Skocz do zawartości

Tapatalk i FA


MrOD

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd pamiętam mam problemy z odczytem FA na urządzeniach mobilnych. Korzystam z programu tapatalk.
Skontaktowałem się kilka miesiecy temu z producentem i obiecał iż skontaktują się z administracją forum i ustalą przyczynę jednakże jak twierdzili nie otrzymali jeszcze dostępu do konta testowego. Skontaktowałem się ponownie z nimi w zeszłym tygodniu i obecnie otrzymałem następującą odpowiedź

The forum you are trying to reach runs on a very old plugin hence causing the issue. We have contacted forum owner to update their plugin, pls. report the same to your forum admin.

Jest szansa aby coś się ruszyło w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam Tapatalka (uważam go za zbędny gadżet), rzadko tez uzywam do przeglądu FA smartfona ale przez Chrome czy Liska wygląd forum jest od dawna w komórze OK - jak na monitorze i wszystkie funkcje są dostepne....

mobil.jpg

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gajowy napisał:

Ja tez czytam FA na Taptalku i jedeny problem mialem z postami watku "Wiadomosci z Internetu" (kolor tla), ale po zmianie tla na ciemny wszystko jest ok.

Tu problemy będą, Kolega Paweł kopiując strony - kopiuje z różnymi tłami, podobnie jest gdy ktoś wstawia tekst z jakiegoś edytora, ale na to już nikt nic nie poradzi niestety. Prawidłowe formatowanie potrzebne ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jacek E. napisał:

Tu problemy będą, Kolega Paweł kopiując strony - kopiuje z różnymi tłami, podobnie jest gdy ktoś wstawia tekst z jakiegoś edytora, ale na to już nikt nic nie poradzi niestety. Prawidłowe formatowanie potrzebne ;)

Jest na to fajny sposób. Wystarczy skopiowany z netu tekst wkleić uprzednio do windowsowskiego dokumentu tekstowego. Wyczyści on tekst z wszystkich linków, kolorów czcionek czy tła. Ujednolici rozmiar i typ czcionki. :)

 

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy? przecież wystarczy skopiować tekst z obojętnie jakim tłem i przy wklejaniu go nie klikać na "wklej" tylko na " wklej jako zwykły tekst" i wkleja się w kolorze tego forum. :)

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI224 MC, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też skorzystać z bardzo fajnej własności forum - po wklejeniu tekstu pojawia się na dole edytora opcja "remove formatting" (nigdy was nie zaintrygowała? :) ). Wystarczy kliknąć i gotowe. Jest też przycisk na przyborniku edytora z ikonką "Tx". Generalnie większość edytorów w internecie ma taki przycisk (np gmail).

SW 200/1000, TSAPO65Q, NEQ6 Pro SynScan, iOptron CEM25EC, Atik 383L+, ASI1600MMC, PG Chameleon3, MPCC, IDAS LPS P2, Nagler 9mm, Powermate 2,5x, Nikon D80, D7500, D750, Samyang 135

Szukasz darmowej wersji PixInsigt LE? Zgłoś się na PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)