Skocz do zawartości

ANKIETA ASTROFOTOGRAFIA MIESIĄCA Forum Astronomicznego. Sierpień 2017r.


ANKIETA ASTROFOTOGRAFIA MIESIĄCA Forum Astronomicznego. Sierpień 2017r.   

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która astrofotografia zasługuje na miano Astrofotografii Sierpnia?

    • 1. Rafał Krajewski - NGC 6995 - Mgławica Welon
    • 2. Adam Tużnik - Księżyc
    • 3. Dariusz Wiosna - Wschodzący Księżyc w trakcie częściowego zaćmienia.
    • 4. Adam Tużnik - Zaćmienie Księżyca
    • 5. Adrian Szponar - wschodni Veil
    • 6. Łukasz Szczepański - Księżyc w ostatniej kwadrze
    • 7. Łukasz Szczepański - Gromada galaktyk w Pannie, 4536, NGC 4527, NGC 4533
    • 8. Łukasz Socha - Galaktyka M106 i sąsiadki
    • 9. Łukasz Socha - NGC7000
    • 10. Rafał Krajewski - NGC 6960 - Mgławica Miotła Wiedźmy
    • 11. Mirek Zagórski - tranzyt Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na tle Słońca
    • 12. Adrian Augustyniak - częściowe zaćmienie Księżyca
    • 13. Marcin Książek - NGC7380 Czarodziej
    • 14. Dariusz Wiosna - Messier 13
    • 15. Łukasz Sujka - Słoneczna Nirwana w H-alpha
    • 16. Łukasz Sujka - NGC6543 Mgławica Kocie Oko
    • 17. Grzegorz Czernecki - NGC 7635
    • 18. Grzegorz Czernecki - NGC 7380
    • 19. Dariusz Nowakowski - Mgławica Serce
    • 20. Artur Gutowski - Veil - NGC 6960

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

KonkursH sierpień.jpg

PATRON MEDIALNY - miesięcznik Astronomia

Serdecznie zapraszam do kolejnych wyborów konkursowych.

Astrofotografie miesiąca sierpnia, na które głosujemy znajdują się TU

Głosujemy od 01.09 godz. 9:00 do 06.09 godz. 9:00 !!!!!

Te, które według Was zwyciężą zostaną zakwalifikowane

do Konkursu im Heńka Kowalewskiego - Astrofotografia 2017 Roku FA.

Szanowni Jurorzy - przypominam, że głosujemy zgodnie z 8 punktem Regulaminu,

  1. Zasady głosowania w ankietach miesiąca i ankiecie roku:

      8.1  Ankiety są publiczne. 
      8.2  W ankiecie miesiąca biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy FA. W ankiecie roku biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy z minimalnym miesięcznym stażem od daty zarejestrowania na FA.
      8.2  Każdy głosujący może oddać głos na maksymalnie trzy prace zgłoszone do danej edycji.
     
8.3  Wszystkie głosy jurora, który w głosowaniu wskaże więcej niż trzy prace, stają się automatycznie głosami nieważnymi.
     
8.4  Ze względu na ograniczenia silnika ankiety forumowej, każdy głosujący zobowiązany jest samemu kontrolować ilość oddanych przez siebie głosów.
            Wykluczenia głosów wynikające z tego niedopatrzenia nie mogą być przedmiotem reklamacji.

 

Niech zwycięży najpiękniejsza - serdecznie zapraszam do głosowania :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny obowiązek spełniony, byle więcej takich zmartwień co wybrać :) Gratuluję wszystkich autorom zdjęć wspaniałych zdjęć!

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne: czy istnieje możliwość oddania głosów dwukrotnie? W ankiecie zagłosowałem z telefonu i po wciśnięciu "oddaj głos" coś się "wysypało" i musiałem oddać głosy ponownie. Nie chciałbym, żeby wyszło nieuczciwie...

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolo napisał:

Na tę samą fotkę możesz oddać tylko jeden głos, ale na różne możesz oddać ile chcesz - ale jak w sumie będą więcej niż trzy to będą nieważne. Możesz sprawdzić na które zdjęcia oddałeś głos klikając w sondzie na słupki. 

Sprawdzałem. Są zaznaczone 3, na które chciałem oddać głos.

Tylko zacząłem się zastanawiać czy przez ten błąd moje głosy nie będą policzone dwa razy,  ale po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że to chyba nie możliwe...

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cyberboss napisał:

Tylko zacząłem się zastanawiać czy przez ten błąd moje głosy nie będą policzone dwa razy,  ale po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że to chyba nie możliwe...

Nie będą zliczone dwa razy, spokojnie - Głosujemy jak jest napisane w pierwszym poście. Oddajemy od jednego do trzech głosów.
Chcemy coś zmienić - klikamy na Pokaż opcje głosowania i głosujemy ponownie.

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, tym razem było ciężko wybrać, ale poradziłem sobie ;) Tyle pięknych prac, że 3 głosy to jest za mało :) Głosować na te najlepsze, bo warto! 

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam do oceny pięknych prac :)  O 9:00 KONIEC GŁOSOWANIA.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jolo odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)