Jacek E. napisał:

Włodek - przyjmiemy Cię do trójki między lodówką a schodami zrobisz sobie gniazdko :)) Oczywiście co najmniej jedna wiśniówka za dobę!

Jacek dziki za schronienie-z tą wiśniówką bedzie problem- ale mam coś innego równie dobre.

  • Like 1

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignisdei napisał:

Oj tam, Oj tam  jak zwykł podśpiewywać Adolf ;) 

Robert nie denerwuj sie - jest poniedzialek wiec trzeba sobie umilic początek tygodnia:))

łł -pisze
ąą- pisze
tym razem forum nie trawi "e" z ogonkiem i "c" z kreseczką - czy tylko u mnie?

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zamykamy wpłaty. Kasa wysłana. Jutro umawiam się z agentem PZU.  Jeśli ktoś z Was nie był na zlocie i nie wysyłał imiennego przelewu  proszę o dosłanie mi Imienia Nazwiska i pesela na PW do ubezpieczenia.
  • Przemeblowałem nieco rezerwacje, bo troszkę ludzi się posypało,  by nie zajmować pokoi po jednym  zlotowiczu.
  • Kasa poszła do wybranych gospodarzy więc w razie "w" możecie sobie dowolnie rotować  oczywiście  w obrębie danego ośrodka. 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dane na jutro do PZU zlotowiczów na PW:

Wąski: Imię, Nazwisko, Pesel 

KRISQ: Pesel 

Ossek: Pesel 

Stefanchm: Pesel 

Darius Pesel 

Astrorumia: Pesel 

Rafał 73: Pesel 

Grzesiek S: Pesel 

 Mrozstef: Pesel 

Paździoch:  Imię, Nazwisko, Pesel 

 

Niektóre z nich musiałem skasować a niektórych szczególnie nowych nie mam. 

Jutro o 18.00 zawieramy polisę.

Spieszcie się. 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot ubezpieczony dziś  w PZU:

100.000 zł śmierć zlotowicza

60.000 zł Trwały uszczerbek na zdrowiu zlotowicza

 

Dodatkowo mamy w pakiecie za:

Trwałe inwalidztwo 20.000 zł

Dieta szpitalna 100zł/dzionek

pomoc finansowa 5.000 zł dla zlotowicza w razie W.

 

Jesteście bezpieczni od czwartku 00.01 do niedzieli 24.00 łącznie z powrotem do domciu  Cool

  • Like 2

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)