Skocz do zawartości

Ankieta na koszulkę piętnastego zlotu


Ankieta na koszulkę piętnastego zlotu.  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakiej koszulce będziemy chodziś na piętnastym zlocie ?

    • Projekt 1 - Jacek E
    • Projekt 2 - Paether
    • Projekt 3 - DarX86


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Jacek 2 napisał:

Głosujemy do środy.

Jacku - daj linka w 1 poście do zgłoszonych projektów.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Aktualnie mam na tyle poważne sprawy w życiu do ogarnięcia, że odstawiłem jakieś dwa tygodnie temu wszelkie astronomiczne tematy. Jednak nie zapominam o koszulce. 

Nie mam w tym momencie żadnego programu do konwersji na grafikę wektorową więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł na łatwą konwersję (jakiś niewielki program?) to poproszę. Próbowałem w różnych konwerterach online ale to kompletnie się nie sprawdza (brak jakichkolwiek sensownych ustawień). Mogę również podesłać projekt jako jpeg w większej rozdzielczości niż w wątku koszulkowym

Dodam też, że jeśli projekt przejdzie, to w wersji ostatecznej zapewne będzie mniej szczegółowy. Czy to dobrze czy źle? Według mnie dobrze bo będzie bardziej "symbolicznie" nawiązywał do wszystkich poprzednich koszulek, a nie tak wprost. Dopóki jednak nie dopadnę jakieś sposobu na wygładzenie grafiki to sam nie wiem jak by to wyglądało.

Pozdrawiam!

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)