Skocz do zawartości

Forum wygląda źle!


Gość Paweł Trybus

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.07.2017 o 21:56, Hagen napisał:

Forum nie wygląda źle, zawsze jednak można coś poprawić, ale w porównaniu z tym co zrobiono z Astropolis to jest okey! Pozdrawiam!!! 

Nie bywam na Astropolis a raczej bywam sporadycznie. Ostatnie zmiany tam faktycznie negatywnie mnie zaskoczyły. 

EDIT

"Ostatnio aktualizowane" w dużym oknie po lewej stronie to świetny pomysł. Mi bardzo pasuje!

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo czasu spędziłem na FA, bo ten nowy układ mi się w ogóle nie podoba. Najbardziej doskwiera mi teraz brak najnowszych tematów w bloku po prawej stronie. Teraz są w centralnej części strony, ale czy jest jakiś inny sposób na odczytanie ostatniego wpisu w danym wątku niż tylko kliknięcie w niego (co prowadzi do pierwszego wpisu). To strasznie irytujące. Tak, wiem, wszystkim nie można dogodzić ;), ale było przecież dobrze..

Vortex Viper HD 10x42, APM ED 25x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Paether napisał:

 

Kiedy powrót do mniej ohydnej wersji? ;)

No to nie jest ten moduł, postów z bloku bocznego o którym pisałem, że jest ohydny , to jest moduł tematów i wygląda w głównym nawet znośnie.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardzo mi się podoba aktualna forma forum. Ostatnie posty od góry to bardzo dobra sprawa, przynajmniej zawsze coś ciekawego dodatkowo wpadnie w oko. Tak że chwali się Panowie :)

  • Like 1

Liczba obserwacji gwiazd zmiennych: SOGZ: >11 000   AAVSO: >9000

Messier: 110/110      H400I: 400/400

http://sogz-ptma.urania.edu.pl/

Bogdan Kubiak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bomba! Dziękuje. Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia ... fajnie by było jakby te ostatnio aktualizowane tematy były stronicowane tzn. prosiłbym o następne 20 po naciśnięciu cyfry oznaczającej kolejnej strony z ostatnio aktualizowanymi tematami 1, 2, 3, 4... itd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że niektórzy po prostu nie lubią zmian i ja chyba do nich należę bo obecna strona jak dla mnie jest kiepska. Wielka szkoda, tęsknię za starą odsłoną :(

  • Like 1

TSAPO 140/910 +QHY268M + QHYCFW3 & William Optics Guidestar 61 APO + ASI178MM

iOptron CEM70EC-NUC,  Astronomic 36mm: CLSCCD ,RGB, Ha, OIII, SII, pro planet IR742

https://moje-nocne-niebo.pl   

YouTube - Moje Nocne Niebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, to kwestia przyzwyczajenia. Ja kląłem ile wlazło dopóki u góry nie pojawiła się lista najnowszych postów. Teraz dla jest raczej OK jedynie czego mi brakuje (być może jedynemu) to aktualny widok słońca pod ręką - może zrobić gdzieś zablokowany temat z linkami do takich niezbędników? 

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawcio napisał:

Rafał, to kwestia przyzwyczajenia. Ja kląłem ile wlazło dopóki u góry nie pojawiła się lista najnowszych postów...

Lista najnowszych postów w tej formie co teraz to wg mnie tak jak pisałem wcześniej strzał w 10-kę. :pajacyk:

  • Like 1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)