Skocz do zawartości

Firma "Delta Optical" Partnerem FA.


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Pawcio napisał:

Chciałem poinformować, że nasz forumowy upust nadal działa - wysłałem na adres  [email protected] prośbę o datę dostępności montażu i zapytanie o ew. upust powołując się tylko na forumastronomiczne.pl. Po chwili otrzymałem odpowiedź, że mają akurat 1 szt. EQ6-R na stanie i uprzejmie zaproponowano mi upust 10% że tak powiem, długo się nie zastanawiałem - czekam na dostawę towaru - w statusach przeprosiłem całą ferajnę za możliwy brak pogody ? 

Te 10% lub nawet więcej jest dla każdego dobrego dyplomaty bez powoływania się na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jednak ja nie jestem dobrym dyplomatą i raczej nigdy się nie "handluję" jak jest za drogo po prostu nie kupuję Tutaj po prostu wiedziałem, że mogę powołać się na FA - zadziałało 

  • Like 4

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Jeszcze nie opadł kurz po dostawie montaży iOptrona a już mam dla Was drugą, równie dobrą wiadomość. Tym razem ucieszą się fani obserwacji wizualnych w najlepszym wydaniu. Dotarła pierwsza partia okularów Pentax, renomowanego producenta z Japonii. Doskonałe i pachnące krainą kwitnącej wiśni produkty w bardzo konkurencyjnej cenie ? Pamiętajcie, że dla forumowiczów działa rabat -10% ? 

KLIK

Edytowane przez Delta Optical
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zeszłego tygodnia próbowałem zamówić korektor komy Televue z sklepu DO. Zależało mi jednak na wysyłce zagranicę, także jako, że na stronie internetowej można podać jedynie adres w Polsce skontaktowałem się z sklepem poprzez e-mail.

 

Kontakt mailowy do najprostszych nie należał. Na odpowiedź musiałem czekać zwykle do następnego dnia. Najpierw odpisano mi, że wysyłka zagranicę jest możliwa. Następnie musiałem czekać kolejny dzień na ustalenie dodatkowych kosztów wysyłki. Odpowiedź otrzymałem i właściwie tyle. Strona internetowa nie przyjmuje adresów poza krajem, także znów musiałem pisać o to, jak faktycznie zrealizować to zamówienie. Dzień później kolejna odpowiedź z podaniem danych do wysyłki do faktury proforma. Po wysłaniu danych następnego dnia kolejny mail w którym napisane jest, że mam te dane wysłać jeszcze gdzieś indziej ?zwykłym mailem?? Napisałem sklepowi, że dane zostały już podane i od tamten pory dwa dni cisza.
 

W moim odczuciu obsługa w tym sklepie charakteryzuje się kompletnym brakiem profesjonalizmu i podejściem do klienta. Ciągnięto ze mną rozmowy przez tydzień zamiast załatwić to od razu, po czym po podaniu wrażliwych danych osobowych cisza i brak odpowiedzi. Gdybym tak traktował swoich klientów, to wylano by mnie z pracy. Stanowczo odradzam zakupy w tym ?sklepie?.

 

Robilem już kiedyś zakupy w teleskopy.pl i polecam. Załatwiono wszystko profesjonalnie z wysyłką zagranicę włącznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamawiałem wielokrotnie w Delcie i dla mnie obsługa jest tam na najwyższym poziomie. Co do kontaktu mailowego - weż pod uwagę, że to nie jest mały sklepik astro, gdzie sprzedawca może odpisać po godzinie. W razie "nietypowych" sytuacji proponuję po prostu zadzwonić i wyjaśnić, zamiast oczekiwać na złotego maila ?

Najwyrażniej sprzedaż indywidualna poza Polskę to nie jest główny target i wiążą się z tym pewne wewnętrzne procedury/ustalenia. Pewnie szybciej i łatwiej by to poszło w mniejszej firmie.

Co do teleskopy.pl to miałem tam nieprzyjemne sytuacje, także wszystko "zależy". 

Rabat 10% od Delty to dobry ukłon w stronę klienta, korzystałem już wielokrotnie ?

  • Like 3

Astro vlogi na YouTube -> klik 
Lornetki
: Orion 2x54, APM 10x50 ED, APM 16x70 ED, APM 25x100 ED  |  Statywy: Manfrotto 475b (głowica 502ah), Benro Mach3 (głowica S6)

nieboprzezlornetke.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Przekazałem koledze przeprosiny za sytuację na PW kilka dni temu ale chciałbym poinformować też innych. Wpadka jest spowodowana kilkoma zajściami. Okres świąteczny jest dość burzliwy a więc jest dużo zamówień, przerwa świąteczna, również braki kadrowe z powodu Covid nam nie pomagały przez co sprawą zajmowało się kilka osób, dodatkowo ostatnie dni to były ciągłe delegacje (czyli kolejne braki w kadrze w biurze) i głównie dlatego sprawa się przeciągała.

W dniu 31.12.2021 o 17:26, Paweł Sz. napisał:

A ja zamawiałem wielokrotnie w Delcie i dla mnie obsługa jest tam na najwyższym poziomie. Co do kontaktu mailowego - weż pod uwagę, że to nie jest mały sklepik astro, gdzie sprzedawca może odpisać po godzinie. W razie "nietypowych" sytuacji proponuję po prostu zadzwonić i wyjaśnić, zamiast oczekiwać na złotego maila ?

Dziękujemy. Kontakt mailowy mógłby być szybszy ale, że firma nie zajmuje się tylko branżą astro ale również termo i noktowizją, optyce do broni sportowej, lunetach obserwacyjnych i mikroskopii to poszczególne wiadomości rozdzielane są do odpowiednich grup i nie dzieje się to z automatu, robi to osoba z uprawnieniami administratora w czasie względnego spokoju dnia (czyli z reguły w godzinach porannych i wieczornych ? ).

Nie informuję o tym aby wytłumaczyć wpadkę tylko chciałem zaapelować ze swojej strony, jeżeli była prowadzona już korespondencja mailowa a mamy inną sprawę to najlepiej odpisać w odpowiedzi, nieważne, że pytamy o cokolwiek innego ? wtedy uprzednio zamknięte zgłoszenie otworzy się na nowo i trafi natychmiast do tej samej osoby, bez oczekiwania na przydział.

Czystego Nieba!

Edytowane przez Delta Optical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 27.12.2021 o 10:14, Delta Optical napisał:

Jeszcze nie opadł kurz po dostawie montaży iOptrona a już mam dla Was drugą, równie dobrą wiadomość. Tym razem ucieszą się fani obserwacji wizualnych w najlepszym wydaniu. Dotarła pierwsza partia okularów Pentax, renomowanego producenta z Japonii. Doskonałe i pachnące krainą kwitnącej wiśni produkty w bardzo konkurencyjnej cenie ? Pamiętajcie, że dla forumowiczów działa rabat -10% ? 

KLIK

Czy rabat na okulary Pentax dla forumowiczów FA jest aktualny? Czy są jakieś dodatkowe warunki aby dostać rabat -10% ? 

Edit.

Doczytałem na głównym. Czyli potrzeba 200 postów aby dostać rabat? No cóż. Nie wiem czy dam radę zanim braknie towaru ? 

Edytowane przez Hamster

MAK 150 Orion, MEADE AC 120/700, ED80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
12 godzin temu, soczi napisał:

Dość ciekawe, że te TS XWA ma produkty w ofercie DO niejednolite design'ersko, bo 20-tka wzorowana na WO, a reszta na Lunt.

Tak jest w istocie, osobiście sprawdzałem po jednej sztuce każdego z okularów aby sprawdzić ich muszle oczne i 20 mm jako jedyna posiada wykręcaną muszlę oczną.

W sprawie rabatów dla świeższych użytkowników to proponuję napisać bezpośrednio do mnie, tak aby nie było nieporozumień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon na planety zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy wiemy jakie znaczenie w finalnym obrazie Księżyca i Planet ma jakość użytych akcesoriów, w tym okularów. Postaraliśmy się wzbogacić wybór planetarnych szkieł o okulary Takahashi. Genialna jakość, znana i ceniona na całym świecie. Niestety doskonała seria Takahashi Abbe jak i Takahashi LE nie są już w produkcji, stąd też ortoskopy Takahashi Abbe ograniczają się tylko do ogniskowych 6mm i 25mm, nie możemy nic na to poradzić. Takahashi LE są dostępne prawie w każdej ogniskowej? ?

Okulary Takahashi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawych produktów Lacerta.

Dla fanów obserwacji obuocznych nasadka bino Lacerta, z myślą o zbliżającym się sezonie na planety. Wizualnie jak i mechanicznie jest na bardzo wysokim poziomie, wygląd niektórym może przypominać produkt WO ? Tak samo jak wyposażenie, które obejmuje korektor/barlow o krotności 1.6x.

Nasadka binokularowa Lacerta

 

Coraz większa aktywność słoneczna i dłuższe dni zachęcają do obserwacji tarczy Słońca z tego powodu dodaliśmy do oferty pryzmaty Herschela Lacerta w bardzo konkurencyjnej cenie. Idealny sprzęt do refraktorów.

Kliny Herschela Lacerta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
W dniu 14.12.2021 o 14:26, Delta Optical napisał:

Drodzy forumowicze, rabat dla FA nadal działa. Teraz możecie to zrobić szybciej za pomocą kodu rabatowego wpisywanego podczas składania zamówienia: FA2021. Kod rabatowy -10%.

Czystego Nieba.

Czy kody rabatowe działają również na Allegro czy tylko w sklepie na stronach Delty? 

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, szdom1 napisał:

Czy kody rabatowe działają również na Allegro czy tylko w sklepie na stronach Delty? 

Nie mam zielonego pojęcia. Pisz do Delty.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli de facto dla zakupów do 200zł nie ma żadnego rabatu gdyż przez Allegro mamy darmową wysyłkę a u Delty za zakup do 200zł musimy zapłacić 20zł kurierowi. 

Przykładowo:
Allegro -} Produkt za 150zł + kurier 0zł  =  całkowity koszt zakupu 150zł
Delta -} produkt za 150zł   -  rabat FA 15zł  + kurier 20zł  =  całkowity koszt zakupu 155zł

? ? ? 
pzdr.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Cześć wszystkim,

Od niedawna pojawiła się polska wersja językowa aplikacji SynScan Pro. Jesteśmy świadomi, że z pewnością pojawią się pewne błędy w tłumaczeniu, część angielskich terminów wymaga wyjątkowej elastyczności językowej aby przełożyć je na nasz język🙂

Dlatego, jeżeli ktoś ma pomysł na zmianę tłumaczenia pewnych terminów to jesteśmy otwarci na sugestie, jest to wersja beta, z pewnością jest miejsce na mniejsze bądź większe poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Jeżeli mógłbym zasugerować, to mile widziane były by też rabaty na usługi. Ostatnio dzwoniłem do Państwa firmy aby dowiedzieć się o koszty kolimacji lornetki z Państwa oferty - Celestrona Sky Mastera 15x70, powiem szczerze, informacja iż cena usługi może przekroczyć wartość lornetki, zniechęciła mnie skutecznie do dalszych zakupów, mimo że około tygodnia wcześniej kupiłem Pentaxa 10mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)