Skocz do zawartości

XV Zlot - nie wyłączone lampy


Rekomendowane odpowiedzi

Na chwile obecną:

1) Z mieszkańcami i Panią Sołtys spotkał się P. Leszek Pyra na luźnej rozmowie i zapytał czy są za wyłącznikami -odniósł wrażenie że nie mają nic przeciwko temu.

2) Nie wiem czy P. Burmistrz rozmawiał z P. Sołtys .

O zaawansowaniu obiecanych prac/ pozwoleń, będę wiedział w środę, bo pani Alicja wybiera się w naszej sprawie jutro do Burmistrza. 

3. Pan Leszek dziś będzie dzwonić do P. Alicji i wskaże dokładnie 4 newralgiczne punkty świetlne na, których mają być zainstalowane urządzenia.

 

Tak więc w środę zdam Wam relację z tego co się dowiem.

 

Gorąca prośba: Proszę byście  indywidualnie nie wydzwaniali do Drawna  bo może to zaszkodzić sprawie.  Nie będę Was wtajemniczał publicznie w Drawieńskie realia, zainteresowanych odsyłam na moją skrzynkę PW.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pan Grzegorz Wiśniowski przekazał oficjalną informacje do centrum promocji  gminy (które to było naszym adwokatem w staraniach o wyłączniki)   iż na wiosnę tego roku lampy zostaną wyłączone w sposób tradycyjny.

Lampy będą miały zainstalowane wyłączniki  na zlot jesienny .

To oficjalne stanowisko i zapewnienie Pana Burmistrza.

Pani Alicja obiecała, że osobiście przypilnuje by lampy zgasły na wiosnę.

Co mogliśmy zrobić, zrobiliśmy!    

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Dzisiaj miałem w sprawie lamp telefon z gminy Drawno, odbyło się w tej sprawie spotkanie z przedstawicielami mieszkańców, między innymi był na nim P.Leszek. Spółka ze Szczecina, konserwująca sieć elektryczną poinformowała, że kategorycznie nie zgadza się na instalację tych urządzeń, tłumacząc to swoimi procedurami, oraz względami bezpieczeństwa. DeFacto chodzi o to, że nie chcą oddać indywidualnego włączania i wyłączania w ręce mieszkańców. Jednakże obiecano mi, że dla nas i tylko dla nas ze względu na współpracę Gminy z forum w dwóch terminach przeze mnie wskazanych, odpowiednio wcześniej ,wyłączą nam cały ciąg lamp automatycznie, bez konieczności przyjazdu techników do poszczególnych punktów. Z tego co wiem decyzja jest ostateczna.

Ps. Wiem też, że osoba z którą się ktoś tu z forum wcześniej komunikował nie zajmuje się już sprawami energetycznymi w gminie, jest od tego nowy człowiek.

Mi taki układ pasuje. Nie mam zamiaru więcej tej sprawy drążyć. 2 zloty które organizuje w roku będą miały zapewnione wyłączenie światła.Jeżeli chcecie możecie indywidualnie te informacje potwierdzić.

Z mojej strony sprawa zamknięta.

  • Like 2

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

A! A propos lamp. Jak szedliśmi do sklepu na mini zlocie z jolem to przyuważyliśmy, ze w Zatomiu kierunkowe w dół i niskie ledówki założyli na jednej uliczce. Może tak zrobią w całym...

Led.thumb.JPG.edf4ea914aa8ecfb1759bc70a8c16717.JPG

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)