Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega z Konina, ma na imię Tadek i nic mu nie jestes winien... Takie zdarzenia, po prostu, mają miejsce od czasu do czasu :):):)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, pawelsky napisał:

Chyba musimy zasłużyć się stażem, żeby dodawać foty.

Pasowałem Ciebie z Wąskim na Usera, możesz wklejać...Cool

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piekne fotografie ze zlotu. Chciałem jechać na ten zlot i bardzo żałuję, ale nie dałem rady ogarnąć wszystkich spraw. Na 15-ty jadę z żoną i wnukiem! I basta!!! Pozdrawiam wszystkich!!! 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gwoli ścisłości. Kilka ze zdjęć zamieszczonych w tym wątku chciałem wykorzystać na blogu. Jeżeli ktoś nie wyraża zgody proszę o PW do mnie. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ta 80tka - czytaj  największy teleskop w Polsce Cool stanął w Zatomiu po naszym odjeździe?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurczak - tyle pstryków było i tylko Tadzia jedna fotka zbiorówki opublikowana :(
Próbowałem powiększyć, podciągnąć niedoświetloną stronę ale oświetlona się prześwietla :( Może Robert przejrzyj swoją lustrzankę...

P.S. Chyba to trzeba na maskach zrobić ;)

IMG_7532.jpg.62ba356386552ff9d1de958181a8981b.thumb.jpg.aa91bd87dd423e0324444170da860bed.jpg

• Like 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam tylko kamerkę...moja lustrzanka dawno zdechła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, ignisdei napisał:

Ja mam tylko kamerkę...moja lustrzanka dawno zdechła.

No to czyja druga fociła? Przyznać się.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wąski robił, znając Piotra dopieszcza i gładzi ile i gdzie popadnie - ot takie profesjonalne "zoczenie" :) Ale zazwyczaj jak opublikuje zdjęcie - klękajcie narody..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Pawcio napisał:

Wąski robił, znając Piotra dopieszcza i gładzi ile i gdzie popadnie - ot takie profesjonalne "zoczenie" :) Ale zazwyczaj jak opublikuje zdjęcie - klękajcie narody..

O! No to dawaj Piotrek porządną zbiorówę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Jacek E. napisał:

Kurczak - tyle pstryków było i tylko Tadzia jedna fotka zbiorówki opublikowana :(
Próbowałem powiększyć, podciągnąć niedoświetloną stronę ale oświetlona się prześwietla :( Może Robert przejrzyj swoją lustrzankę...

P.S. Chyba to trzeba na maskach zrobić ;)

Proszę, by lepiej się czekało na lepszą fotkę innego fotografa :P 

z.thumb.jpg.d22f6c1b641f823a19d1c070dea012a8.jpg

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Pawcio napisał:

Taaa, widziałem jego wcześniejsze foty. Zna się gość na rzeczy. :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem! W końcu mam spokój i wolne od obowiązków (bo jestem w pracy...:))). W niedzielę po krótkiej wizycie w centrum ogrodniczym w Gorzowie i po "zabawie w berka" z Gayosem na S3, zaraz po 14 byłem już w domu.

Alice, co do porannych niedzielnych wydarzeń na Słońcu, to jednak chyba byliśmy świadkami flary klasy M, a w ciągu 24 godzin w tym rejonie 2644, nastąpiły razem trzy wyrzuty (M4.4, M5.3 i M2.3). Tak więc rejon tych plam był niepozorny, ale za to ciekawy.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta