Skocz do zawartości

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

szary

TRANSAKCJA ZREALIZOWANA Sprzedam lornetkę Delta Oprical Extreme 15x70 ED

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do sprzedaży mojej Delta Optical EXTREME 15x70 ED. Solidna lornetka w bardzo dobrym stanie optycznym oraz mechanicznym, poprawnie skolimowana. Kupiona w 2013 r. w Delta Optical,  a więc jeszcze na gwarancji.  Jest to sprzęt ze znanej i cenionej serii BA8.  Poszczególne modele z tej serii, klasyfikowane jako premium można spotkać pod różnymi markami, np. TS Marine, William Optics, Orion Resolux, Oberwerk Ultra itp. Parametry pod linkiem: 

https://deltaoptical.pl/lornetka-delta-optical-extreme-15x70-ed,d2880.html

Jak można przeczytać na optycznych i astronomicznych forach, ze wszystkich modeli z serii BA8 to właśnie 15x70 pod kątem jakości dawanych obrazów jest najbliższa legendarnemu już Fujinonowi 16x70 FMT-SX . Można się spotkać z opiniami, że to 80% jakości Fujinona za kilka razy niższą cenę. W zestawie lornetka, oryginalna walizka z kompletem kluczyków, pasek do zawieszenia lornetki na szyi (nigdy nie używany), ściereczka do czyszczenia optyki (nigdy nie używana), dokument zakupu oraz gwarancja. Cena 1.000 zł, przy czym ze względu na wartość oraz gabaryty sprzętu preferuję odbiór osobisty (Lublin i okolice), chociaż wysyłkę również mogę rozważyć. Więcej informacji na temat lornetki  na PW.

 

DSCN0788.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ?

 

Edycja: wszedłem w temat z opcji "szukaj" nie zauważyłem, że nieaktualne. Możesz napisać w prywatnej wiadomości czy warta ceny i jak się sprawowała?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×
© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2017)