Skocz do zawartości

Ołówkowe Słońce


Lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

Taki amator jak ja oszukuje się, że nie rywalizacja się liczy a rozwój ale jak się widzi taką pracę to igiełka zazdrości ukuła w szyje;) szkic bardzo fajny, szczególnie ten krwisty kolor. Masz mój głos i myśląc już o kolejnym etapie mam nadzieję, że przygotuje się lepiej i wtedy będziemy rywalizować jak równy z równym:) pozdrawiam Łukasz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, RE-WEL-KA. :notworthy:

Aż człowiekowi żal, że nie ma Lunta albo Solarmaxa... :crybaby:

  • Like 1

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero dzisiaj odpisuję - miałem szalony tydzień.

Dnia 6/30/2017 o 11:44, jolo napisał:

Ekstra szkice. Nie to, że zdjęcia się mi opatrzyły, ale szkice mają to coś w sobie. Wyglądają jak płonący tancerze :) 

Szkice Słońca mają w sobie to coś - często przypominają wręcz zdjęcia. Ale jak się przekonałem na własnej skórze nie jest to łatwa technika :)

Dnia 6/30/2017 o 12:04, lukost napisał:

Jak zwykle - nowatorsko i na wysokim poziomie. Ciekawa rywalizacja w IKA się zapowiada. :)

Na pewno nie będzie łatwo - poziom wysoki i wyrównany.

Dnia 6/30/2017 o 12:43, lolak89 napisał:

Taki amator jak ja oszukuje się, że nie rywalizacja się liczy a rozwój ale jak się widzi taką pracę to igiełka zazdrości ukuła w szyje;) szkic bardzo fajny, szczególnie ten krwisty kolor. Masz mój głos i myśląc już o kolejnym etapie mam nadzieję, że przygotuje się lepiej i wtedy będziemy rywalizować jak równy z równym:) pozdrawiam Łukasz

Dziękuję - nie oglądaj się na innych tylko pisz tak, żeby tobie się podobało a przy okazji dziel się tym na forum. Jeśli jesteś zadowolony ze swojej pracy to najważniejsze :) A przy okazji skorzystają Czytelnicy.

Dnia 6/30/2017 o 16:31, cyberboss napisał:

Łukasz, RE-WEL-KA. :notworthy:

Aż człowiekowi żal, że nie ma Lunta albo Solarmaxa... :crybaby:

Daleko nie masz, zapraszam :)

Dnia 6/30/2017 o 20:09, Charon_X napisał:

W luncie 60 przy wiekszym powiekszeniu już tarcza jest taka "włochata" jak twoich fotkach. W PST tylko widać granulacje. 

Lunt60 ma trochę węższe pasmo i ciut większą aperturę - dlatego widać detal powierzchni. W aperturze 100mm detal jest oczywisty choć nie tak kontrastowy jak na fotkach (tu potrzeba double-stacka)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)