Skocz do zawartości

PROGRAM XV ZLOTU - oraz konkurs na najlepszy wykład prelekcję astronomiczną na zlocie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, prośbę. Okazało się, że muszę być w domu 20 w sobotę, tj. czytaj musiał wyjechać ~16:00. Stąd moja wielka prośba, dało by się moją jedną z prelekcji wpleść np. w piątek w czasie który jest oznaczony jako wolny a zakończenia zakoś przed obiadokolacją? Mam już je przygotowane i zależy mi żeby je powiedzieć ;). Wiem że o dużo proszę ale nie robiłbym tego gdyby sprawa nie była dla mnie bardzo istotna :), sam zostałem postawiony przed pewnym faktem, a i tak pożyczam samochód żeby szybko dostać się do domu. Jeśli się nie da to trudno, ale gdyby się udało byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem założyć nowy temat, bo tamten pierwszy w związku z dodaniem ankiety nie przyjmował zmian.

Sprawa wygląda następująco.

  • Dwa wykłady Matiego wrzuciłem zaraz po sobie w sobotę (myślę będzie zadowolony) 
  • Wykład Anvy wrzuciłem na sobotę po południu
  • Marka i Mój  zostaje  w piątek, jeśli Marka z Gdańska  nie będzie  (co jest niestety wysoce prawdopodobne :() wygłoszę awaryjny dla dzieciaków...

Niniejszym zmykam listę zgłaszających, w zawiązku z brakiem miejsc gdyż wykłady-propozycje wypełniły już nasz program zlotowy.Cool

 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, matti_94 napisał:

Ignis, nie dalo by rady wpiasac jeden z moich wykladow na piatek w czasie wolnym? I przesunac Anve na jedna z moich godzin? Bo chcialem byc na zakonczeniu a pisalem ze lekko po 16 najpozniej musze wracac :/, wiec zgodnie z tym planem ominie mnie to :/. 

Mati .. piątek niestety jest obłożony. Nie możemy katować zlotowiczów 3 wykładami i dzieciakami ze szkół. Zwłaszcza po nocy integracyjnej.  Zawsze sobota była dniem wykładów i prelekcji.  Proponuję Ci zatem ostateczne rozwiązanie na sobotę :

  • 13.30 Ty
  • 14.30 Ty
  • 15.30 Anva
  • 16.30 Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród, oraz  wspólne zdjęcie  -  przed kolacją skoro możesz lecieć po 16.00 to wytrzymasz te 30 minut zwłaszcza, że z pewnością zostaniesz nagrodzony za wkład w zlot.
  • 17.00 Obiadokolacja będzie przesunięta o pół godziny

Powiem inaczej, z Włodkiem macie czas 13.30 -16.10 na zaprezentowanie trzech prelekcji, to moim zdaniem kupa czasu.  Jak to Panowie załatwicie pozostawiam Wam!

  • Thanks 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym posumować zlotowy konkurs na najlepszy wykład lub prelekcję astronomiczną . Sponsorowany przez naszego "Partnera FA",  firmę:

image.png

Jury w składzie: koleżanka Ewa -Przewodnicząca Jury   i koleżanka Klucha -Członkini Jury orzekło:

I miejsce decyzją Jury: Teleskop Sky-Watcher Dobson 8" Pyrex:

Otrzymuje Kolega Mateusz, Mati_94

Za:

Dwa świetne wykłady:

?        "Ciemna(zimna) materia"

?        "Problem ruchu satelity wokół nieregularnej asteroidy - opis teoretyczny i model numeryczny".

 

II miejsce decyzją Jury: Zestaw okularów Baader Q-classic z karuzelą w ozdobnym pudełku:

Przypadło mojej skromnej osobie
Za wykłady astronomiczne:

?        "Układ planetarny TRAPPIST-1"

?        Wykład astronomiczny dla dzieci i młodzieży

 

III miejsce : zestaw akcesoriów: Czapka Dela Optical LED + Obrotowa mapa nieba DO:

Przypadła  Koledze Włodkowi (Anvie) za wykład

  • Budowa stacji pogodowej  wraz z kamerą All Sky

Dodam że Włodek zrzekł się nagród na rzecz młodego zlotowicza ?za co podwójny szacun.

Każdy z uczestników otrzymał ponadto po kalendarzu astronomicznym.

Moim Kolegom, prelegentom serdecznie gratuluję świetnych prelekcji.

Osobiście: Zachęcam do przyszłorocznego, aktywnego zgłaszania swych prac ?bowiem chętnie odstąpię swoje miejsce w harmonogramie prelekcji zlotowiczowowi,  który przygotuje ciekawy materiał i  go zaprezentuje. Pamiętajcie każdy wykład będzie nagrodzony. Warto się więc przygotować.   

 

 

 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)